אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים

ביטוחים נוספים

אתר מקיף מציע לגולשיו לקבל 4 הצעות מחיר מותאמות אישית.
בחר את פוליסת הביטוח המבוקשת, מלא טופס קצר וקבל 4 הצעות אטרקטיביות עוד היום.

ביטוח ימי

ביטוח סירה הינו ביטוח מיוחד לכן מומלץ להעזר בסוכן ביטוח אשר זה תחום התמחותו או לפנות ישירות לחברות הביטוח.
ביטוח ימי
 

ביטוח אופנוע ים

לרוב פוליסת ביטוח אופנוע הים הינה טרטוריאלית ותקפה רק לשטחי המים הטרטוריאלים של מדינת ישראל, אירוע ביטוחי מחוץ לשטחים אלו לא מכוסה על ידי מרבית הפוליסות.
ביטוח אופנוע ים
 

ביטוח בית משותף

ביטוח בית משותף ניתן לרכוש אצל מעט סוכני ביטוי אשר התמקצעו בתחום זה. ככול שבבניין יש דירות רבות יותר , השטחים המשותפים והציוד המשותף רב ומורכב יותר. ולכן נדרש ביטוח מתאים ומקצועי אשר נערך על ידי סוכן ביטוח בעל ניסיוןץ

 
 

ביטוח אופניים

פוליסת ביטוח אופניים הינה פוליסת ביטוח אשר מפצה את בעל הפוליסה במקרה של גנבה או נזק בנוסף מכילה הפוליסה ביטוח למקרה תאונה לרוכב עצמו, פוליסה זו הינה אישית עבור הרוכב.
ביטוח אופניים
 

ביטוח סקי

ביטוח סקי הוא ביטוח ייחודי המעניק כיסוי רפואי במקרה שנגרמו נזקים בעקבות ספורט אתגרי או ספורט חורף. ביטוח נסיעות בסיסי אינו מעניק כיסוי עבור נזקים ותאונות שנגרמו בעת ספורט חורף או ספורט אתגרי ולכן חשוב ביותר לרכוש הרחבות לפוליסה או ביטוח נוסף אצל חברת או סוכן ביטוח מורשה.
ביטוח סקי
 

ביטוח טרקטורון

ביטוח טרקטורון הינו ביטוח המיועד לכל כלי רכב מנועי. על אף שהנסיעה ברובה מתבצעת בשטח ולא על הכבישים, ישנו חוק הקובע כי הטרקטורון מחוייב בתעודת ביטוח חובה בתוקף.
ביטוח לטרקטורון
 

ביטוח תאונות אישיות

ביטוח תאונות אישיות היא פוליסת ביטוח שמותאמת לכל אחד מאיתנו באופן אישי. פוליסה זו מכסה מקרים של נכות ו/או אובדן כושר עבודה כתוצאה מתאונה.
ביטוח תאונות אישיות
 

ביטוח נסיעות לחו"ל

כאשר נוסעים לחו"ל כדאי לרכוש פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל. פוליסה המשתנה בהתאם לאופיה של הנסיעה. הפוליסה הבסיסית כוללת ביטוח בריאות וביטוח מטען, אך אפשר להרחיב את הביטוח לפי הצורך.
ביטוח נסיעות לחול
 

ביטוח משאיות

ביטוח למשאית היא פוליסה מורכבת יותר מפוליסת רכב סטנדרטית ומכילה כיסויים רחבים יותר למטען לצד השתתפות עצמית גבוהה.
ביטוח משאיות