אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים

ביטוח צד ג

קבל הצעות עבור ביטוח צד ג לרכב בשלושה צעדים קצרים.
השווה הצעות ביטוח צד ג. השירות הינו בחינם וללא כל התחייבות.

ביטוח צד ג מלא טופס פשוט וקצר
ללא תשלום וללא התחייבות
  ביטוח צד ג השירות בחינם וללא כל התחייבות
ביטוח צד ג הפרטים יועברו ל-4 חברות ביטוח, אשר יחזרו אליך עם הצעות עבור ביטוח צד ג ביטוח צד ג מלא טופס פשוט וקצר תוך דקות
ביטוח צד ג כל שנותר לך הוא לבחור מבין ההצעות שתקבל, את זו המשתלמת לך ביותר. ביטוח צד ג השווה עלויות וכיסויים בין סוכני הביטוח השונים
טופס הצעה עבור ביטוח צד ג' לרכב    
ביטוח צד ג הצעות עבור ביטוח צד ג
מתקבלות מהחברות:

איחוד ישיר - ביטוח צד ג
רוזין - ביטוח צד ג
שירביט - ביטוח צד ג
מיקא - ביטוח צד ג
 
שאלות ותשובות - אודות תהליך קבלת הצעות עבור ביטוח צד ג לרכב

האם קבלת הצעה עבור ביטוח צד ג הינה בחינם?

קבלת הצעה עבור ביטוח צד ג לרכב הינה בחינם וללא כל התחייבות. התגמול בגין השירות מתקבל באתר מקיף ישירות מגופי הביטוח אליהם מועברים הפרטים. הלקוח אינו נדרש לתשלום בשום אופן עבור קבלת הצעת ביטוח, ואינו מחוייב בגין ההצעה.

מהו התהליך קבלת הצעת ביטוח צד ג'?

לאחר שברחת את סוג פוליסת הביטוח הרצויה מלא את פרטיך בטופס ההצעה בצורה ברורה ונכונה. הפרטים בטופס ישלחו ישירות לנציגי חברות ביטוח וסוכני הביטוח. אלו יצרו עמך קשר טלפוני ויציגו את פוליסת הביטוח המותאמת עבורך. אתה בוחר את הצעת הביטוח לפוליסת צד ג' המתאימה לך ביותר.
 
מידע ביטוחי אודות ביטוח צד ג' לרכב

מהו ביטוח צד ג' לרכב?

ביטוח צד ג' מכסה את נזקים לרכוש של גורם שלישי אשר נגרמו באמצעות הרכב המבוטח. נזק כזה יכול להיות פגיעה ברכב אחר בתאונה או פגיעה ברכב חונה, גם פגיעה בגדר או בחפצים נכללת במסגרת פוליסה כזו. חברת הביטוח תפצה את הצד השלישי בגין הנזק אשר נגרם לו ועל פי הערכת שמאי. על העל הפוליסה יהיה לשלם השתתפות עצמית כי שמופיעה בתנאי הפוליסה.

האם אני זכאי טיפול משפטי במקרה של תביעה כנגדי?

מבוטח שאינו בעל פוליסת ביטוח מקיף עשוי לקבל תביעה מהצד הנפגע והיה עליו להתמודד איתה בבית משפט. חלק מהפוליסת לביטוח צד ג מציע שירות נוסף של טיפול משפטי. בחלק מהפוליסות הוספת כתב שירות זה הינה בתשלום ובאחרות זהו חלק בלתי מפרד מפוליסת ביטוח צד ג'. בנוסף אם יגרם לך נזק לרכוש פוליסת צד ג' אינה מפצה במקרה זה ולכן תצטרך לתבוע את הגורם לנזק או את חברת הביטוח אשר מייצג אותו. כתב שירות של טיפול משפטי יסייע לבעל פוליסת צד ג בהליכים המשפטיים וגם ידאג לייצוג של עורך-דין מטעמנו. החברה המבטחת.

ביטוח צג ג ללא השתתפות עצמאית

מספר חברות ביטוח מציעות פוליסת ביטוח לצד ג' ללא תשלום השתתפות עצמית. הפרמיה השנתית עבור פוליסה במסלול כזה יקרה יותר והתביעה תשלום רק במידה וסכומה עולה על סכום שקבוע בתנאי הפוליסה. כל מבוטח יכול לעשות את השיקול הכלכלי איזו פוליסה ברצונו לרכוש. לרכישת פוליסת צד ג' לרכב מומלץ להתייעץ סוכני ביטוח מורשים או בנציגי חברות הביטוח הישירות. אצל חברות או ניתן היום לרכוש ביטוח באמצעות אתר האינטרנט
 
מאמרי ביטוח צד ג

מהו ביטוח רכב צד ג

ביטוח רכב צד ג משמש כביטוח משלים עבור ביטוח חובה, כיוון שבעוד ביטוח חובה מעניק כיסוי אך ורק עבור פגיעות פיזיות ונזקים גופניים, ביטוח צד ג מעניק כיסוי במקרה של פגיעה ברכב או ברכוש.

