אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

מידע שימושי לנוהגים ברכב

להלן רשימת מאמרים ומידעים חשובים לנוהג רכב, זה המקום לאיתור מידע אודות ביטוח רכב, זכויות וחובות בעת תאונת דרכים, מידע לגבי תיקון הרכב לאחר תאונה, הכרת תחום ביטוח הרכב וחברות הביטוח. לחץ על כותרת המאמר להצגתו.

מידע שימושי לנוהגים ברכב

ביטוח רכב דיזל

מחפש ביטוח רכב למנוע מונע בדיזל? ביטוח רכב לדיזל אינו שונה מביטוח לרכב בנזין. סוג הדלק אינו משפיע על הכיסוי. במאמר זה נסביר מהו ביטוח דיזל, מאלו כיסויים מורכבת הפוליסה ומדוע חשוב לערוך השוואת מחירי ביטוח דיזל.

זכויות המבוטח בבחירת שמאי רכב

מה עושים במקרה של תאונה? זו שאלה שמבוטחים בביטוח רכב שואלים את עצמם, לעיתים באיחור. אז לפני שיהיה מאוחר זה הזמן להמשיך לקרוא.

איך עובד ביטוח רכב

בשורות הבאות ננסה להסביר על "קצה מזלג, מהם עקרונות היסוד העומדים בבסיסו של ביטוח הרכב; נניח שרכשת רכב חדש והוצאת סכום של 120,000₪ למרביתנו סכום בסדר גודל שכזה, אינו כסף קטן ואנו נדרשים לעבוד לא מעט על מנת לגייסו. מה יקרה אם ייגנב הרכב?

 
 

ביטוח קלנועית

קלנועית הינה רכב מנועי ולכן מומלץ לבחון את הצורך ברכישת ביטוח

תנאי תשלום לפוליסת ביטוח רכב

אחרי שבחרתם איזו פוליסת ביטוח רכב לרכוש ואצל איזו חברת ביטוח או סוכן ביטוח נשאר לכם לבחור את תנאי התשלום לפוליסה. פוליסת ביטוח רכב נרכשת לשנה שלמה ולכן הגיוני לפרוס את התשלומים לפי התקופה.

האם תמיד משתלם לבטח את הרכב?

ביטוח רכב הינו מוצר ביטוח הכרחי וחלקו מחויב על פי החוק. ביטוח רכב יחלץ אותנו מהוצאות כספיות גבוהות במקרה של גניבה או תאונה. הביטוח יכסה אותנו במקרה של גרימת נזק לצד שלישי ובמקרה של גרימת נזק לרכושו של המבוטח עצמו

כיצד נקבעת הפרמיה לביטוח רכב

חשבת פעם על פי אילו פרמטרים קובעות חברות הביטוח את הפרמיה השנתית עבור ביטוח רכב? למה עבור מבוטח א המחיר שונה ממבוטח ב. בעבר היה נהוג לחשוב כי השונות בפרמיה לביטוח רכב נובעת רק ממאפייני הרכב, בשנים האחרונות החלו חברות הביטוח להשתמש במאפייני הנהג על מנת להוזיל את הפרמיה.

מעורבות בתאונת דרכים ללא נפגעים - מידע מאתר משטרת ישראל

תאונת דרכים ללא נפגעים הינה תאונה בה נגרם נזק לרכוש, מבלי שנגרמה חבלת גוף למי מהמעורבים, נקראת תאונת נזק בלבד. חשוב לדעת, כי לעתים קרובות אדם חש כאב רק זמן מה לאחר התאונה, כאשר בזמן האירוע אמר מפורשות שלא נחבל.

מה עושים במקרה של נזק לרכב מבוטח

כל אירוע שבצידו נזק לרכב הינו עוגמת נפש. רכב עבור רובנו הינו יותר מכלי תחבורה, אנחנו ו מאוד אוהבים את רכב שלנו ובנוסף הינו יקר ערך. זהו אחד מהחפצים היקרים ביותר שיש לכל נהג, לכן לפני נקיטת על פעולה יש לקחת נשימה עמוקה לשתות מים קרים ואז להתחיל לחשוב בהיגיון.

