אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח חיים
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

פוליסת ביטוח חיים

מהו ביטוח חיים?

ביטוח חיים מכסה עבור מוות של המבוטח. כאשר המבוטח נפטר משפחתו וקרוביו מקבלים סכום כסף אשר מסייע להם להמשיך את חייהם. המבוטח רשאי לבחור את המוטב אשר יקבל את סכום הכסף בין אם מדובר בקרובי משפחה או בני הזוג, גם במידה והמבוטח אינו נשוי להם. המבוטחים יהיו לרוב אנשי משפחה אשר רוכשים ביטוח זה על מנת להגן על יקיריהם במקרי מוות. לעיתים רווקים ירכשו פוליסת ביטוח חיים על מנת להגן על הוריהם במידה ואלו נזקקים לטיפול. ניתן לקבוע אם משלמים פרמיה קבועה או פרמיית פוליסת ביטוח חיים אשר משתנה בממוצע כל חמש שנים. פוליסת ביטוח חיים אינה פוליסת חובה.

על פי מה נקבע סכום ביטוח החיים?

ביטוח החיים נקבע על פי גילו של המבוטח, אופי חייו, האם נהנה מפעילויות בעלות סיכון, כגון ספורט אקסטרים, כמו כן, והאדם מעשן הוא יהיה חשוף לסכנות בריאותיות רבות יותר ועל כן עלות ביטוח החיים יקרה יותר מביטוח חיים לאדם שאינו מעשן. ביטוח חיים לאדם שאינו בריא יהיה יקר יותר מזה של אדם בריא. ככל שגוברת הסכנה לחייו של המבוטח כך יתייקר סכום פוליסת ביטוח החיים.

פוליסת ביטוח חיים

 

טופס הצעה עבור ביטוח חיים

 

אילו סוגי ביטוח חיים קיימים?

חברות ביטוח שונות מציעות ביטוח חיים למקרי פטירה, אך יש מספר חברות שמציעות ביטוח חיים עבור אובדן כושר עבודה מלא, ביטוח חיים עבור אנשים אשר בריאותם לקוייה. ביטוח חיים למקרי נכות, לתאונות וישנן פוליסות ביטוח חיים המכסות עבור פרישה לגמלאות ופוליסות ביטוח חיים למצבים נוספים. ישנן פוליסות אשר מאפשרות לקבל את סכום כספי הביטוח בפעם אחת, ואחרות אשר מאפשרות לקבלו כקצבה חודשית.

השוואת פוליסת ביטוח חיים

אתר מקיף מציע לכם לערוך השוואה מהירה ונוחה בין חברות הביטוח המובילות לפוליסת ביטוח חיים. מלאו את הטופס המופיע בדף זה ונציגי חברות הביטוח יחזרו אליכם עם הצעות אטרקטיביות, עבור פוליסת ביטוח חיים. בידקו את התנאים המוצעים בכל חברה, את גובה העלויות וביחרו בהצעה המתאימה ביותר עבורכם.

   
 
פוליסות ביטוח
ביטוח בריאות
 
מאמרי ביטוח חיים
פוליסת ביטוח חיים