אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

למי עדיף לרכוש ביטוח צד ג

במאמר זה נסביר למי עדיף לרכוש ביטוח צד ג (לעומת ביטוח מקיף) והיכן ניתן לרכוש את הפוליסה. ביטוח צד ג מתאים במיוחד לבעלי רכבים ישנם או לא יקרים במיוחד, אשר תשלום הפרמיה עבור ביטוח מקיף לא תשלם להם לטווח הארוך. מבחינה סטטיסטית, רכבים ישנם נגנבים פלחות מאשר רכבים חדשים וכיוון שהסבירות נמוכה ייתכן ואין צורך לבטח את הרכב בפני גניבה אלא להסתפק בביטוח בסיסי יותר לרכב ולרכוש.

סוכני ביטוח לא אוהבים למכור רק פוליסת ביטוח צד ג בגלל הפרמיה הנמוכה ממנה נגזרת עמלה נמוכה לסוכן. רוב חברות וסוכני הביטוח מציעים מבצעים והחות לרכושים פוליסות משולבות, דוגמת ביטוח צד ג וביטוח חובה או ביטוח מקיף וביטוח חובה. אם בכל זאת אתם מחפשים לרכוש פוליסת ביטוח צד ג בלבד, מקום טוב להתחיל הוא האינטרנט:

אתרי חברות ביטוח ישירות

– ביטוח ישיר, מאפשרת לגולשים לרכוש פוליסה באתר האינטרנט ללא צורך בשיחת טלפון עם נציג החברה. לאחרונה הצטרפה גם חברות הביטוח, הפניקס ומגדל ומאפשרות לגולשים לקבל הצעת מחיר באמצעות האינטרנט וגם לבצע את הקניה.

אתרי אינטרנט לקבלת הצעות

– באינטרנט פועלים מספר אתרי אינטרנט בהם אתר מקיף המזמינים את הגולשים למלא טופס הצעה קצר אשר לאחריו הם מקבלים פניות ישירות מחברות ביטוח וסוכני ביטוח אשר מציעים להם פוליסת ביטוח צד ג לרכב במחיר תחרותי.

סניפי דואר

– היום ניתן לרכוש פוליסת ביטוח צד שלישי (ביטוח צד ג) גם בסניפי הדואר הגדולים. השירות מבוצע על ידי סוכנות הביטוח מזרח אשר משווקת פוליסות ביטוח רכב של רוב חברות הביטוח בישראל. רכישת ביטוח רכב בדואר הינה אטרקציה עבור רוב הנהגים שמחדשים ביטוח חובה או מבצעים העברת בעלות על הרכב (פעולה אשר ניתן לבצע רק בדואר).

לסיכום, קיימות מספר דרכים לרכוש ביטוח צד ג ועליכם לבחור בדרך הנוחה ביותר. זכרו לבצע השוואת מחירים מיקפה עבור ביטוח צד ג וביטוח רכב בכלל ואל תתפשרו על פוליסה זולה ולא מקיפה. בידקו מהו גובה גבול האחריות של חברות הביטוח השונות, האם ניתן לקבל הנחה בפרמיה ולהסיר כיסויים לא רצויים מהפוליסה וכדומה.

היכן ניתן לרכוש ביטוח צד ג לרכב
 

טופס הצעה עבור ביטוח צד ג

 
   
 
פוליסות ביטוח
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג
ביטוח נהג חדש
ביטוח ישיר
 
מידע נוסף
מאמרי ביטוח צד ג
חדשות ביטוח צד ג
ביטוח רכב אינדקס יצרנים
 
גבול אחריות - ביטוח צד ג
בפוליסת צד ג לרכב קיים גבול אחריות המופיע בפוליסה. גבול זה אינו אחיד וההבדלים בין חברות הביטוח מגיעים למאות אלפי שקלים. חשוב לוודא סכום זב בעת בדיקת הפוליסה לביטוח.
ביטוח צד ג