כיצד להשיג את רכב חלומותיך

בכל אחד מאיתנו מקנן החלום לנהוג ברכב מיוחד, זהו חלום ילדות, רכב בעל אישיות ותשוקה רכב ספורט או יוקרה. אנו חולמים על רכב מיוחד בין אם זו פורשה 911, פרארי אדומה או אסטון מרטין DB7 כסופה כמו בסרטים של ג'ינס בונד כשהתבגרנו זנחנו את החלומות בעיקר בגלל שלרובנו אין מספיק ממון וגם בגלל שהפכנו יותר פרקטים והקשבנו ליותר מידי עצות שאמרו לנו שהרכב אוכל הרבה דלק.

פורומים מתחום הרכב ומתחום ביטוח לרכב

רשימת פורומים מתחום ביטוח לרכב. אתר מקיף מקבץ לפניך את רשימת רשימת הפורומים הפעילים מתחום הרכב והביטוח לרכב. המידע המופיע בפורום הינו באחריות כותביהם ובאחריות הפורום.

הכן רכבך לחורף - איגוד המוסכים בישראל

בדיקת רכב לחורף: אתה קובע כמה בטוח תהיה החורף הזה! את תנאי הכביש ומזג האוויר אתה לא יכול לקבוע, גם לא את הרגע בו יסטה נהג אחר מהנתיב ויחייב אותך לתגובה מהירה. אבל אתה כן יכול לקבוע את רמת הבטיחות של המכונית שלך.

ביטוח רכב לנשים

חברות הביטוח מתייחסות באופן מיוחד לאוכלוסיית הנשים. החלק היחסי של הנשים באוכלוסיה עולה על קצת יותר מ 51% אבל שיעור הנשים בעלות רישיון נהיגה נמוך ביחסן באוכלוסיה, יחד עם זאת פער זה עומד להצטמצם בשנים הקרובות.

איך להוזיל את ביטוח הרכב

עצות חינם להוזלת עלות ביטוח רכב מקיף. בעת קבלת הצעת מחיר מאת חברות ביטוח האופן אוטומטי מתווספים שירותים נוספי.

ביטוח רכב באינטרנט

עם התעוררות שוק ביטוח הרכב, התחרות על חשיפת המוצר לגולשים הגיעה גם לאינטרנט. ראשית הדרך הייתה בשנת 2004 אשר באה לידי ביטוי באמצעות פרסומות בפורטלים הגדולים.

ביטוח רכב ללא שבת

ביטוח רכב ללא שבת וחג הינו כיסוי ביטוחי אשר נמכר לציבור הדתי בישראל. ביטוח רכב זה אינו בתוקף בימים בהם אדם דתי אינו נוהג ברכבו.

ביטוח רכב מעל גיל 60

חברות ביטוח מחשבות את עלות פרמיית פוליסת ביטוח רכב לפי גיל הנהג. על פי הסטטיסטיקה ככול שהנהג צעיר יותר הסיכוי למעורבות בתאונה.

ביטוח רכב ואישור העדר תביעות

אדם אשר תבע את חברת הביטוח אשר ביטחה אותו בפוליסת ביטוח רכב יגלה שכאשר הוא יחדש את פוליסת הביטוח לשנה נוספת המחיר בגיל הפוליסה היה גבוה יותר.

כתבי שירות בפוליסת ביטוח רכב

כתבי שירות בפוליסת ביטוח רכב: מהם כתבי שירות, למי הם מתאימים וכיצד הם משפיעים על עלות הפרמיה.

פוליסת ביטוח רכב - פיצוי בעת תביעה

נניח שרכשנו פוליסת ביטוח רכב מקיף עבור הרכב החדש שלנו לאחר כמה חודשים של נהיגה זהירה ביצענו תאונה קלה תוך גרימת נזק בינוני לרכב שלנו ולרכב נוסף. תאונה הדרכים הייתה באשמתנו, כמו תאונות רבות, חוסר של תשומת לב, הרכב שלפנינו האט לפני רמזור ואנו פגענו בו מאחר.

מהיכן ניתן לקבל הלוואה לרכב?

