אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים

ביטוח נסיעות לחו"ל

טסים לחו"ל? מחפשים ביטוח נסיעות לחו"ל? ביטוח בריאות לחו"ל? ביטוח תרמילאים לחו"ל?
באתר ניתן לקבל הצעת עבור ביטוח נסיעות לחו"ל בשלושה צעדים קצרים

ביטוח נסיעות לחול מלא טופס פשוט וקצר
ללא תשלום וללא התחייבות
  ביטוח טיסה לחול השירות בחינם וללא כל התחייבות
ביטוח נסיעות חול הפרטים יועברו ל-4 חברות ביטוח, אשר יחזרו אליך עם הצעות עבור נסיעות לחו"ל ביטוח נסיעה לחול מלא טופס פשוט וקצר תוך דקות
ביטוח לחול אתה בוחר את הצעת ביטוח נסיעות לחו"ל המתאימה לך מתוך ההצעות שתקבל ביטוח בריאות לחול השווה הצעות מחיר בין סוכנויות וחברות הביטוח השונות
טופס הצעה עבור ביטוח נסיעות לחו"ל  
ביטוח נסיעות לחול
 
שאלות ותשובות - אודות תהליך קבלת הצעות עבור ביטוח נסיעות לחו"ל

האם השירות בחינם? האם אני מחויב באופן כל שהוא?

קבלת הצעה עבור ביטוח נסיעות לחו"ל הינה בחינם וללא כל התחייבות מצד הגולש. ההצעה הינה ספציפית ומותאמת לכל בקשה.

מהו התהליך קבלת הצעת ביטוח נסיעות לחו"ל?

מלא את פרטיך בטופס ההצעה בצורה ברורה ומדויקת וכך תוכל לקבל הצעה מהירה ומפורטת. הפרטים בטופס ישלחו ישירות לחברות וסוכני הביטוח. אלו יצרו עמך קשר באמצעות הטלפון ויציעו לך פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל מותאמת עבורך.

ביטוח נסיעות לחו"ל - לפני רכישת פוליסה כדאי להבין את המושגים הבאים:

כאשר נוסעים לחו"ל לרוב המטרה היא להינות לבלות ולשכוח מכל הדאגות. רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל תוכל להשלים את התמונה ולהסיר כל דאגה מראשכם. בהתאם לאופי הנסיעה מוצעות פוליסות שונות המכסות עבור האירועים אשר עלולים להתרחש בסוג הנסיעה המסויימת. כמו כן ישנה פוליסת ביטוח כללית ובסיסית המתאימה לכל נסיעה מחוץ לגבולות הארץ.

פוליסת ביטוח ביראות לנסיעות לחו"ל

פוליסת ביטוח בריאות לנסיעות לחו"ל הינה מרכיב חיוני ובסיסי הקיים במרבית הפוליסות . ביטוח בריאות לנסיעות לחו"ל מכסה עבור טיפול רפואי בחו"ל, העברה להמשך טיפול בארץ, העברת גופת המבוטח וכיסויים נוספים התלויים בסוג הפוליסה.

ביטוח רכוש

רכוש הנכלל כחלק מהכבודה, המטען האישי הנלווה לטיסה, יכוסה כחלק מהפוליסה הבסיסית של ביטוח נסיעות לחו"ל. הרכוש יבוטח על פי ערכו ושוויו עד תקרת סכום הפוליסה המוצעת. הכיסוי נגד אובדן הרכוש או פגיעה בו.

ביטוח תרמילאים

ביטוח המתואם במיוחד לתרמילאים הכולל החרבה של פוליסת ביטוח הבריאות הבסיסית ופוליסות נוספות. לביטוח תרמילאים מוצעת הוספה של פוליסת איתור חילוץ והצלה. ביטוח התרמילאים לרוב יהיה ביטוח לתקופה ארוכה יותר מאשר ביטוח נסיעות לחו"ל סטנדרטי.

ביטוח טיסה

ביטוח טיסה משמש עבור כיסוי כרטיס טיסה במקרים מסויימים בהם אין ביכולת הלקוח לטוס במועד המצויין בכרטיס. ביטוח טיסה לא נכלל בפוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל בסיסית ועל כן יש לבדוק אם הוא מצוי בפוליסה הנרכשת.

מה צריך לדעת לפני רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל - מידע שימושי ליוצאים לחו"ל

מה הם הגורמים המשפיעים על פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל?

פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל מושפעת ראשית ממטרת הנסיעה. אורך השהות בחו"ל, תחומי העיסוק, אם מדובר בפעילות המשלבת תחומי אקסטרים. האפשרות להיזדקק בשירותי חילוץ והצלה ואלמנטים נוספים אשר משפיעים על סוג הפוליסה והמחיר שלה.

ביטוח נסיעות לפי יבשות
ביטוח נסיעות לאירופה
טיפ לשירותך
ביטוח נסיעות לחו"ל מתבסס על אופיה של הטיסה. ישנם סוגי פוליסות שונות המתאימות לחופשה קצרה, לטיול גדול במזרח או בדרום אמריקה, ולנסיעת עסקים. בררו מהם תנאי פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל אותה הינכם עומדים לרכוש.
 
ביטוחים נוספים
ביטוח תרמילאים בחו"ל
ביטוח כבודה חו"ל
ביטוח בריאות חו"ל
 
כלים נוספים
ביטוח משכנתא
ביטוח אופנוע
ביטוח דירה
ביטוח בריאות
ביטוח רכב

ביטוח נסיעות לחול
שאלות מקצועיות

האם פוליסת ביטוח לחו"ל מכסה פעילויות אקסטרים כמו סקי?

בכדי לכסות פעילויות אקסטרים יש צורך בהרחבת הפוליסה הבסיסית. ישנן מקומות בהם ניתן למצוא פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל המותאמת בצורה מלאה לחופשת סקי.

במידה ואבדה לי המזוודה, האם הביטוח יכסה על האובדן?

כן, כל עוד המזוודה נכללה בפוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל, כחלק מהכבודה האישית של הנוסע. כל עוד המטען הנלווה ניזוק בתקופת האחריות המוגדרת הפוליסה.