אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

תהליך קבלת הצעת ביטוח לרכב

האם אתה משלם יותר מידי כסף עבור ביטוח רכב ?

ככל הנראה, התשובה לשאלה זו הינה חיובית. הסיבה נובעת, בין היתר, מהרפורמה בענף ביטוח חובה לרכב. נסביר; הרפורמה בענף ביטוח חובה לרכב ביטלה את התעריף האחיד שהיה נהוג עד כה.

מכאן, יוצא, שיש מרוויחים ויש מפסידים. הפרשים בין המחירים שמציעים הסוכנים ו/או חברות הביטוח יכולים לנבוע ממאפייניו של כל נהג (גיל, תאונות קודמות, סוג הרכב וכו') וכמובן, מיכולת המיקוח שלו. הפרשים אלו יכולים להגיע למאות שקלים!

מה הפתרון?

לערוך השוואה בין סוכנים וחברות ביטוח למציאת הצעת ביטוח רכב המשתלמת ביותר בעבורך!

הקושי

– בעל הרכב נאלץ לדפדף במדריכי הטלפונים, אתרי האינטרנט ולתשאל מכרים בכדי לאתר מספרי הטלפון של סוכנים וחברות ביטוח מומלצים. עליו להתקשר ואז להמתין... לכשיענה ימסור פרטיו האישיים וימתין, שוב, להצעת המחיר.

עליו לחזור על התהליך כמספר הצעות המחיר אותן הוא מעוניין לקבל. זוהי משימה מתישה הצורכת זמן יקר. נכון, לכולנו יש את הסוכן השכונתי או המשפחתי, אבל האם הפוליסה שלו היא המשתלמת ביותר? וכמה אתה מוכן לשלם בעבור שמירת הקשר עימו?

איפה אנו נכנסים לתמונה ?

מקיף מסייעת במשימת החיפוש. מקיף חוסכת עבורך זמן יקר, הן במסירת הפרטים פעם אחר פעם לסוכנים השונים והן בהמתנה למענה האנושי במספרי הטלפון של חברות / סוכנויות הביטוח. מקיף מעבירה פרטיך לארבע חברות ו/או סוכנויות ביטוח מובילות אשר יצרו עימך קשר טלפוני ויתנו הצעת מחיר, הכל בהתאם למאפיינים שציינת בטופס.

תהליך קבלת הצעת ביטוח לרכב
 

טופס הצעה עבור ביטוח רכב

 
עתה, כל שנותר לך, הוא לבחור מבין עד לארבע ההצעות, את זו המשתלמת ביותר בעבורך. כמובן, הכול בהתאם לרצונך, ואינך מחויב למי מהחברות או הסוכנים.

איך מקבלים הצעות ביטוח?

בקלות! כל שעליך לעשות הוא למלא טופס פשוט וקצר, בחינם וללא כל התחייבות מצידך. עתה, עליך להמתין להצעות המחיר של החברות ו/או הסוכנויות.
   
 
פוליסות ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח צד ג
ביטוח חובה
ביטוח נהג חדש
 
מידע נוסף
מידע שימושי לנוהגים ברכב
חדשות ביטוח רכב
 
טיפ ביטוח לרכב ישיר
חברות הביטוח הישרות מפרסמות כי הן הכי משתלמות, ערוך השוואת מחירי ביטוח רכב לפני בחירת הפוליסה במחירי פוליסת ביטוח לרכב קיימת שונות גבוהה אשר בא לידי ביטוי כתוצאה מדגני רכב שונים ומאפייני הנהג.
ביטוח רכב