תחום מימון הרכב הפך להיות תחרותי. גופים רבים מציעים מימון לרכב בתנאים שונים ומתחרים על הלקוחות. חלק מהגופים מציעים הלוואה רק עבור רכב חדש או מסוכנות רכב.

נטילת רכב ללא רשות על ידי בן משפחה מהווה גניבה

במאמר זה נעלה את השאלה מה קורה כאשר רכב המשפחה נגנב על יד בן משפחה אשר אין בידו רישיון נהיגה? במקרה שנידון לאחרונה בבית המשפט. נטל בן את הרכב של אביו אשר מבוטח בפוליסת ביטוח מקיף לרכב.

דרכים להוזלת פוליסת ביטוח רכב

במאמר זה נסביר אלו תנאים וכיסויים כלולים בפוליסת ביטוח רכב וכיצד ניתן להוזיל את הפרמיה. ביטוח רכב מתחלק לשלושה ביטוחים: ביטוח חובה, ביטוח צד ג וביטוח מקיף.

השוואת מחירי ביטוח רכב באמצעות האינטרנט

עלות הפרמיה עבור ביטוח רכב יכולה להגיע לכמה מאות שקלים בחודש, וההבדלים בין הפוליסות יכולים להיות מהותיים. הדרך הטובה ביותר להבטיח שאכן תרכשו את הפוליסה המתאימה והמשתלמת ביותר עבורכם היא באמצעות השוואת מחירים מקיפה.

כיצד נקבעת הפרמיה עבור ביטוח רכב חדש

קיימים שני ביטוחים משלימים עבור ביטוח חובה, והם: ביטוח צד ג וביטוח מקיף. ביטוח צד ג לרכב חדש מעניק כיסוי במקרה שנגרם נזק לרכב או לרכוש על ידי הנהג המבוטח.

מהם דמי השתתפות עצמית בפוליסת ביטוח רכב

במאמר זה נסביר מהם דמי השתתפות עצמית בפוליסת ביטוח רכב, אלו כיסויים ותנאים כלולים בפוליסה וכיצד מחשבים את גובה הפרמיה. פוליסת ביטוח רכב מורכבת משלושה ביטוחים שונים – ביטוח חובה, ביטוח צד ג וביטוח מקיף.

ביטוח רכב עושים בדואר?

חברת דואר ישראל יצאה בימים האחרונים במסע פרסום בשם "ביטוח רכב עושים בדואר". הקמפיין מציג את האפשרות לרכוש פוליסת ביטוח רכב בסניף הדואר באמצעות מערכת ממוחשבת.

למה רכישת ביטוח רכב מתישה ומבלבלת

חבר התקשר אלי אתמול בערב ואמר בכעס "למה רכישת ביטוח רכב כל כך מתישה ומבלבלת"?לא הבנתי ושאלתי אותו לפשר דבריו. החבר סיפר לי שפוליסת ביטוח המקיף שלו עומדת להסתיים והוא צריך לבחור פוליסה חדשה.

מהו ערך כינון בביטוח רכב

בשביל להמשיך להבין מהו כינון בפוליסת ביטוח רכב ומדוע יש בו צורך ראשית נבחן לרגע את בסיס הרעיון הביטוחי. פוליסת ביטוח רכב מבטחת את ערך הרכב במצבו הנוכחי כמשומש. במקרה של תאונה וכתוצאה מכך צורך להתקין חלפים.

תפקידו של סוכן ביטוח

סוכן ביטוח הינו איש מכירות אשר משווק ומוכר את המוצרים הביטוחיים של חברות הביטוח השונות. סוכן ביטוח מקבל עמלה מסכום הפרמיה אותה משלם המבוטח בהתאם להסכם שיש לו עם חברת הביטוח.

ביטוח רכב היברידי

מכונית היברידית הינה מכונית ירוקה (ידידותית לסביבה) הצורכת פחות דלק ממכונית רגילה ופולטת זיהום מופחת. מכונית היברידית הינה מכונית בעלת הנעה היברידית (היבריד - הכלאה) המורכבת משני מנועים - מנוע חשמלי ומנוע בעירה פנימית.

