אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

סוכני ביטוח

להלן רשימת סוכני הביטוח אשר באמצעותן ניתן לקבל הצעות לביטוח: דירה, רכב, משכנתא ואופנוע. חברות אלה הינן מהמובילות בשוק ובעלות רישיון למכירת ביטוח אלמנטרי. סוכן ביטוח אשר מעוניין להצטרף לרשימה זו מוזמן לפנות במייל לכתובת marketing@mekif.co.il רשימת סוכני ביטוח זו אינה מהווה המלצה לבחירת סוכן ביטוח ולא נעשתה בדיקה אודותם על ידי אתר מקיף

רוזין סוכנות לביטוח

רוזין סוכנות לביטוח

מתמחים בעיקר בתחומי ביטוח רכב, ביטוח משכנתא, קופות גמל ועוד.מכיוון שאנו עובדים מול 11 חברות ביטוח אנו מסוגלים להציע לך את הפוליסה המקיפה והמשתלמת ביותר.באתר תוכלו למצוא מבצעים, מאמרים, טיפים וטפסים שימושיים.

מיקא סוכנות לביטוח

מיקא סוכנות לביטוח

"מנוהלת ע"י דרור מיקא, ובמשך כל שנות פעילותה של הסוכנות טיפח דרור גישה של אמינות ומקצוענות המלווה בשרות איכותי, הוגן ומסור וביחס חם ואישי ללקוחותיו.הסוכנות מתמחה בכל סוגי הביטוחים, בין היתר ביטוח רכב וכן ביטוח מקיף, ואנו מאמינים כי הלקוח צריך לקבל מענה מושלם "תחת קורת גג אחת" לכל צרכיו הביטוחיים.

מוכתר סוכנות לביטוח

מוכתר סוכנות לביטוח

המשרד מנוהל על ידי ישראל מוכתר. כל אחד ואחד מצוות המשרד מחויב למתן השירות הטוב ביותר תוך שימת דגש מיוחד על קשר אישי והיכרות עם לקוחותיו וצרכיהם. הסוכנות קיימת 8 שנים ומנהלת את הביטוח של מאות לקוחות בודדים,ועשרות מפעלים קטנים כשהעיקרון שמנחה אותנו הוא שירות אישי והתאמה אישית ללקוח בין אם הוא חברה גדולה ובין אם הוא אדם פרטי.

גדעון תמיר - סוכנות לביטוח ופיננסים

גדעון תמיר - סוכנות לביטוח ופיננסים

גדעון תמיר סוכן ביטוח ופיננסים אישי. היום יותר מתמיד כדאי לעבוד עם סוכן ביטוח אישי מורשה שמיצג אותך מול החברות המובילות. אם מושגים כגון תיקון 3 וניוד כספים ועמית מוטב ופנסית חובה על נספחיה ותרופות שאינם בסל זרים לך משמע מומלץ לפנות לאתר הסוכנות.

א.רוזן סוכנות לביטוח

א.רוזן סוכנות לביטוח

א.רוזן סוכנות לביטוח עוסקת בכל ענפי הביטוח. לסוכנות התמחות מיוחדת בתחום ביטוח עובדים זרים ופתרונות לכלל האוכלוסיות הזרות בישראל ביטוח תיירים, תושבים חוזרים , תושבי חוץ ועוד. התמחות מיוחדת וייחודית נוספת בתחום ביטוח עסקים ומשרדים. אנו מייצגים את כל חברות הביטוח בישראל, פריסה רחבה זו מאפשרת לנו לערוך עבורך סקר שוק מקיף לפני מתן הצעת מחיר

אריאל ביטוחים

אריאל ביטוחים

אריאל ביטוחים בעלי למעלה מ-30 שנות ניסיון. סוכנות הביטוח אריאל מתמחים בתחומים: ביטוח עסקים, ביטוח רכב יוקרה, ביטוח חו"ל ועוד. עם ניסיון כזה לנו יש את היכולת להביא ללקוח את הפוליסה האיכותית , המקיפה והמשתלמת ביותר בישראל.

מוזס

מוזס סוכנות לביטוח

סוכנות הביטוח מוזס קיימת כבר מ-1980 ומנוהלת ע"י פנינה מוזס. בחברתנו אנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות, כגון: הפניקס, הראל, איילון, מנורה, שומרה, הכשרת הישוב, חקלאי ועוד, וזאת על מנת לספק ללקוחותינו מגוון רחב של תכניות ביטוח בתנאים ומחירים הוגנים במיוחד,עם שימת לב למתאים והנכון ביותר עבור כל לקוח ולקוח.

כיצד בודקים האם סוכן הביטוח מורשה?

באתר משרד האוצר משרד ניתן לאתר ולבדוק הם סוכן ביטוח הינו מורשה ולאיזה סוג ביטוח הסוכן מורשה. תיווך בעסקאות ביטוח ללא רישיון זוהי עברה פלילית. במידה ונחשפת למכירת ביטוח שאינה בידי סוכן ביטוח יש לדווח למפקח על הביטוח. בדיקת רישיון לסוכן ביטוח.

 
קבל 4 הצעות ביטוח עבור:
ביטוח רכב
ביטוח משכנתא
ביטוח דירה
ביטוח אופנוע
ביטוח בריאות
 
פוליסות ביטוח
ביטוח דירה
ביטוח חיים
ביטוח אופנועים
 
כלים נוספים
חברות ביטוח משכנתא
סוכן ביטוח
 
קבל 4 הצעות ביטוח עבור:
ביטוח רכב
ביטוח משכנתא
ביטוח דירה
ביטוח אופנוע