-->
אודותינו | צרו קשר
ביטוח דירה
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים

ביטוח דירה

קבל 4 הצעות וערוך השוואת מחירי ביטוח דירה בשלושה צעדים קצרים

ביטוח דירה מלא טופס פשוט וקצר
ללא תשלום וללא התחייבות
  ביטוח דירה השוואת מחירים השירות בחינם וללא כל התחייבות
ביטוח דירה הפרטים יועברו ל-4 חברות ביטוח, אשר יחזרו אליך עם הצעות מעולות עבור ביטוח דירה ביטוח לדירה מלא טופס פשוט וקצר תוך דקות
ביטוח דירה השוואה כל שנותר לך, הוא לבחור מבין ההצעות שתקבל, את זו המשתלמת לך ביותר. ביטוח דירה השווה עלויות וכיסוים בין סוכני הביטוח השונים
טופס הצעה עבור ביטוח דירה  
סוכן ביטוח דירה הצעות עבור ביטוח דירה מתקבלות מהחברות:
AIG ביטוח דירה

הפניקס- ביטוח רכב

שירביט- ביטוח דירה
 
תהליך קבלת הצעות עבור ביטוח דירה-

האם השירות בחינם? האם אני מחויב באופן כל שהוא?

קבלת הצעה עבור ביטוח דירה הינה בחינם וללא כל התחייבות. התגמול בגין השירות מתקבל באתר מקיף ישירות מחברות הביטוח אליהם מועברים פרטי המעוניינים בביטוח לדירה, ללא כל התניה הקשורה לתהליך מול הלקוח.

למה אני צריך את אפתר מקיף אני יכול להתקשר בעצמי לחברות הביטוח?

נכון, אתה בהחלט יכול לפנות לחברות הביטוח הישירות והמוכרות מאמצעי הפרסום השונים. באמצעות אתר מקיף הטרחה נחסכת לך ויותר מזה באמצעות האתר תקבל הצעות מחיר עבור ביטוח דירה מחברות נוספות אשר אינן מפורסמות ולכן לא תיחשף אליהם אלא באמצעות אתר מקיף.

מהו התהליך קבלת הצעות לפוליסת ביטוח דירה?

מלא את פרטיך בטופס ההצעה משמאל. פרטי הבקשה ישלחו ישירות לחברות ה ביטוח. אלו יצרו עמך קשר בהקדם ויציעו הצעת ביטוח מותאמת עבורך כל שנותר לך לעשות הוא לבחור את ההצעה המתאימה לך.

 
הגדרות ביטוח דירה - לפני רכישת ביטוח דירה כדאי להבין את המושגים

ביטוח דירה כולל בתוכו שני סוגי ביטוחים: ביטוח מבנה וביטוח תכולה. ניתן לרכוש את שני הכיסויים ביחד או לבחור רק אחד מהם בהתאם למידת הצורך. פוליסות אלו מבוססות על נוסח פוליסת ביטוח דירות כפי שנקבע בתקנות הביטוח. חברות ביטוח יכולות לבצע שינוי בפוליסה רק במידה והשינוי הינו לטובת בעל הפוליסה, המבוטח.

ביטוח מבנה - הינו כיסוי עבור נזק למבנה הנכס ולחפצים המחוברים לו כמו חלונות, דלתות, שטחים מקיר לקיר וכדומה. ביטוח מבנה דירה מגן מפני נזק במקרים של שריפה,התפוצצות, נזקי טבע, הצפות, רעידת אדמה וכד'. סכום הביטוח הנדרש למבנה של דירה, הוא סכום העלות של בנייתו מחדש של במבנה(ללא ערך הקרקע). שים לב ביטוח לדירה מסוג מבנה אין רוכשים בגובה שווי השוק של הדירה ומפני שזה כולל את עלות האדמה.

ביטוח תכולה - כיסוי לרכוש המצוי בדירה וניזוק כתוצאה משריפה, נזקי טבע, גניבה, שוד, פריצה, התפוצצות, רעידת אדמה, הצפה וכדומה. שווי תכולת הדירה נקבע ביחד עם שמאי מטעם חברת הביטוח ועל פי הצהרת המבוטח. גובה הפרמיה החודשית נקבעת בהתאם לשווי התכולה ובהתאם לרמת ואופי הסיכון. לדוגמה עלות ביטוח דירה מסוג תכולה באזור שמעוד לפריצות תהיה גבוהה יותר מעלות ביטוח באזור ללא היסטוריה של פריצות. דוגמה נוספת הינה מיקום הדירה בביניין עבור דירה בקומה גבוהה חברת הביטוח תדרוש פרמיה פחותה ביחד לדירת קרקע באותו הבניין אליה קל יותר לפרוץ.