ביטוח רכב השוואת מחירים

רכישת רכב היא הוצאה לא קטנה אליה מצטרפים הוצאות נלוות רבות, כשהיקרה והחשובה בינהן היא פוליסת ביטוח רכב. ביטוח רכב מגן על ההשקעה הכספית שלנו ומוודא שגם במקרה שנגרם נזק לרכב או לרכוש לא נפסיד את כספינו.

ביטוח רכב בצפון

ההבדל היחיד שיכול להיות בפוליסת ביטוח רכב בצפון לעומת ביטוחים אחרים הוא בעלות הרפמיה. כידוע, הרפמיה עבור ביטוח רכב נקבעת בהתאם לשני קריטריונים: שווי הרכב ואופי הנהג (גיל, מין, היסטוריה קודמת של תאונות וכדומה).

ביטוח רכב ושירותי גרירה

לפני חידוש פוליסת ביטוח רכב עולה השאלה האם להוסיף שירותי גרירה לפוליסה. על פי רוב סוכני הביטוח והמבטחים הישירים מציעים פוליסת ביטוח הכוללת את הרכיב הגרירה ונושא הסרת הגרירה אינו עולה אלא אם מבקשים מהנציג במפורש לנסות להוזיל את הפוליסה.

החלפת ביטוח רכב באמצע תקופה

רוב המבוטחים נתקלים בהחלפת ביטוח רכב בעת רכישת רכב חדש במקום רכב קיים, אנו לא ממתינים לסיום פוליסת הביטוח בשביל לרכוש רכב חדש. כאשר מבוטח מוכר את רכבו הוא ראשי לבטל את פוליסת הביטוח הקיימת וכמובן לרכוש ביטוח לרכב החדש.

ביטוח רכב בדרום

כיצד מחשבים את גובה הפרמיה עבור ביטוח רכב בדרום: חישוב הפרמיה (דמי ביטוח) נעשה באותו אופן בו מחשבים פוליסות ביטוח רכב אחרות, וזה באמצעות שני קריטריונים: מאפייני הרכב ומאפייני הנהג. מאפייני הרכב לוקחים בחשבון את סוג ושווי הרכב, דגם, שנת ייצור, הימצאות כריות אוויר, מיגונים וכדומה.

ביטוח רכב בשרון

מהי פוליסת ביטוח רכב בשרון, האם יש הבדלים בין פוליסה זו לפוליסות ביטוח רכב בדרום או במרכז, וכיצד מחשבים את גובה הפרמיה? על שאלות אלו ועוד ננסה לענות במאמר זה.

ביטוח רכב הכי זול

נרצה או לא נרצה, אחת ההוצאות המשמעותיות ביותר שלנו מידי חודש היא ההוצאה על הרכב: מחיר הרכב עצמו, תחזוקה שוטפת, טסט וכמובן שגם ביטוח לרכב. לכן, מובן מאליו שנחפש ביטוח רכב הכי זול ונתאמץ להשוות בין ההצעות השונות שקיבלנו.

ביטוח רכב חשמלי

בעידן של שמירה והגברת המודעות לאיכות הסביבה, וגם מטעמים כלכליים, רכישת רכב חשמלי הופכת ליותר ויותר מומלצת ומועדפת, גם בישראל. במאמר הבא נסביר כיצד לרכוש פוליסת ביטוח רכב חשמלי בדרך המשתלמת והנבונה.

ביטוח רכב במרכז

ביטוח רכב במרכז הינו ביטוח רכב ייעודי לתושבי המרכז אשר מתחשב במיקום הגיאוגרפי שלהם בעת חישוב הפרמיה (דמי ביטוח). אזורים לדוגמה במרכז הארץ הם: תל אביב, רמת גן, גבעתיים, חולון, בת ים, ראשון לציון וכדומה.

ביטוח רכב - מילון מונחים

להלן רשימת מונחים שכיחים מעולם ביטוח רכב. מטרת רשימה זו הינה לעזור לך להבין טוב יותר את השפה המקצועית של סוכני הביטוח וחברות הביטוח על מנת שיהיו בידך הכלים המתאימים לבחור את הפוליסה הנכונה עבורך תוך ההכרה מה הפוליסה כוללת ומה אינה כוללת.

