אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח חיים
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

איך לבחור ביטוח חיים

כשחושבים מה יקרה אחר לכתנו מן העולם, חושבים מה יהיה על הסביבה הקרובה לנו ואיך יוכלו להסתדר בלעדינו. בדיוק מסיבה זו כל אחד צריך לחשוב על ביטוח חיים. במאמר שלפניכם נרחיב בשאלה איך לבחור ביטוח חיים מבין מבחר הפוליסות הקיימות.

התאמת צרכים

פוליסת ביטוח החיים צריכה להיות מותאמת לכל אחד ואחת באופן אינדיבידואלי. אין זה מן המצופה, כי אדם העוסק בפעילות גופנית באורח קבע, שומר על דיאטה מוקפדת, ובריאותו תקינה בדרך כלל, ישלם את אותה פרמיה כפי שישלם אדם מבוגר ממנו, מעשן כפייתי, שאינו עוסק בספורט, סובל מעודף משקל וממחלות כרוניות כלשהן. לפיכך מתאימות חברות הביטוח את צורת הכיסוי הנדרשת למבוטח, בהתאם לגילו, מצבו הבריאותי ואורח חייו, ואף דורשות חתימה על הצהרת בריאות, שמשקלה המשפטי מהווה ערך רב.

מובן כי לא ניתן לשער בוודאות את כל גורמי הסיכון שלכם ושל בני הזוג, ואת תוחלת החיים שלכם, מראש, אך ניתן לשקלל את ההסתברויות לחלות, למשל על פי היסטוריה רפואית של בני המשפחה, מאפייני העבודה והעיסוקים היום יומיים שלכם, וכיוצא בזה.

ביטוח ריסק

 

טופס הצעה עבור ביטוח חיים

 

מה לבחון בפוליסת ביטוח חיים

הקפידו לוודא כי פוליסת ביטוח החיים מכילה גם כיסוי במקרה של אבדן כושר עבודה, רכיב זה לאו דווקא תלוי בגיל או מצב בריאותי, ורצוי לחשוב גם על הגרוע מכל. בנוסף, בחנו את משך תקופת הפוליסה, האם לפרוש אותה למשך עשרים שנים, או יותר, משתנה של גיל ויכולת השתכרות עתידית.

ניתן לשלב פוליסת ביטוח חיים במסגרת קרן פנסיה וכן, באמצעות קרן מנהלים, כדאי לבחון תוספות או איחוד של הקרנות בכדי להפיק את המיטב.

   
 
פוליסות ביטוח
ביטוח בריאות
 
מאמרי ביטוח חיים
פוליסת ביטוח חיים