אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח חיים
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

ביטוח ריסק

כחלק מדאגה לעתידם של יקירנו לאחר לכתנו, נהוג לרכוש פוליסת ביטוח ריסק, שתשרת את המוטבים בשעת הצורך. ביטוח ריסק הוא למעשה ביטוח למקרה של פטירה, שם נלווה לביטוח חיים, אך ניתן לרכוש פוליסה זו כתוספת או השלמה לביטוח החיים הסטנדרטי.
במאמרנו זה נעסוק ביתרונות של ביטוח ריסק, ובדרך הנכונה לבחור את הפוליסה המתאימה לכל אחד ואחת.

מהו ביטוח ריסק

משמעות המילה "ריסק" היא סיכון, על כן, פוליסת ביטוח ריסק משמת ערבון לשעת סכנה, כאשר המבוטח אינו יכול לפרנס עוד את בני ביתו, ומתוך דאגה להשתכרות ולביסוס כלכלי של משפחתו. פוליסת ריסק ניתנת לרכישה במסגרת ביטוח מנהלים וכן, פוליסת ביטוח חיים סטנדרטית.
באמצעות פוליסה זו רוכש המבוטח ערובה לתשלום פיצויים לשאריו במקרה של מוות, על פי בחירתו, הן את המוטבים, והן את הסכום שיקבלו.
כמו כל פוליסה, הפרמיה מחושבת על פי גילו של המבוטח, מצבו הבריאותי, הרגלי עישון, עיסוק ותחביבים מסוכנים, וכל גורמי הסיכון שניתן לשקול מראש. מרבית חברות הביטוח מבקשות לעדכן את הסכום כל חמש שנים, בנוסף על החתמת הצהרה בריאותית.

ביטוח ריסק

 

טופס הצעה עבור ביטוח חיים

 

למי מומלץ לרכוש פוליסת ביטוח ריסק

מרבית האוכלוסייה בישראל נהנית מביטוח פנסיוני דרך תשלום חודשי ממעסיקיהם. יחד עם זאת, לא כולם יזכו להגיע לגיל פרישה, ולפיכך, לא נוכל לסמוך על כספי הפנסיה בלבד שיהוו עוגן ופרנסה ליקירנו לאחר פטירה. שכיחות המבוטחים בביטוחי חיים וריסק עולה ככל שעולה גילם של המבוטחים, בדרך כלל בשל הרחבת התא המשפחתי, רכישת נכסים, או נטילת הלוואות והחשש להעביר את הנטל הכלכלי בטרם יחזירו את החוב במלואו. עם זאת, גם לרווקים מומלץ לשקול אפשרות של רכישת פוליסת ביטוח ריסק, שתסייע להוריהם, לאחים, ולכל מוטב שיראו לנכון, במקרה של פטירה בטרם עת.

איך לבחור פוליסת ביטוח ריסק

קיים היצע רחב של חברות ביטוח המציעות פוליסת ביטוח ריסק לכל דכפין, על מנת לבחור את הפוליסה בתנאים האטרקטיביים ביותר, יש לערוך השוואת מחירי פוליסות ביטוח ריסק ולבחור את ההצעה המשתלמת מבין מספר הצעות. רוצים לחסוך זמן מיותר? כאן באתר תוכלו למלא טופס התקשרות קצר, לקבל ארבע הצעות מחיר לביטוח ריסק עוד היום, ממיטב חברות הביטוח, ולרכוש פוליסה המתאימה למידותיכם. ההצעה אינה מחייבת וללא עלות.

   
 
פוליסות ביטוח
ביטוח בריאות
 
מאמרי ביטוח חיים
פוליסת ביטוח חיים