מחירי ביטוח רכב

לרוב, יש לחדש ביטוח רכב מדי שנה כיוון שהפוליסה תקפה רק למשך 12 חודשים, אלא אם כן מדובר בפוליסה חריגה. אנשים רבים מחכים לרגע האחרון כדי לחדש ביטוח רכב ויש כאלו שלגמרי שוכחים מכך עד שמתקבלת שיחת טלפון מנציג שירות של הבחברה המבטחת.

ביטוח רכב לתקופה קצרה

תעריפים לתקופת ביטוח רכב קצרה מוגדרים בחוק. תקופת המינימום לביטוח היא שבעה ימים. הפרמיה עבור שבוע תהיה ‭5%‬ מהפרמיה השנתית מכאן החישוב הוא יומי לאחר שבוע.

בחירה בין ביטוח ישיר לסוכן ביטוח

לפני מועד חידוש פוליסת ביטוח רכב מתחילה הדילמה היכן לרכוש את הפוליסה, אצל סוכן ביטוח המוכר אישית או ישירות אצל חברת ביטוח ישירה המוכרת כמותג מהפרסומות ברדיו ובטלויזיה.

ביטוח רכב ונזקי חורף

האם פוליסת ביטוח מקיף מכסה נזקים אלו? פוליסת ביטוח מקיף מכסה מפני מפגעי הטבע. במידה ונגרם נזק יש לפנות לסוכן הביטוח או לחברה הישרה דרכה נרכשה הפוליסה.

ביטוח רכב יוקרה

ביטוח רכב הוא אחד הביטוחים החשובים שיש, פי כמה וכמה כשמדובר בביטוח רכב יוקרה. פוליסת ביטוח מקיף לרכב יוקרה מעניקה כיסוי במקרה של פריצה, גניבה, תאונה וכל נזק שנגרם לרכב המבוטח, לרכב אחר ולרכוש הסביבה.

השוואת ביטוח רכב

מהיכן נובע הצורך בהשוואת ביטוח רכב? פוליסת ביטוח רכב הינה הוצאה שנתית משמעותית ולמעשה אחת מההוצאות המשפחתיות השוטפות הגבוהות ביותר בתחום הרכב.

השתתפות עצמית בפוליסת ביטוח רכב

בפוליסת ביטוח רכב קיים סעיף של השתתפות עצמית. במאמר זה נציג מהי השתתפות עצמית? מתי משלמים אותה?

רכישת ביטוח רכב באתר הכשרה ביטוח

חברת הביטוח הכשרה ביטוח השיקה אתר אינטרנט חדש המאפשר לגולשים לקבל הצעות מחיר עבור ביטוח רכב, ביטוח משכנתא. לאחר קבלת הצעת המחיר מופנים הגולשים לבחרת סוכן ביטוח אשר באמצעותו ניתן לרכוש את הפוליסה.

ביטוח לרכב ליסינג

כשאר אנו מחכירים רכב מחברת ליסינג אנו נדרשים גם לרכוש ביטוח רכב עבורו. חלק מחברות הליסינג מוכרות כחבילה אחת גם את פוליסת ביטוח רכב.

ביטוח לרכב אספנות

בישראל קיימים לא מעט רכבי אספנות מיוחדים. חלקם יבאו לארץ באופן סדיר לפני כ 30 שנים, חלק אחר עוד מימי המנדט הבריטי וחלק נוסף מיובא היום לישראל על ידי חובבנים ואספני רכבים.

כיצד נקבעת הפרמיה עבור ביטוח רכב ליום

במאמר זה נסביר מהי פוליסת ביטוח רכב ליום וכיצד נקבעת הפרמיה (דמי ביטוח) עבורה. הכוונה בפוליסת ביטוח רכב ליום היא ביטוח רכב לתקופות קצרות. למעשה, לא ניתן לרכוש ביטוח רכב ליום אחד, אך ניתן במידת הצורך לרכוש ביטוח רכב לתקופות קצרות.

מהם הכיסויים הכלולים בפוליסת ביטוח רכב לנשים

במאמר זה נסביר מהו ביטוח רכב לנשים ואלו כיסויים כוללת הפוליסה. ביטוח רכב לנשים פונה כמובן לקהל הנשי, הוא מכיל את אותם הכיסויים הכלולים בביטוח רגיל – כאשר ההבדל היחד בין השניים הוא גובה הפרמיה.


