-->
אודותינו | צרו קשר
ביטוח דירה
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

מה אינו כלול בפוליסת ביטוח דירה מבנה סטנדרטית

פוליסת ביטוח דירה סטנדרטית מוגדרת על ידי הפקח על הביטוח וחברות הביטוח חייבות להעניק למבוטח את הכיסויים הכלולים בה, ניתן לערוך שינויים בפוליסה רק במידה והם נערכים לטובת המבוטח.

ביטוח מבנה לדירה אינו כולל מספר מקרי ביטוח אותם ניתן להוסיף לפוליסה. מקרי ביטוח אלו נבחרו לא להיכנס לפוליסה הבסיסית מאחר והם בלי סיכוי התרחשות מאוד נמוך. מצד שני בשביל להיות מבוטח כנגד כל הסיכונים מומלץ לבחון את הוספתם.

נזקי מלחמה

נזק כתוצאה ממלחמה או אירוע טרור אינו כלול הפוליסה. מדינה ישראל באמצעות מס רכוש מפצה את בעלי הדירות בגין הנזק, רק לאחרונה במלחמת לבנון השניה ראינו עדות לכך.

פרעות או מהומות

פרעות אזרחיות אינן נכללות בהגדרה של אירוע טרור ופוליסת ביטוח דירה אינה מכסה את הנזק בגינן. מאז מהומות אוקטובר בשנת 2000 חברות הביטוח אינן מעניקות כיסוי אוטומטי ויש לבקש להוסיפו לפוליסה בעלות נוספת.

נזק מפריצה

נזק שנגרם למבנה כתוצאה מפריצה אינו מכונה וניתן להשלים את פוליסת ביטוח לדירה בכיסוי שעונה על צרכים אלו.

רעידות אדמה

נזק למבנה כתוצאה מרעידת אדמה אינו כלול בפוליסה ביטוח דירה מסוג מבנה ולמעשה לא קיים גוף שאמון על פיצוי במקרה על נזק כזה. הסבירות לרעידת אדמה על פי המומחים נמוך יחד עם זאת בחמש השנים האחרונות היינו עדים למספר רעידות אדמה קטנות באזורינו.

לקבלת הצעה עבור ביטוח דירה ניתן לעשות שימוש באתר מקיף. כאן ניתן למלא טופס הצעה קצר ולקבל 4 הצעות מחיר עבור ביטוח דירה וכך לבצע השוואת מחירים מהירה ונכונה

מה אינו כלול פוליסת ביטוח דירה מבנה סטנדרטית
 

טופס הצעה עבור ביטוח דירה

 
   
 
כיסויים נוספים
ביטוח דירה
ביטוח משכנתא
 
מאמרי ביטוח דירה
מידע כללי מתחום ביטוח דירה
חברות ביטוח
 
ביטוח דירה - טיפ חשוב
ככל שהפוליסה מקיפה יותר, כך תוכלו להיות שקטים ובטוחים. אם ישנם מבנים ניידים מומלץ לוודא מה הפוליסה מכסה ומה לא.
מה אינו כלול פוליסת ביטוח דירה מבנה סטנדרטית