אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

מהו ביטוח רכב צד ג

ביטוח רכב צד ג משמש כביטוח משלים עבור ביטוח חובה, כיוון שבעוד ביטוח חובה מעניק כיסוי אך ורק עבור פגיעות פיזיות ונזקים גופניים, ביטוח צד ג מעניק כיסוי במקרה של פגיעה ברכב או ברכוש. במאמר זה נסביר אלו תנאים וכיסויים מכיל ביטוח רכב צד ג וכיצד מחשבים את גובה הפרמיה.

ביטוח צד ג מעניק כיסוי עבור נזקים שנגרמו לרכב ולרכוש הסביבה ע"י הנהג המבוטח. מדובר בביטוח חשוב במיוחד כיוון שנזקי רכוש יכולים להגיע לסכומים גדולים ואם לנהג אין ביטוח צד ג הוא ייאלץ לשאת בעלות הנזק בעצמו.

מי מאיתנו רוצה לשרוט בטעות איזו מרצדס או יגואר ולשלם על כך כסף רב? וזה עוד במקרה הטוב, דמיינו לעצמכם פגיעה רצינית יותר ברכב או ברכוש ותאלצו לשלם פיצויים במשך תקופה ארוכה מאוד. ביטוח רכב צד ג חוסך לכם את כל כאב הראש הזה, כיוון שמלבד לשלם דמי השתתפות לא תצטרכו לדאוג לשום דבר.

חשוב לזכור כי ביטוח רכב צד ג לא מעניק כיסוי במקרה של גרימת נזקים או גניבת הרכב המבוטח, ובכדי להצטייד בכיסוי זה יש לרכוש ביטוח מקיף. כמובן שהפרמיה עבןר ביטוח מקיף יקרה יותר ולכן היא מתאימה בעיקר לבעלי רכבים חדשים ויקרים.

כיצד מחשבים את גובה הפרמיה עבור ביטוח צד ג

גובה הפרמיה עבור ביטוח צד ג נקבעת ע"י החברות המבטחות בהתאם למאפייני הנהג ומאפייני הרכב. הפרמטרים הם: כיל הנהג הצעיר, היסטורי קודמת של תיבעות ותאונות, מין, נפח מנוע, הימצאות כריות אוויר, שווי הרכב וכדומה. נהגים חדשים וחסרי ניסיון יאלצו לשלם פרמיה גבוהה יותר עבור ביטוח רכב צד ג כיוון שהם נחשבים לבעלי סיכון לעומת נהגים ותיקים ומנסוים ללא רקע של תאונות.

באמצעות אתר מקיף תוכלו לקבל הצעות ולערוך השוואת מחירים בין חברות ביטוח שונות. מלאו את הטופס המצורף וקבלו עוד היום 4 הצעות משתלמות במטיוחד עבור ביטוח צד ג, בחינם וללא התחייבות.

מהו ביטוח רכב צד ג'?
 

טופס הצעה עבור ביטוח צד ג

 
   
 
פוליסות ביטוח
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג
ביטוח נהג חדש
ביטוח ישיר
 
מידע נוסף
מאמרי ביטוח צד ג
חדשות ביטוח צד ג
ביטוח רכב אינדקס יצרנים
 
השתתפות עצמית בפוליסת
ביטוח צד ג
דמי השתתפות עצמית הם סכום כסף שנקבע מראש בעת רכישת ביטוח צד ג ואשר אותו עלינו לשלם בעת מימוש הפוליסה.

במקרים מסויימים ניתן לייקר את דמי ההשתתפות העצמית במטרה להוזיל את הפרמיה, אך אופציה זו מתאימה בעיקר לנהגים ותיקים ללא היסטוריה קודמת של תביעות.
ביטוח צד ג