ביטוח נהג חדש / ביטוח נהג צעיר:

ביטוח רכב ונהג צעיר

חברות ביטוח גובות פרמיה יקרה יותר עבור פוליסת ביטוח רכב הכוללת נהג צעיר. לפי דיווחים של סוכני ביטוח חלק מהמבוטחים שלהם אינן מוסיפים לפוליסת ביטוח הרכב את הנהג הצעיר הנוסף שנכנס למשפחה מאחר ואינם רוצים לשלם את העלות הכרוכה בכך ולמעשה מאפשרים לנהג הצעיר לנהוג ברכב ללא פוליסת ביטוח.

חידוש ביטוח רכב לנהג צעיר באמצע תקופה

אין עורכים פוליסת ביטוח רכב מיום הולדת 23 עד לתאריך יום הולדת 24, ולכן לפעמים באמצע תקופת הפוליסה או מספר חודשים לאחר כניסתה לתוקף לנהג ברכב מלאו 24 והוא אינו מוגדר עוד נהג צעיר אבל ממשיך לשלם את סוף תקופת הפוליסה תעריף עבור פוליסת ביטוח רכב לנהג צעיר.

החלפת פוליסת ביטוח רכב לנהג חדש

אם כל שילמתם בקרו החזר פרמיה עבור ההפרש בין עלות פוליסה רגילה או נהג צעיר לפוליסת נהג חדש, אם אתם עומדים כעט לפני חידוש פוליסת ביטוח נהג חדש.

מהו ההבדל בין נהג צעיר לנהג חדש

עבור נהג חדש קיימת הגדרה בחוק. נהג שוותק הנהיגה שלו הוא פחות משנתיים ללא התניה לגבי גיל הנפקת רשיון הנהיגה. על פי התקנות נהג חדש מחוייב בנהיגה עם מלווה.

אלו מגבלות קיימות בחוק לנהג חדש

נהג חדש הינו חסר ניסיון מעשי בנהיגה וחסר ניסיון במצבים מיוחדים כמו נהיגה בגשם או בשעות החשכה כתוצאה כך עלול הנהג להיקלע למצבי נהיגה מסוכנים ללא ניסיון ראוי.

הוספת נהג צעיר לפוליסת ביטוח רכב קיימת

פוליסת ביטוח נהג צעיר הינה פוליסה יקרה. משפחות רבות אשר להם ילדים בסטטוס של נהג צעיר ולהם שני רכבים נמנעים מלבטח את שני כלי הרכב בפוליסת ביטוח לנהג צעיר.

מהם ההבדלים בין ביטוח נהג חדש וביטוח נהג צעיר

במאמר זה נסביר מהם ההבדלים בתנאים ובכיסויים שבין פוליסת ביטוח נהג חדש ופוליסת ביטוח נהג צעיר. לא פעם קורה שאנשים מתבלבלים בין ביטוח נהג צעיר וביטוח נהג חדש, וטועים לחשוב שמדובר באותו ביטוח.

מהם דמי השתתפות עצמית בפוליסת ביטוח לנהג צעיר

הפרמיה עבור ביטוח רכב נקבעת בהתאם למידת הסיכון של המבוטח – ככל שמדובר בנהג זהיר, ותיר ומנוסה יותר כך עלות הפרמיה פוחתת ולהפך – ככל שמדובר בנהג פזיז וחסר ניסיון כך הפרמיה תתייקר.

כיצד נקבעת הפרמיה עבור ביטוח מקיף לנהג צעיר

במאמר זה נסביר כיצד נקבעת הפרמיה (דמי ביטוח) עבור ביטוח מקיף לנהג צעיר, ואלו תנאים וכיסויים מכילה הפוליסה. ביטוח מקיף לנהג צעיר מעניק כיסוי במקרה שנגרם נזק לרכב או לרכוש.


ביטוח רכב בדואר:

פרסום עבור ביטוח רכב בדואר ישראל

ביטוח רכב עושים בדואר זה המסר השיווקי אשר מלווה את תוכנית הבוקר של שי ודרור. במהלך התוכנית המצחיקה מועבר מסר שיווקי על פיו הכי משתלם לעשות ביטוח רכב בדואר.

