אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח חיים
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים

ביטוח חיים

מחפש ביטוח חיים?
קבל עוד היום הצעות עבור ביטוח חיים בשלושה צעדים קצרים

ביטוח חיים מלא טופס פשוט וקצר
ללא תשלום וללא התחייבות
  ביטוח חיים השירות בחינם וללא כל התחייבות
ביטוח חיים הפרטים יועברו ל-4 חברות ביטוח, אשר יחזרו אליך עם הצעות עבור ביטוח חיים ביטוח חיים מלא טופס פשוט וקצר תוך דקות
ביטוח חיים אתה בוחר את הצעת ביטוח חיים המתאימה לך מתוך ההצעות שתקבל ביטוח חיים השווה הצעות מחיר בין סוכנויות וחברות הביטוח השונות
טופס הצעה עבור ביטוח חיים  
ביטוח חיים  
 
שאלות ותשובות - אודות תהליך קבלת הצעות עבור ביטוח חיים

האם השירות בחינם? האם אני מחויב באופן כל שהוא?

קבלת הצעה עבור ביטוח חיים אינה כרוכה בתשלום, וניתנת בחינם כשירות לגולש. ההצעה הינה ספציפית ומותאמת לכל בקשה. האתר מקבל את תמורתו עבור הפרסום ישירות מהגופים המציעים.

מהו התהליך קבלת הצעת ביטוח חיים?

מלאו את פרטיכם בטופס ההצעה בצורה ברורה ומדויקת וכך תוכל לקבל הצעה מהירה ומפורטת. הפרטים בטופס ישלחו ישירות לחברות וסוכני הביטוח. אלו יצרו עמכם קשר טלפוני ויציעו הצעת ביטוח חיים המותאמת במיוחד עבורכם.
 
השוואת ביטוח חיים

ביטוח חיים הינו ביטוח בסיסי ופשוט - המבוטח רוכש סכום פיצוי קבוע אשר ישולם למוטבים בפוליסה במידה והמבוטח נפטר. גובה סכום הפיצוי נקבע מראש ע"י המבוטח בעת רכישת הפוליסה, ועלות הפרמיה החודשית מורכבת מסכום ביטוח זה בנוסף לגיל המבוטח ומצבו הבריאותי.

המבוטח רשאי לבחור מי יהיה המוטב או מי יהיו המוטבים אשר יקבלו את כספי הביטוח במידה של פטירה, ואף אובדן כושר עבודה, נכות, תאונות, פרישה לפנסיה ומקרים נוספים המוצעים על ידי חברות ביטוח שונות.

אורח החיים של המבוטח משפיע על גובה עלות פוליסת ביטוח החיים הנרכשת. גילו, פעילות אקסטרים, עישון, מחלות כרוניות, וכיו"ב ישפיעו על מחיר פוליסת הביטוח.

כיוון שהפרמיה עבור ביטוח חיים מורכבת משני פרמטרים אלו (גובה הפיצוי ומצבו הבריאותי של המבוטח) קל יחסית לערוך השוואה בין הפוליסות השונות. יחד עם זאת, מומלץ להשוות בין מספר חברות וסוכני ביטוח - ולא להסתפק רק בהשוואת עלויות, אלא לבדוק היטב גם את תנאי הפוליסה. חלק מהמבוטחים נוטים להתבלבל בין פוליסת ביטוח חיים בלבד המוכנה גם ריסק ובין פוליסת ביטוח חיים למשכנתא אשר הינה ביטוח חיים בגובה הלוואת המשכנתא לטובת פיצוי הבנק המלווה במקרה של פטירת המבוטח.

בעת רכישת פוליסת ביטוח חיים, חשוב מאוד למסור פרטים נאמנים בנוגע למצבו הבריאותי של המבוטח, וזאת בכדי להימנע ממצב בו החברה המבטחת מסרבת להעניק פיצוי כספי כיוון שהפרטים שנמסרו לה בעת רכישת הפוליסה לא היו מדוייקים.

 
מאמרי ביטוח חיים

פוליסת ביטוח חיים

במאמר זה יופיע הסבר קצר עבור פוליסת ביטוח חיים. מהו ביטוח חיים, למי מיועד, אילו סוגי ביטוח חיים מוצעים בשוק ומי רשאי לקבל את כספי הביטוח, ואף נציין אילו נתונים משפיעים על עלות פוליסת ביטוח חיים.

ביטוח חיים משלים

לרוב העובדים בישראל קיימת פוליסת ביטוח חיים בסיסית, במסגרת ביטוח מנהלים או ביטוח פנסיה, כמחויב בחוק. יחד עם זאת, עולה השאלה האם פוליסת ביטוח חיים בסיסית מספיקה לכל אחד, ואולי כדאי לשקול רכישת פוליסת ביטוח חיים משלים על מנת להיות בטוחים מכל משמר.

ביטוח ריסק

כחלק מדאגה לעתידם של יקירנו לאחר לכתנו, נהוג לרכוש פוליסת ביטוח ריסק, שתשרת את המוטבים בשעת הצורך. ביטוח ריסק הוא למעשה ביטוח למקרה של פטירה, שם נלווה לביטוח חיים, אך ניתן לרכוש פוליסה זו כתוספת או השלמה לביטוח החיים הסטנדרטי.

איך לבחור ביטוח חיים

יש הרבה דרכים לדאוג לעתיד הפיננסי שלך, ושל הקרובים לך, אבל איך אפשר לבחון נכון, כשיש כל כך הרבה אפשרויות וחברות המציעות ביטוח חיים- על כך במאמר.

ביטוח חיים במסגרת קרן פנסיה

ביטוח חיים ניתן לרכוש במסגרת קרנות פנסיה וביטוח מנהלים. במאמר הבא נסקור את האפשרות לקרן פנסיה משלימה לביטוח חיים.

פוליסות ביטוח
ביטוח בריאות
 
מאמרי ביטוח חיים
פוליסת ביטוח חיים
 
שאלות מקצועיות

למי מיועד ביטוח חיים?

ביטוח חיים מיועד לכל אדם אשר דואג לביטחון הכלכלי של קרוביו ובני משפחתו. אנשים בעלי משפחה וגם רווקים אשר מטפלים בהוריהם.

האם אדם מעשן ישלם סכום גבוה יותר מאדם שאינו מעשן עבור פוליסת ביטוח חיים?

כן. אדם מעשן חשוף ליותר מחלות וסיבוכים בריאותיים מאדם שאינו מעשן. על כן, פוליסת ביטוח החיים תהיה יקרה יותר מזו של אדם שאינו מעשן.

למי מיועדים כספי ביטוח החיים?

כספי ביטוח החיים מיועדים למוטב אשר נבחר על ידי המבוטח. בין אם מדובר בבני משפחתו או בקרובים לו.

מהם הגורמים העלולים ליקר את ביטוח החיים?

אורח חיים הכולל ספורט אקסטרים, עישון, מחלות כרוניות.

האם ביטוח חיים מכסה עבור מוות בלבד?

ישנן פוליסות שונות אשר מכסות פרט למקרי מוות, מקרים של אובדן כושר עבודה מלא, מקרי נכות ומקרים נוספים בהם תתכן פגיעה בביטחון הכלכלי של מקורבי המבוטח.