אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח חיים
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

ביטוח חיים משלים

לרוב העובדים בישראל קיימת פוליסת ביטוח חיים בסיסית, במסגרת ביטוח מנהלים או ביטוח פנסיה, כמחויב בחוק. יחד עם זאת, עולה השאלה האם פוליסת ביטוח חיים בסיסית מספיקה לכל אחד, ואולי כדאי לשקול רכישת פוליסת ביטוח חיים משלים על מנת להיות בטוחים מכל משמר. במאמר הבא נסביר מהי פוליסת ביטוח חיים משלימה, למי היא מיועדת, וכיצד לבחור פוליסה מתאימה מבין שלל ההצעות של חברות הביטוח המציעות ביטוח חיים.

מהי פוליסת ביטוח חיים משלים

פוליסת ביטוח חיים משלים מאפשרת למעשה לכל המבוטחים בקרנות הפנסיה ו/או המנהלים לרכוש ביטוח חיים בנוסף, באופן פרטי ומחוץ למסגרת הפוליסה הבסיסית, על מנת להבטיח הגנה מקסימלית לבני המשפחה והמוטבים במקרה של פטירת המבוטח. כל מבוטח יכול לבחור את הסכום המוקצה לטובת הביטוח המשלים, בהתאם לצרכיו האישיים. כבכל פוליסת ביטוח חיים, על המבוטח לחתום על הצהרת בריאות, שכן, גובה הפרמיה נקבע על פי מצבו הבריאותי, גילו, עיסוקו היום יומי, כמו גם תחביביו.

ביטוח חיים משלים

 

טופס הצעה עבור ביטוח חיים

 

למי מיועדת פוליסת ביטוח חיים משלימה

כאמור, מרבית השכירים והעובדים בארץ נהנים מזכאות לביטוח פנסיוני ולעתים אף ביטוח מנהלים, שמקנה קצבת תשלום לבני ביתו של המבוטח כתוצאה ממוות, ובחלק מהפוליסות אף אובדן כושר עבודה, נכויות, ומחלות כרוניות.
לאחרונה החלה חברת הביטוח "ביטוח ישיר" לפרסם שירותי ביטוח חיים משלים באמצעי התקשורת. השירות מוצע עבור תוספת תשלום של עשרות שקלים בחודש, תחת ההבטחה לשקט נפשי למוטבי המבוטח.

לפיכך, כל מי שסבור כי קיים חוסר ביטוחי, אם בשל הלוואות רבות שנטל, משכנתא, או שיש חשש שיקריו לא יוכלו לשמור על איכות חייהם בשעת צרה, מומלץ שיבדוק האם יש צורך בהרחבת הפוליסה לביטוח חיים משלים.

מעוניינים לקבל הצעות מחיר לפוליסת ביטוח חיים משלים? מלאו את פרטיכם בטופס זה, ונציגי ארבע חברות ביטוח יחזרו אליכם עם הצעות משלמות במיוחד, כך שתוכלו לבחור את הפוליסה בתנאים המתאימים לכם ואת היקף הפוליסה הרצויה.

   
 
פוליסות ביטוח
ביטוח בריאות
 
מאמרי ביטוח חיים
פוליסת ביטוח חיים