ביטוח רכב חינם לשלושה ימים חינם בדואר ישראל

דואר ישראל מעניקה 3 ימים של ביטוח רכב חינם ללא התניה ולכל מבקש. גם מקיף וגם חובה. חברת דואר ישראל באמצעות סוכנות הביטוח "מזרח" המספקת שירותי ביטוח רכב בסניפי הדואר לאחר זכיה במכרז.

מכירת פוליסות ביטוח רכב בסניפי הדואר באמצעות סוכנות הביטוח מזרח

חברת דואר ישראל החלה לשווק פוליסות ביטוח רכב בסניפי הדואר באמצעות סוכנות הביטוח מזרח. הלקוח בסניף הדואר יוכל לקבל הצעת מחיר משש חברות ביטוח באמצעות עמדת ממוחשבת בנוסף בכל סניף תהיה דיילת אשר תסייע למעוניינים במידת הצורך.

חברת דואר ישראל תתחיל לשווק ביטוח רכב בסניפיה

חברת דואר ישראל תתחיל לשווק פוליסות ביטוח רכב בדואר. ברוב בסניפי הדואר תוצב עמדת ביטוח ממוחשבת אשר באמצעותה יוכלו המבקשים פוליסת ביטוח לקבל שש הצעות מחיר מחברות ביטוח שונות.

ביטוח רכב עושים בדואר

חברת דואר ישראל יצאה בימים האחרונים במסע פרסום בשם "ביטוח רכב עושים בדואר". הקמפיין מציג את האפשרות לרכוש פוליסת ביטוח רכב בדואר באמצעות מערכת ממוחשבת.

ביטוח רכב חובה ימכר בדואר

מתחילת שנת 2008 ביטוח חובה לרכב ימכר בסניפי הדואר באמצעות סוכנות הביטוח "מזרח". חברת דואר ישראל פרסמה במרץ 2007 מכרז לאספקת שירותי מכירה של ביטוח בסניפי הדואר השונים.

כיצד ניתן לרכוש פוליסת ביטוח רכב בדואר

ישנן שלוש פוליסות ביטוח רכב, והכיסויים משתנים בהתאם לסוג הפוליסה. הפוליסות השונות הן: פוליסת ביטוח חובה – מעניקה כיסוי במקרה שנגרם נזק גופני-פיזי לנהג הרכב, נוסעיו, נהגים אחרים והולכי רגל.

ביטוח רכב המונע בגז

מאמר זה סוקר את ביטוח רכב המונע בגז: מהם תנאי התקנת מערכת הסבה לגז, השוואת יתרונות וחסרונות של גז מול בנזין, האם השימוש בגז בטיחותי, אלו תנאים וכיסויים מכילה הפוליסה והאם הפרמיה עבור ביטוח רכב המונע בגז יקרה יותר.

ביטוח לרכב נכה

במאמר זה מובאת החשיבות בבדיקת השוק של פוליסות ביטוח לרכב נכה. עקב עלות גבוהה של הרכבים המיוחדים המותאמים לנכים, כך גם פוליסת הביטוח בעלות גבוהה. יש לבדוק את השוק ולבחור את ההצעה הרלוונטית ביותר עבורכם.

ביטוח רכב און ליין

קניתם רכב חדש וההתרגשות בשיאה, עכשיו רק נותר לבטח את הרכב ואתם יכולים להתחיל ליהנות ממנו. אבל מאיפה מתחילים? ביטוח רכב און ליין עוזר לכם לשחות בים של הצעות ולמצוא את ההצעה המשתלמת והטובה ביותר, מהנוחיות של ביתכם.
 
פוליסות ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח צד ג
ביטוח חובה
ביטוח נהג חדש
 
מידע נוסף
מידע שימושי לנוהגים ברכב
חדשות ביטוח רכב
 
טיפ לנהג
כדאי להחזיק ברכב ספר טלפונים, המכיל את מספר הטלפון של סוכן הביטוח, הבית, ווהמשפחה. במקרה של תאונה נוטים להתבלבל ולשכוח מספרי טלפון חשובים.

מידע שימושי לנוהגים ברכב