אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

מהם כתבי שירות לפוליסת ביטוח צד ג

במאמר זה נסביר מהם כתבי שירות בפוליסת ביטוח צד ג, ואלו תנאים וכיסויים מכיל הביטוח. ביטוח צד ג הינו ביטוח משלים לביטוח חובה. בעוד ביטוח חובה לרכב מעניק כיסוי אך ורק עבור פגיעות פיזיות, ביטוח צד ג מעניק כיסוי במקרה שנגרם נזק לרכב או לרכוש של נהג אחר ע"י הנהג המבוטח.

שימו לב כי ביטוח זה אינו מעניק כיסוי עבור נזקים שנגרמו לרכב ולרכוש המבוטח בעקבות גניבה, פריצה, ונדליזם, שריפה וכדומה – ובכדי לכלול כיסוי זה יש לרכוש ביטוח משלים לרכב.

ביטוח צד ג מורכב מפוליסת בסיס אליה ניתן להוסיף כיסויים נוספים בתשלום נוסף. כיסויים אלו מכונים כתבי שירות. בעת רכישת ביטוח צד ג, חברת הביטוח צריכה להודיעה לכם אלו ביטוחים אינם כלולים בפוליסת הבסיס בכדי שתוכלו להחליט האם אתם מעוניינים לצרפם.

אלו כתבי שירות קיימים עבור ביטוח צד ג? כתבי שירות מעניקים כיסויים נוספים, כגון: שירותי דרך וגרירה במקרה שהתרחשה תאונה או נגרם נזק לרכב, ביטוח שבר שמשות ללא חיוב דמי השתתפות עצמית וביטוח לארבעה ימים המתאים במיוחד לחיילים בחופשה.

מומלץ לבדוק היטב אלו תנאים וכיסויים כוללת הפוליסה בטרם תחליטו היכן לרכוש ביטוח צד ג. אם אתם מעוניינים להוזיל את עלות הפרמיה יש באפשרותכם לותר מראש על כיסויים מסויימים בפוליסה, אך ודאו היטב שאין לכם צורך בכיסויים אלו.

כדאי לערוך השוואת מחירים מקיפה בכדי להבטיח שאכן תרכשו את הפוליסה הטובה והמתאימה ביותר עבורכם. אחת הדרכים המוכרות לעריכת השוואה מעמיקה היא שימוש באינטרנט. האינטרנט מאפשר לכם לקבל את כל המידע הרלוונטי מתי שנוח לכם. כמו כן, ישנם אתרים רבים המאפשרים לכם לקבל הצעות מחיר עבור ביטוח רכב צד ג. כל שעליכם לעשות הוא למלא טופס קצר ונציגי החברות המבטחות ייצרו עמכם קשר עוד היום.

מהם כתבי שירות לפוליסת ביטוח צד ג'?
 

טופס הצעה עבור ביטוח צד ג

 
   
 
פוליסות ביטוח
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג
ביטוח נהג חדש
ביטוח ישיר
 
מידע נוסף
מאמרי ביטוח צד ג
חדשות ביטוח צד ג
ביטוח רכב אינדקס יצרנים
 
השתתפות עצמית בפוליסת
ביטוח צד ג
דמי השתתפות עצמית הם סכום כסף שנקבע מראש בעת רכישת ביטוח צד ג ואשר אותו עלינו לשלם בעת מימוש הפוליסה.

במקרים מסויימים ניתן לייקר את דמי ההשתתפות העצמית במטרה להוזיל את הפרמיה, אך אופציה זו מתאימה בעיקר לנהגים ותיקים ללא היסטוריה קודמת של תביעות.
ביטוח צד ג