אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

ביטוח רכב בדרום

מהו ביטוח רכב בדרום ולמי הוא מיועד: הכוונה בפוליסת ביטוח רכב דרום היא שהביטוח מתאים לתושבי דרום הארץ, דוגמת: באר שבע, אילת, אשדוד, אשקלון, דימונה, מצפה רמון וכדומה. ניתן לרכוש את הפוליסה בכל רחבי הארץ, בין אם באמצעות חברות ביטוח ישירות או אצל סוכן ביטוח. אלו כיסויים מכילה הפוליסה: למעשה מדובר בפוליסת ביטוח רכב סטנדרטית דוגמת ביטוח חובה, מקיף או צד ג, כאשר ייתכן הבדל יחיד והוא בגובה הפרמיה.

כיצד מחשבים את גובה הפרמיה עבור ביטוח רכב בדרום: חישוב הפרמיה (דמי ביטוח) נעשה באותו אופן בו מחשבים פוליסות ביטוח רכב אחרות, וזה באמצעות שני קריטריונים: מאפייני הרכב ומאפייני הנהג. מאפייני הרכב לוקחים בחשבון את סוג ושווי הרכב, דגם, שנת ייצור, הימצאות כריות אוויר, מיגונים וכדומה. מאפייני הנהג הם גיל, מין, היסטוריה קודמת של תאונות ותביעות, ותק נהיגה (נהג חדש, צעיר) וגם מקום מגורים.

הסיבה שבודקים את מקום מגוריו של בעל הרכב היא בכדי להעריך את מידת הסיכון האפשרית לרכב. כל חברת ביטוח מעוניינת להעריך סיכון בטרם היא מבטחת רכבים כי רק כך ניתן לשער מהם הסיכויים לפגיעה ונזק בשביל לקבוע את גובה הפרמיה. כל למשך, בעלי רכבים הממוקמים בצפון הארץ ישלמו פרמיה מופחתת כיוון שמבחינה סטטיסטית יש פחות גניבות באזור זה מאשר בדרום ופנים הארץ.

מאותה סיבה, בעלי רכבים המתגוררים בדרום הארץ יאלצו לשלם פרמיה גבוהה יותר עבור ביטוח רכב בדרום כיוון ששיעור הגניבות והונדליזים באזור גבוה במיוחד. אם ברצונכם להפחית את גובה הפרמיה תוכלו לייקר את גובה דמי ההשתתפות העצמית או למגן את הרכב באמצעות מיגונים נוספים. כמו כן, חברות ביטוח רבות יכולות לתמחר פוליסות זהות באופן שונה, ולכן חשוב מאוד לערוך השוואה מקיפה בין מספר חברות ביטוח וסוכני ביטוח רכב. בידקו עלויות, כיסויים ותנאים ואל תתפשרו על פוליסה זולה אך לא איכותית.

ביטוח רכב בדרום
 

טופס הצעה עבור ביטוח רכב

 
   
 
פוליסות ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח צד ג
ביטוח חובה
ביטוח נהג חדש
 
מידע נוסף
מידע שימושי לנוהגים ברכב
חדשות ביטוח רכב
 
טיפ ביטוח לרכב ישיר
טיפ ביטוח לרכב ישיר חברות הביטוח הישרות מפרסמות כי הן הכי משתלמות, ערוך השוואת מחירי ביטוח רכב לפני בחירת הפוליסה במחירי פוליסת ביטוח לרכב קיימת שונות גבוהה אשר בא לידי ביטוי כתוצאה מדגני רכב שונים ומאפייני הנהג.
ביטוח רכב