-->
אודותינו | צרו קשר
ביטוח דירה
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

האם ניתן לרכוש ביטוח דירה באמצעות סוכן ביטוח

במאמר זה נסביר האם ניתן לרכוש ביטוח דירה באמצעות סוכן ביטוח. ביטוח דירה מורכב משני ביטוחים נפרדים – ביטוח תכולה המעניק כיסוי במקרה שנגרם נזק לתכולת המבנה המבוטח בעקבות שריפה, גניבה, רעידת אדמה וכדומה – וביטוח מבנה המעניק כיסוי במקרה שנגרם נזק למבנה המבוטח בעקבות שריפה, שיטפון, רעידת אדמה וכדומה. ניתן לרכוש את שני הביטוחים יחד או רק אחד מהם בהתאם לצורך האינדיבידואלי של בעל הדירה.

האם ניתן לרכוש ביטוח דירה באמצעות סוכן ביטוח?

בהחלט אפשר לרכוש ביטוח דירה אצל סוכן ביטוח. סוכנות ביטוח מסורתית מאפשרת לנו לבחור בין מספר פוליסות ביטוח דירה שונות את הביטוח שנראה לנו הכי אטרקטיבי, בעוד שחברות ביטוח ישירות משווקות רק את הפוליסות שלהן ובכך נמנעות מעריכת השוואה.

קיימים יתרונות רבים ברכישת ביטוח דירה אצל סוכן ביטוח, דוגמת יחס אישי וליווי מקצועי לאורך כל הדרך – החל בבחירת הפוליסה הרלוונטית וכלה בייצוג תביעה מול החברה המבטחת. בתמורה לשרותיו המקצועיים, מקבל סוכן הביטוח עמלה בתמורה לרכישת הפוליסה.

חברות הביטוח הישירות מרבות לטעון כי הן מוכרות פוליסות זולות יותר מסוכן ביטוח כיוון שהן מוותרות מראש על עמלת התיווך – אך האמת היא שלחברות ביטוח יש הוצאות רבות יותר מאשר סוכנויות מסורתיות - דוגמת שיווק ופרסום בטלוויזיה – שבכדי לממן אותן יש צורך לייקר את הפוליסה.

האם ניתן לרכוש ביטוח דירה באמצעות סוכן ביטוח
 

טופס הצעה עבור ביטוח דירה

 
הסיבה שחברות ביטוח מפרסמות באופן מסיבי יותר מסוכנויות מסורתיות היא שסוכן ביטוח עדיין נחשב לאופציה המועדפת והאמינה בקרב הציבור הישראלי. בין אם אתם מחליטים לרכוש ביטוח דירה אצל חברת ביטוח ישירה או באמצעות סוכן ביטוח, מומלץ תמיד לערוך השוואה מקיפה ביו חברות ביטוח ישירות וסוכני ביטוח בטרם תחליטו היכן לרכוש פוליסת ביטוח דירה.

עד לאחרונה רק חברות הביטוח הישירות תחזקו אתרי אינטרנט, אך כעת לכל סוכנות ביטוח שמכבדת את עצמה יש אתר מהוקצע. כמו כן, יש אתרים רבים דוגמת אתר זה, האמפשרים לכם לקבל הצעות טלפוניות עבור ביטוח דירה, בחינם וללא התחייבות. מלאו טופס קצר ונציגי החברות המבטחות וסוכני הביטוח ייצרו עמכם קשר עוד היום עבור פוליסת ביטוח דירה.
   
 
כיסויים נוספים
ביטוח דירה
ביטוח משכנתא
 
מאמרי ביטוח דירה
מידע כללי מתחום ביטוח דירה
חברות ביטוח
 
ביטוח דירה - טיפ חשוב
סוכן ביטוח מהימן יכול להפתיע אתכם בעלויות פוליסה נמוכות במיוחד, אל תשללו אפשרות זו.
ביטוח דירה