אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח אופניים
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים

ביטוח אופניים

מעוניין לרכוש ביטוח אופניים?
באתר ניתן לקבל הצעת עבור ביטוח אופניים בשלושה צעדים קצרים

ביטוח אופניים מלא טופס פשוט וקצר
ללא תשלום וללא התחייבות
  ביטוח אופניים השירות בחינם וללא כל התחייבות
ביטוח אופניים פרטייך יועברו ל-4 חברות ביטוח, אשר יחזרו אליך עם הצעות עבור ביטוח אופניים ביטוח אופניים מלא טופס פשוט וקצר תוך דקות
ביטוח אופניים אתה בוחר את ההצעה המתאימה והמשתלמת ביותר עבורך ביטוח אופניים השווה הצעות מחיר בין סוכנויות וחברות הביטוח השונות
טופס הצעה עבור ביטוח אופניים  
ביטוח אופניים
 
שאלות ותשובות - אודות תהליך קבלת הצעות עבור ביטוח אופניים

האם השירות בחינם? האם אני מחויב באופן כל שהוא?

קבלת הצעה עבור ביטוח אופניים הינה בחינם וללא כל התחייבות מצד הגולש. מדובר בהצעה ספציפית המותאמת אישית לכל בקשה. האתר מקבל את תמורתו עבור הפרסום ישירות מהגופים המציעים.

מהו התהליך קבלת הצעת ביטוח אופניים?

מלא את פרטיך בטופס ההצעה בצורה ברורה ומדוייקת וכך תוכל לקבל הצעה מהירה ומפורטת. הפרטים בטופס ישלחו ישירות לחברות וסוכני ביטוח, אלו יצרו עמך קשר באמצעות הטלפון ויתנו לך הצעה אטרקטיבית עבור ביטוח אופניים.
 
השוואת ביטוח אופניים

מהו ביטוח אופניים ומדוע חשוב לערוך הוואת מחירים בטרם רוכשים פוליסה? ביטוח אופניים הינו ביטוח אשר מעניק כיסוי במקרה שנגרם נזק לרכוש או לרוכב האופניים. ישנן מספר חברות ביטוח המשווקות פוליסות ביטוח אופניים מיוחדות לרוכבי אופניים מקצועיים וחובבים.

הפוליסה מעניקה כיסוי במקרה והאופניים נגנבים (ולמי מאיתנו לא גנבו זוג אופניים מהמקלט השכונתי?) או במקרה של תאונת דרכים בה מתרחשת פגיעה פיזית של הרוכב. במקרה זה, החברה המבטחת תממן את ההוצאות הרפואיות של רוכב האופניים. כיסויים נוספים הכלולים בפוליסת ביטוח אופניים הם:

ביטוח אופניים במקרה של גניבה, אחריות צד ג (במידה ובעל הפוליסה גורם נזק לרכוש של מישהו אחר), כיסוי סיעודי, החזר הוצאות רפואיות, כיסוי מורחב לניסעות לחו"ל, כיסוי תאונות אישיות של הרוכב, נתינת פיצוי כספי חד פעמי ועוד.

זכרו לערוך השוואת מחירים מקיפה עבור ביטוח אופניים, כדי שתוכלו לרכוש את הביטוח הטוב והמשתלם ביותר עבורכם. את מקיף מאפשר לכם לקבל הצעות משתלמות ע"י מילוי טופס קצר. מלאו את הטופס המצורף ונציגי החברות המובילות ייצרו עמכם קשר עוד היום.

 
מאמרים בתחום ביטוח אופניים

הראל משיקה ביטוח אופניים מקיף - הראל חברה לביטוח משיקה בימים אלו ביטוח אופניים מקיף אשר יעניק כיסוי מורחב לרוכב ולאופניים. ביטוח אופניים זה הינו ביטוח משודרג של הפוליסה למדווש המעניקה כיסוי בסיסי לרוכבי אופניים.

טיפ לשירותך
כאשר רוכשים אופניים יקרות מומלץ להצטייד גם בפוליסת ביטוח אופניים, בכדי להבטיח פיצוי כספי במידת הצורך.
 
ביטוחים נוספים
ביטוח ימי
ביטוח אופנוע ים
 
כלים נוספים
ביטוח משכנתא
ביטוח אופנוע
ביטוח דירה
ביטוח אופניים חשמליים
ביטוח רכב

ביטוח אופניים