-->
אודותינו | צרו קשר
ביטוח דירה
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

ביטוח דירת גג

ביטוח דירת גג המכונה גם פנטהאוז או פנטהאוס הינה פוליסת ביטוח דירה רגילה כמו כל פוליסה עבור דירה אחרת באותו הבניין. ביטוח הדירה מורכב כמובן מפוליסת ביטוח מבנה ופוליסת ביטוח תכולה עם כל התוספות הנלוות בהתאם לבקשת בעל הנכס.

גם כאן ניתן להפריד בין הפוליסות ולקנות רק את אחת מהן יחד עם זאת מומלץ לערוך ביטוח מלא כנגד על הסיכונים אצל אותו הסוכן ובאותה חברת ביטוח וזאת לצורך מניעת בירוקרטיה מיותרת בזמן תביעת ביטוח.

היכן ההבדל בין דירת גג לדירה באמצע הבניין?

אם נתחיל מהסוף ההבדל נמצא במגונים ובעלות הפוליסה. ולמה? חברת הביטוח בוחנת את הסיכון לפריצה. גנב יכול לחדור על פי רוב לדירה דרך פתחים בקומת הקרקע, על פי רוב חלונות, או דרך הגג.
דירת פנטהאוס שלה גג פרטי או אפילו דירה אחרונה בבניין ללא גג פרטי הינן בעלות סיכוי גדול יותר לפריצה לצורך גניבה מאשר לדירות אמצעיות ולכן חברת הביטוח תבקש להוסיף מיגונים בהתאם לצורך ולנעול את הגג. סביר שחברת הביטוח תדרוש פרמיה יקרה יותר עבור ביטוח דירת הגג.

באיזה חברת ביטוח לבטח?

לזה אין לנו תשובה חד משמעית. אנו במקיף יכולים לעזור לך לקבל הצעות אטרקטיביות ובכל לסייע לך לערות השוואת מחירים לביטוח דירת גג. באמצעות האתר תקבל הצעות מחברות ביטוח , אתה תבחר את ההצעה המתאימה לך. בהתאם לקריטריונים שתחבר כמו מחיר, שירות והתאמת הםוליסה לצרכים הביטוחיים שלך.

ביטוח דירת גג

 

טופס הצעה עבור ביטוח דירה

 
   
 
כיסויים נוספים
ביטוח דירה
ביטוח משכנתא
 
מאמרי ביטוח דירה
מידע כללי מתחום ביטוח דירה
חברות ביטוח
 
ביטוח דירה - טיפ חשוב
לדירת גג דרישות איבזור ומיגון המיועדים לצמצם את הסיכוי לנזק, בעיקר מפני פריצה. הערכו בהתאם לדרישות החברה המבטחת.
ביטוח דירת גג