-->
אודותינו | צרו קשר
ביטוח דירה
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

למה צריך ביטוח דירה

הינכם בעלי דירה, סביר להניח שערכה מעל 700,000 שקל. לפני שרכשתם אותה חסכתם ועבדתם קשה על מנת שתוכלו לממן את הדירה. במידה ותינזק הדירה כתוצאה משריפה, פיצוץ או רעידת אדמה יהיה עליכם לרכוש דירה חדשה או לשפץ את הדירה הקיימת. למעשה אם דירתכם תיהרס תישארו רק עם ערך הקרקע עליה בנויה הדירה.
פוליסת ביטוח דירה מאפשרת לכם על ידי תשלום חודשי לבטח את ערך מבנה הדירה למקרה בו הדירה תינזק ואז חברת הביטוח תשלום לכם את עלות החזרת הדירה למצבה הקודם.

התייחסות לחפצים בדירה

שלב נוסף בביטוח דירה הינו החפצים בתוך הדירה – ביטוח תכולה. שווי תכולת הדירה משתנה בין משפחה למשפחה ובנוסף נקבע על פי גודלה. תכולה הדירה הם כל החפצים שלא מחוברים אליה דרך קבע: מכשירי חשמל, בגדים, ספרים וריהוט על סוגיו ביטוח תכולה מכסה נזק לפריטים אלו.

במידה ותהיה שריפה בבית או פריצה ואז חלק מהחפצים או כולם יינזקו חברת הביטוח תפצה את בעל פוליסת ביטוח דירה על פי שווי עלות החפצים שניזוקו. דירה הינה מבצר ומקום מבטחים באמצעות ביטוח דירה אונו מבטיחים שיהיה לנו לאן לחזור או לפחות לשחזר את מבצרינו במקרה של נזק.

תהליך הביטוח מתנהל באופן הבא: חברת הביטוח תשלח סוקר מטעמה אשר יעבור על כל הפרטים בבית ובאמצעות עריכת רשימה והערכת שווים ירכיב את פוליסת הביטוח לדירה עבורכם.

למה צריך ביטוח דירה
 

טופס הצעה עבור ביטוח דירה

 
בנוסף, אתר מקיף מאפשר לכם לקבל 4 הצעות מחיר עבור ביטוח דירה - בחינם וללא כל התחייבות. מלאו את הטופס המצורף ונציגי החברות המובילות ייצרו עמכם קשר עוד היום! חשוב לדעת - השירות באתר ניתן כשירות לגולשים בחינם וללא כל תשלום. גם לאחר מילוי הטופס אינכם מחוייבים בשום אופן לרכוש ביטוח דירה אם ההצעה אינה לטעמכם. ערכו השוואת מחירים, איספו מידע אודות הפוליסות השונות באינרטנט, באתרי החברה ובפורמים מקצועיים - ורק אז תחליטו היכן לרכוש את הפוליסה.
   
 
כיסויים נוספים
ביטוח דירה
ביטוח משכנתא
 
מאמרי ביטוח דירה
מידע כללי מתחום ביטוח דירה
חברות ביטוח
 
ביטוח דירה - טיפ חשוב
גם אם הדירה אינה ברשותכם, כדאי לבטח את הנכס מפני כל צרה שלא תהיה.
למה צריך ביטוח דירה