-->
אודותינו | צרו קשר
ביטוח דירה
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

חישוב פרמיית ביטוח דירה

מהו חישוב פרמיית ביטוח דירה?

ביטוח תכולת דירה הינו רשימה של כל החפצים בדירה וכולם ביחד מרכיבים את ביטוח הדירה ואת סכומו. מכאן נוצר חישוב הפרמיה. הגדלה של שווי פריט מסויים מגדילה את סה"כ הסכום להיטוח ואת הפרמיה בגינה. חשוב לדעת שסכום ביטוח המינימום הוא 50,000 ש"ח כך שעבור זוג צעיר ללא הרבה חפצים שסה"כ סכום התכולה נמוך מ 50,000 מומלץ לשקול את עריכת הביטוח בפרט אם מדובר באזור חסר סיכון באופן יחסי.

לחברת הביטוח קיים מודל על פיו לכל פריט מוגדר סכום ביטוח קבוע, סטנדרטי, במידה ואותו פריט הינו מיוחד מומלץ להגדיר זאת בנפרד. למשל עגלת תינוק, אם רכשתם עגלה מיוחד מומלץ להגדירה במפורש בפוליסת הביטוח. זכרו כי עריכת רשימת החפצים בדירה הינה עבורכם אין צורך להפריז, כי אז תשלמו יותר עבור הפוליסה ואין צורך להמעיט מפני שאז תהיו בחוסר ביטוחי.

את הרשימה מסרו לסוכן הביטוח או לסוקר ומטעם חברת הביטוח ולאחר אישורם היא תהווה מסמך לחפצים המצויים בדירה ועל פיהם תקבע הפרמיה בפוליסת ביטוח דירה. במידה ורכשתם ריהוט כלשהו לאחר שרכשתם ביטוח דירה, ניתן לעדכן את חברה הביטוח והיא תשלב אותו בפוליסה בתמורה לייקור הפרמיה. ביכותכם לבחור האם החפץ שנרכש יקר מספיק בכדי לבטח אותו.

כאמור, את הפרמיה עבור ביטוח תכולה מחשבים בהתאם להערכת השמאי ואת הפרמיה עבור ביטוח מבנה מחשבים בהתאם לשווי הנכס, מצבו (האם הוא ישן או חדש, מה מצב הצנרת, מיגונים וכדומה) ומיקומו הגיאוגרפי (האם הוא ממוקם באזור מרובה רעידות אדמה או אחוז פשיעה גבוה).

חישוב פרמיית ביטוח דירה
 

טופס הצעה עבור ביטוח דירה

 
   
 
כיסויים נוספים
ביטוח דירה
ביטוח משכנתא
 
מאמרי ביטוח דירה
מידע כללי מתחום ביטוח דירה
חברות ביטוח
 
ביטוח דירה - טיפ חשוב
חישבו ובידקו אילו מהחפצים הם בעלי הערך היקר ביותר עבורכם, ביטוח תכולת הדירה עבור חפץ בעל ערך סנטימנטלי בלבד אינו מומלץ.
חישוב פרמיית ביטוח דירה