אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח חיים
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים

ביטוח תאונות אישיות

מחפש ביטוח תאונות אישיות?
קבל עוד היום הצעות עבור ביטוח תאונות אישיות בשלושה צעדים קצרים

ביטוח תאונות אישיות מלא טופס פשוט וקצר
ללא תשלום וללא התחייבות
  ביטוח תאונות אישיות השירות בחינם וללא כל התחייבות
ביטוח תאונות אישיות הפרטים יועברו ל-4 חברות ביטוח, אשר יחזרו אליך עם הצעות עבור ביטוח תאונות אישיות ביטוח תאונות אישיות מלא טופס פשוט וקצר תוך דקות
ביטוח תאונות אישיות אתה בוחר את הצעת ביטוח תאונות אישיות המתאימה לך מתוך ההצעות שתקבל ביטוח תאונות אישיות השווה הצעות מחיר בין סוכנויות וחברות הביטוח השונות
הצעות עבור ביטוח תאונות אישיות  
ביטוח חיים  
 
שאלות ותשובות - אודות תהליך קבלת הצעות עבור ביטוח תאונות אישיות

האם השירות בחינם? האם אני מחויב באופן כל שהוא?

קבלת הצעה עבור ביטוח תאונות אישיות אינה כרוכה בתשלום, וניתנת בחינם כשירות לגולש. ההצעה הינה ספציפית ומותאמת לכל בקשה.

מהו התהליך קבלת הצעת ביטוח תאונות אישיות?

מלאו את פרטיכם בטופס ההצעה בצורה ברורה ומדויקת וכך תוכל לקבל הצעה מהירה ומפורטת. הפרטים בטופס ישלחו ישירות לחברות וסוכני הביטוח. אלו יצרו עמכם קשר טלפוני ויציעו הצעת ביטוח תאונות אישיות המותאמת במיוחד עבורכם.
 
ביטוח תאונות אישיות - מידע כללי

מהו ביטוח תאונות אישיות

ביטוח תאונות אישיות היא פוליסת ביטוח שמותאמת לכל אחד מאיתנו באופן אישי. פוליסה זו מכסה מקרים של נכות ו/או אובדן כושר עבודה כתוצאה מתאונה. חברת הביטוח מתאימה את הפוליסה לכל אחד לפי פרטיו האישיים כגון גילו של המבוטח, רמת הכנסתו, מקצועו, מצבו הבריאותי ועוד. ישנם מקצועות ומקרים שבהם ביטוח תאונות אישיות הוא חובה, וישנם מקרים בהם המבוטח מחליט על דעתו שכדאי לו לבטח את עצמו ואת משפחתו.

מדוע כדאי לעשות ביטוח תאונות אישיות?

בחיי היום יום שלנו אנחנו נוסעים ברכב, הולכים לעבוד, משחקים עם הילדים, מבשלים, מטיילים, נהנים, לומדים, עושים ספורט ועוד. בכל אחת מהפעילויות האלה אנחנו יכולים להיפצע, לעבור תאונה, ליפול, לקבל כוויה ומה לא. תאונות רבות קורות בבית ובמקומות העבודה, בחופשות, בזמן איכות עם הילדים, בזמן איכות עם חברים, בפעילות ספורטיבית, ובעצם בכל מקום.

לרוב אנחנו לא חושבים על ההשלכות של תאונה כזאת על המשפחה שלנו, פשוט כי קשה לנו לחשוב על סיטואציה מצערת שכזו. אך תאונה שתמנע מאחד מהמפרנסים של הבית להמשיך לעבוד, תפגע משמעותית בהכנסה הביתית, ותמנע מהמשפחה להמשיך להתקיים באותה רמת חיים. ביטוח תאונות אישיות מבטיח שבכל מקרה שלא יהיה, ובתקווה שלא יהיה, אתם ובני משפחתכם תהיו מכוסים.

כיצד בוחרים ביטוח תאונות אישיות?

ישנן חברות רבות המציעות ביטוח תאונות אישיות כיום. הביטוחים שונים זה מזה הן במחיר הסופי והן בתנאי הביטוח. בכל הנוגע לביטוח תאונות אישיות ההבדלים הם רחבים ומשמעותיים. למשל, המונח "תאונה" מוגדר בכל חברת ביטוח בצורה אחרת. בחברת ביטוח אחת תאונה היא אך ורק אירוע פתאומי ובלתי צפוי אשר הינו חיצוני לנפגע וגרם למבוטח לנזק גופני. ואילו בחברת ביטוח אחרת, גם התפרצות פתאומית של מחלה אשר השאירה את המבוטח עם נכות כלשהי, תיחשב כעילה לתביעת הביטוח. גם המילה "נכות" משתנה מביטוח לביטוח, וכדאי לקרוא את סעיפי הביטוח ולבדוק לא רק היכן אתם מקבלים את העסקה הזולה ביותר, אלא גם איפה אתם מקבלים עסקת ביטוח תאונות אישיות רחבה ביותר, שתכסה את כל המקרים האפשריים.

פוליסות ביטוח
ביטוח בריאות
 
מאמרי ביטוח חיים
פוליסת ביטוח חיים
 
שאלות מקצועיות

למי מיועד ביטוח תאונות אישיות?

ביטוח תאונות אישיות מיועד לכל אדם המעוניין לוודא כי במקרה של תאונהיקבל פיצוי כספי אשר יכסה את ההוצאות הכלכליות הנוספות שנגרמו כתוצאה מהתאונה.