כיצד לנהוג בעת תאונה ומה צריך לעשות עם ביטוח הרכב

ברוב התאונות אין נפגעים בגוף והנזק על פי רוב קטן יחד עם זאת על מנת שלא לנפח את הוצאות ביטוח צד ג מומלץ לפעול על פי ההנחיות ברשימה זו.

היכן ניתן לרכוש ביטוח צד ג לרכב

מאמר זה סוקר את האפשרויות לרכישת ביטוח צד ג לרכב באינטרנט ומחוצה לו: ביטוח צד ג לרכב מיועד למבוטחים אשר אינם מעוניינים לרכוש ביטוח רכב לרכב עצמו במידה ויגנב או ינזק בתאונה אלא רק ביטוח למקרה של נזק הנגרם לצד שלישי על ידי רכבו של בעל הפוליסה.

ביטוח צד ג לתקופה קצרה

במקרים מסוימים נדרש בעל רכב לרכוש מראש ביטוח צד ג לרכב לתקופה קצרה. במידה ועומדים להחליף את הרכב או חידוש הביטוח הינו לפני נסיעה: במקרים מסוימים נדרש בעל רכב לרכוש מראש ביטוח צד ג לרכב לתקופה קצרה. במידה ועומדים להחליף את הרכב או חידוש הביטוח הינו לפני נסיעה לתקופה ארוכה לחו"ל.

גבול אחריות לביטוח צד ג לרכב

בתנאי הפוליסה מוגדר מקסימום פיצוי כספי או בשפה המקצועית, גבול האחריות שנקבע בפוליסה ועד עליה חברת הביטוח מחויבת לשלם. יש לבדוק מול סוכן ביטוח לפני שרוכשים את הפוליסה מהו גבול האחריות.
 
השוואת מחירים לפוליסת ביטוח צד ג' לרכב
חשוב לזכור! קיימים פערי מחירים גדולים בביטוח רכב, במיוחד כאשר קיים נהג חדש בפוליסה, בין חברות הביטוח השונות. ביטוח צד ג מומלץ להשוואת. ניתן לקבל הצעות גם מחברות הביטוח הישירות באמצעות אתרי האינטרנט שלהן והמוקד הטלפוני וגם מחברות רגילים באמצעות סוכני ביטוח מורשים. אתר מקיף מאפשר לכן לבצע השוואת מחירים בין 4 חברות וסוכני ביטוח. מלאו טופס הצעה פשוט וקצר וקבלות הצעות מחיר עבור ביטוח צד ג לרכב
 
פוליסות ביטוח
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג
ביטוח נהג חדש
ביטוח ישיר
 
מידע נוסף
מאמרי ביטוח צד ג
חדשות ביטוח צד ג
ביטוח רכב אינדקס יצרנים
 
שאלות מקצועיות

האם קיימת חובה לקנות ביטוח צד ג וביטוח חובה אצל אותו הסוכן?

לא, ביטוח צד ג ניתן לקנות בכל סוכנות ביטוח אלמטנרי ואצל חברות ביטוח הישיר ניתן לקנות כל אחד ממרכיבי ביטוח רכב לחוד ואין חובה לרכוש את ביטוח צד ג וביטוח חובה ביחד.

האם חברת ביטוח יכולה לסרב למכור פוליסת ביטוח צד ג לנהג עם היסטורית תאונות?

כן, חברות ביטוח הינן גופים פרטים ואינן מחוייבת לבטח כל נהג בכל גיל או כל סוג רכב. חברות הביטוח פועלים על פי עקרונות כלכליים ונמנעות מלמכור ביטוח צד גבמקומות בו הסיכון גבוה.

האם יש פיקוח על נוסח פוליסת ביטוח צד ג

פוליסת ביטוח צד ג הינה חוזה בין המבטח למבוטח. המפקח על הביטוח קבע תנאים הכרחיים לפוליסת ביטוח צד ג'. פוליסות של חברות הביטוח חייבות לעמוד בתנאים אלו. פוליסת ביטוח רכב תקנית ניתן למצוא באתר משרד האוצר.
 
מאמרים חדשים
השוואת מחירי ביטוח צד ג
משפט וביטוח רכב
היכן ניתן לרכוש פוליסת ביטוח צד ג