-->
אודותינו | צרו קשר
ביטוח דירה
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

ביטוח דירה בדרום

במאמר זה נסביר מהו ביטוח דירה בדרום, אלו תנאים וכיסויים מכילה הפוליסה, האם יש הבדלים בין פוליסה זו לפוליסת ביטוח דירה רגילה וכיצד מחשבים את גובה הפרמיה (דמי ביטוח). הכוונה בפוליסת ביטוח דירה בדרום היא לפוליסה המתאימה במיוחד לתושבי דרום הארץ, באזורים דוגמת אילת, אשדוד, באר שבע, אשקלון, דימונה, מצפה רמון וכדומה.

אלו כיסויים ותנאים מכילה פוליסת ביטוח דירה בדרום?

פוליסת ביטוח דירה בדרום מכילה בדיוק את אותם תנאים וכיסויים הכלולים בכל פוליסת ביטוח דירה בסיסית. קיימים שני סוגי ביטוחים המשתייכים לקטגוריית ביטוח דירה והם: ביטוח מבנה וביטוח תכולה. ניתן לרכוש רק אחד מהם (לדוגמה אם אתם מתגוררים בדירה שכורה אין סיבה לרכוש ביטוח מבנה) או את שניהם יחד בהתאם לצורך.

היכן ניתן לרכוש ביטוח דירה בדרום?

ניתן לרכוש ביטוח דירה באמצעות חברות ביטוח ישירות או אצל סוכן ביטוח מוסמך, כאשר לכל אחד מהשניים יתרונות וחסרונות משלו. חברות ביטוח לדוגמה מאפשרות להוזיל את עלות הפרמיה כיוון שהן מוותרות על תיווך הסוכן, בעוד הוא יכול להעניק שירות מקצועי ואישי שנציגי השירות לוקים בו. בנוסף, חלק מחברות הביטוח מאפשרות לרכוש ביטוח דירה באתר האינטרנט שלהן אונליין.

כיצד מחשבים את גובה הפרמיה עבור ביטוח דירה בדרום? גובה הפרמיה עבור ביטוח דירה מחושב בהתאם לסוג הביטוח שנרכש: עלות ביטוח מבנה מחושבת בהתאם לשווי הנכס, מצבו ומיקומו הגיאוגרפי.

ביטוח דירה בדרום
 

טופס הצעה עבור ביטוח דירה

 

עלות ביטוח תכולה מחושבת בהתאם לשווי החפצים והריהוט שנמצא בדירה כפי שנקבע ע"י השמאי מטעם החברה המבטחת. חברות הביטוח מעריכות את מידת הסיכון של נכס מסויים, כך שבעל נכס הממוקם באזור מוכה רעידות אדמה יאלץ לשלם פרמיה גבוהה יותר. מבחינה סטטיסטית, דרום הארץ ידוע כאזור מוכה פריצות וגניבות, וככזה הוא מייקר אוטומטית את גובה הפרמיה עבור ביטוח תכולה. ישנן חברות ביטוח שמעדיפות להמנע מלבטח מבנים בממוקמים בדרום הארץ מחשש לחוסר רווחיות ואף הפסד כספי. אם ברצונכם להוזיל במידת מה את הפרמיה עבור ביטוח דירה בדרום, מומלץ לרכוש מיגונים לדירה. ככל שתדאגו למגן את הנכס טוב יותר כך עלות הפרמיה תפחת. בנוסף, תמיד רצוי לערוך השוואת מחירים בין חברות וסוכני ביטוח שונים, בטרם תחליטו מהיכן לרכוש ביטוח דירה בדרום.

   
 
כיסויים נוספים
ביטוח דירה
ביטוח משכנתא
 
מאמרי ביטוח דירה
מידע כללי מתחום ביטוח דירה
חברות ביטוח
 
ביטוח דירה - טיפ חשוב
אם אתם מתגוררים בקו העימות ובישובי הדרום, ביטוח דירה הכרחי מפני פגיעות ונזק ישיר למבנה הנכס שלכם.
ביטוח דירה