-->
אודותינו | צרו קשר
ביטוח דירה
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

האם ניתן לרכוש ביטוח דירה בחברת ביטוח ישירה

במאמר זה נסביר האם ניתן לרכוש ביטוח דירה בחברת ביטוח ישירה. פוליסת ביטוח דירה מורכבת משני ביטוחים שונים – פוליסת ביטוח מבנה ופוליסת ביטוח תכולה, כאשר ניתן לרכוש את שתיהן יחד או רק אחת מהן בהתאם לצורך.

ביטוח מבנה מעניק כיסוי במקרה שנגרם נזק לקירותץ הנכס המבוטח, ולדלתות, חלונות וכדומה. חשוב לדעת כי הביטוח אינו מכסה מבנים חיצוניים למבנה, כמו בריכת שחייה, חממה , גינה וכו' – וכדי לשלב אותם בפוליסה יש צורך לרכוש הרחבות נוספות במסגרת כתבי שירות.

ביטוח תכולה מעניק כיסוי עבור תכולת הנכס המבוטח, על כל רהיטיו וחפציו השונים. שימו לב כי ביטוח זה אינו מכסה תכשטים וחפצים יקרי ערך, ולשם כך יש לרכוש כיסויים נוספיםבמסגרת כתבי שירות.

האם ניתן לרכוש ביטוח דירה בחברת ביטוח ישירה?

אחת הדרכים לרכוש פוליסת ביטוח דירה היא באמצעות חברת ביטוח ישירה, אשר מאפשרת לרכוש את הביטוח באופן ישיר וללא צורך בתייוך מצד סוכן ביטוח.

בעבר יכלנו לרכוש ביטוח דירה רק אצל סוכני ביטוח וסוכנויות ביטוח מסורתיות. נאלצנו לנסוע ממשרד אחד לשני, לאסוף מידע, לערוך השוואות ולהחליט היכן אנו רוצים לרכוש ביטוח דירה. סוכן הביטוח תיווך ביננו לבין חברות הביטוח והציע לנו לרכוש פוליסות של חברות שונות, ובתמורה לשירות זה גובה סוכן הביטוח עמלת שירות.

האם ניתן לרכוש ביטוח דירה בחברת ביטוח ישירה
 

טופס הצעה עבור ביטוח דירה

 
בשנים האחרונות החליטו חברות הביטוח כי אין סיבה ממשית שרק סוכן הביטוח ימכור פוליסות שלהן, וכך הן התחילו לשווק בעצמן ביטוח דירה וביטוחים נוספים. חברות ביטוח הפכו לחברות ביטוח ישירות בכך שהן איפשרו ללקוח לרכוש ביטוח דירה ישירות דרכן, ללא צורך בתיווך וללא צורך לשלם עמלת סוכן ביטוח.

כיצד ניתן לרכוש ביטוח דירה בחברת ביטוח ישירה?

אפשר לרכוש ביטוח דירה באופן טלפוני, פשוט להתקשר לחברה הישירה המועדפת עליכם, לדבר עם נציג שירות ולרכוש טלפונית את הפוליסה. במידת הצורך ניתן לפקסס את הפוליסה החתומה או להסתפק באישור טלפוני.

בנוסף, חלק מחברות הביטוח הישירות מאפשרות לרכוש פוליסת ביטוח דירה ישירות דרך אתר האינטרנט שלהן – באופן זה הלקוח לא צריך בכלל לעזוב את הבית. כיוון שחברות הביטוח הישירטות מעדיפות למכור פוליסות ביטוחד ירה באוטפן מקוון ולא דרך נציגי שירות (חסכון בעלויות) הן מעודדות רכישה באינטרנט באמצעות הצעת הנחות והטבות שונות.

בטרם תחליטו היכן לרכוש ביטוח דירה, חשוב שתערכו השוואה מקיפה בין מספר חברות ביטוח ישירות וסוכני ביטוח. באמצעות ביצוע השוואה תוכלו להבטיח לעצמכם כי אכן תרכשו את הפוליסה הטובה והמשתלמת ביותר עבורכם.
   
 
כיסויים נוספים
ביטוח דירה
ביטוח משכנתא
 
מאמרי ביטוח דירה
מידע כללי מתחום ביטוח דירה
חברות ביטוח
 
ביטוח דירה - טיפ חשוב
לבחירתכם מגוון אפשרויות לרכישת פוליסת ביטוח דירה. אם אין לכם זמן פנוי, ביטוח ישיר יחסוך לכם זמן מיותר.
ביטוח דירה