אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

היכן ניתן לרכוש פוליסת ביטוח צד ג

ביטוח צד ג לרכב מעניק כיסוי עבור נזקים אשר נגרמו לרכב או לרכוש של נהג אחר והסביבה (למשל הרס חנות, רכוש ציבורי וכדומה) על ידי הרכב המבוטח. בעוד ביטוח חובה מעניק כיסוי רק עבור נזק גופני עלינו לרכוש גם ביטוח מקיף או ביטוח צד ג אשר יעניקו כיסוי לרכב ולרכוש במקרה של תאונה, שריפה, שיטפון וכדומה.

היכן ניתן לרכוש פוליסת ביטוח צד ג?

פוליסת ביטוח צד ג ניתן לרכוש אצל חברות ביטוח או סוכני ביטוח. כאשר לכל אחד יתרונות וחסרונות משלו. לסוכני ביטוח אנו מגיעים על בסיס הכרות אישית או המלצות הם מציעים ויחס אישי וייעוץ בבחירת פוליסת ביטוח רכב מתאימה . במידה ותתרחש תאונה ויגרם נזק לצד שלישי סוכן הביטוח ילווה אתכם בתהליך.

מצג שני חברות ביטוח ישירות מציעות למבוטחים בביטוח רכב צד ג פוליסות בתעריף אטרקטיבי כיוון שהן לא משלמות את עמלת הסוכן. בנוסף, חברות הביטוח, ביטוח ישיר, AIG מאפשרות לרכוש ביטוח צד ג לרכב באמצעות אתר האינטרנט שלהן ולקבל הנחה. זוהי קניה מהירה קלה ונוחה.

בענף ביטוח הרכב יש תחרות מחירים, ואנו הצרכנים מרגישים מחוזרים דרך הפרסומות ברדיו ובטלויזיה אשר מציגים לנו תעריף מוזל, שירות יעיל ומתנה על רכישת פוליסה. התחרות מייצרת הורדת מחירים והצרכן מרוויח מכך. בקשנו הנחה במחיר מנציג השירות או סוכן הביטוח לפני שאתם עומדת לחדש את הפוליסה לצד שלישי.

ערכו השוואת מחירים בטרם תרכשו את הפוליסה. חלק מפוליסות ביטוח צד ג כוללות גם שירות גרירה והרחבות שונות לרכב בעוד פוליסות אחרות אינן מציעות שירותים אלה. במידה ומדובר ברכב ישן, שירות גרירה יכול להיות יעיל. אתם מוזמנים למלא טופס קצר באתר זה במטרה לקבל הצעות מחיר עבור ביטוח צד ג. מלאו את הטופס ונציגי החברות המובילות יתקשרו אליכם עוד היום עם הצעה משתלמת עבור ביטוח צד ג.

היכן ניתן לרכוש פוליסת ביטוח צד ג
 

טופס הצעה עבור ביטוח צד ג

 
   
 
פוליסות ביטוח
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג
ביטוח נהג חדש
ביטוח ישיר
 
מידע נוסף
מאמרי ביטוח צד ג
חדשות ביטוח צד ג
ביטוח רכב אינדקס יצרנים
 
השתתפות עצמית בפוליסת
דמי השתתפות עצמית הם סכום כסף שנקבע מראש בעת רכישת ביטוח צד ג ואשר אותו עלינו לשלם בעת מימוש הפוליסה.

במקרים מסויימים ניתן לייקר את דמי ההשתתפות העצמית במטרה להוזיל את הפרמיה, אך אופציה זו מתאימה בעיקר לנהגים ותיקים ללא היסטוריה קודמת של תביעות.
ביטוח צד ג