שאלות ותשובות פופולריות

האם ערכו של מוצר נקבע לפי שיווי ביום התביעה או ערכו בעת הערכת שמאי?

סוקר מטעם חברת הביטוח עורך הערכה לשווי המוצרים במבנה בעת ערכית פוליסת ביטוח דירה ערכם מוצמד למדד או שערכם נקבע מחדש בעת חידוש הביטוח בכל שנה.

במידה ואהיה זכאי לפיצוי מחברת הביטוח כיצד נקבע הפיצוי?

לפי המחיר בעת הביטוח, או לפי שווי שוק באותו יום? הפיצוי נקבע לפי שווי כל מוצר בפוליסת הביטוח, כמו בביטוח רכב, אם נגנב רכב בין שנתיים חברת הביטוח לא מפצה את המבוטח בערכו של רכב חדש. האם יש צורך בקבלות עבור המוצרים שאני מבטח? מאחר ושמאי מטעם החברה המבטחת מבצע את הערכת שווי החפצים בדירה אין צורך בקבלות.

האם יש מוצרים שלא כדאי לבטח כמו מוצרים יקרים ולא גניבים?

ביטוח דירה מעניק פיצוי למבוטח במקרה של גנבה או נזק לדירה. מוצרים גדולים, כבדים ויקרים כמו מיטות לדוגמה או תנור לרוב אינם ברי גנבה ולכן יש לשקול את עצם ביטוחם. יחד עם זאת בביטוח שהוא כנגד נזקי טבע ורעידות אדמה מוצרים אלו כלולים בו ובמקרה של נזק יהיה פיצוי כנגדם, לכן מומלץ לעשות השוואה של עלות מול תועלת.

האם ביטוח תכולה כולל כיסוי לגניבת אופניים?

רוב חברות הביטוח מעניקות כיסוי לגניבת אופניים כל עוד האופניים נגנבו מהבית המבוטח בפוליסה. חשוב לבדוק מהו גובה הכיסוי המופיע בפוליסה ולהתייעץ עם סוכן הביטוח במידה והאופניים הינם יקרות מעבר לממוצע. קיימות חברות ביטוח אשר משווקות ביטוח אופניים ייחודי ואת הפוליסה הזאת צריך לרכוש בנוסף לפוליסת ביטוח דירה.

 
כיסויים נוספים
ביטוח דירה
ביטוח משכנתא
 
מאמרי ביטוח דירה
מידע כללי מתחום ביטוח דירה
חברות ביטוח
 
שאלות מקצועיות

האם ביטוח דירה כלול בביטוח משכנתא?

ביטוח דירה מסוג מבנה בלבד כלול בפוליסת ביטוח משכנתא ביטוח תכולה אינו כלול בפוליסה.

האם פוליסת ביטוח דירה כוללת כיסוי מפני רעידת אדמה?

כן, יחד עם זאת כיסוי ביטוח רעידת אדמה אינו חובה וניתן לבטלו. מאחר שזהו ביטוח חשוב על המבוטח לבטל את הכיסוי על ידי הודעה בכתב לחברת הביטוח.

מה אינו כלול בפוליסת ביטוח דירה סטנדרטית?

נזקי מלחמה, פרעות או מהומות, נזק מפריצה, רעידות אדמה. את כל הסעיפים ניתן להוסיף לפוליסת ביטוח דירה בתוספת פרמיה

מהו ביטוח דירת גג?

דירת גג או פנטהאוס שלה גג פרטי או אפילו דירה אחרונה בבניין ללא גג פרטי הינן בעלות סיכוי גדול יותר לפריצה לצורך גניבה מאשר לדירות אמצעיות, מאחר וניתן להכנס דרך פתח בגג. בשל כך, חברת הביטוח יכולה לדרוש התקנת מיגונים לפוליסת ביטוח דירת גג
 
טיפ לשירותכם
 

השוואת מחירי ביטוח דירה