אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים

ביטוח נהג חדש / ביטוח נהג צעיר

קבל הצעות עבור ביטוח נהג חדש או ביטוח נהג צעיר בשלושה צעדים קצרים
השווה הצעות ביטוח רכב - ביטוח מקיף, ביטוח צד ג' וביטוח חובה

ביטוח נהג חדש מלא טופס פשוט וקצר
ללא תשלום וללא התחייבות
  ביטוח נהג צעיר השירות בחינם וללא כל התחייבות
ביטוח נהג חדש הפרטים יועברו ל-4 חברות ביטוח, אשר יחזרו אליך עם הצעות עבור ביטוח נהג חדש ביטוח נהג צעיר מלא טופס פשוט וקצר תוך דקות
ביטוח נהג חדש כל שנותר לך הוא לבחור מבין ההצעות לביטוח נהג צעיר את זו המשתלמת לך ביותר. ביטוח רכב בדואר השווה עלויות וכיסויים בין סוכני הביטוח השונים
טופס הצעה עבור ביטוח נהג חדש    
ביטוח נהג חדש הצעות עבור
ביטוח נהג חדש
וביטוח נהג צעיר
מתקבלות מהחברות:

איחוד ישיר - ביטוח נהג צעיר
רוזין - ביטוח נהג צעיר
שירביט - ביטוח נהג חדש
מיקא - ביטוח נהג חדש
 
שאלות ותשובות - אודות תהליך קבלת הצעות עבור ביטוח נהג צעיר / ביטוח נהג חדש

האם קבלת הצעה לביטוח נהג צעיר הינה בחינם?

קבלת הצעה עבור ביטוח רכב לנהג צעיר הינה בחינם וללא כל התחייבות. התגמול בגין השירות מתקבל באתר מקיף ישירות מחברות הביטוח וסוכני הביטוי אליהם מועברים הפרטים. הלקוח אינו מחוייב בשום אופן בתשלום עבור הצעה או בבחירת הצעה לביטוח נהג חדש.

מהו התהליך קבלת הצעת ביטוח נהג חדש?

בחר את הביטוח הרצוי האפשרויות הן: ביטוח רכב, ביטוח משכנתא, ביטוח דירה וביטוח אופנוע. מלא את פרטיך בטופס ההצעה בצורה ברורה ונכונה. פרטיך ישלחו ישירות לחברות וסוכני הביטוח. אלו יצרו עמך קשר טלפוני ויציעו את הצעת ביטוח מותאמת עבורך.
 
מידע ביטוחי אודות נהג חדש / נהג צעיר

מיהו נהג חדש?

כל נהג בשנתיים הראשונות לאחר קבלת רישיון נהיגה מוגדר על-פי תקנות משרד התחבורה "נהג חדש".

אלו מגבלות קיימות בחוק לנהג חדש?

שלט - בתקופה זו יהיה על הנהג החדש להציג את השמשה האחורית של מכוניתו שלט צהוב עם הכיתוב בשחורות "נהג חדש‭."‬ נהג מלווה - מיום הוצאת הרישיון ולמשך שלושת החודשים הראשונים ברכב חייב להימצא נהג מלווה אשר הינו בן 24 ומלעה ובעל וותק נהיגה של לפחות חמש שנים או בן 30 ומעלה, ובעל וותק נהיגה של לפחות שלוש שנים. הגבלת נוסעים - לנהג חדש אסור להסיע יותר משני נוסעים אלא אם ברכב יש נהג מלווה.

אלו מגבלות קיימות לנהג צעיר באופנוע או קטנוע?

מגיל 17 ניתן להוציא רישיון לקטנוע או טוסטוס שנפח מנועו עד 50 סמ"ק ללא אישור ההורים, עם באישור ההורים ניתן להוציא רשיון בגיל 16. גם כאן במסגרת השנתיים הראשונות על פי הגדרות החוק הנהג הינו "נהג חדש" והגבלה אשר מלווה הגדרה זו הינה איסור להרכיב רוכב נוסף.

מיהו נהג צעיר על פי קריטריונים של חברות ביטוח?

אין הגדרה בחוק עבור ביטוח מקיף מיהו נהג צעיר בחלק מהחברות נהג צעיר הינו מי שטרם מלאו לו 21 שנה ובחברת ביטוח רכב אחרת מי שטרם מלאו לו24 שנה חברות הביטוח גובות תוספת מחיר עבור ביטוח חובה לנהג צעיר מפני שהסיכון עולה עם ירידת גיל הנהג. ונהגים עם היסטוריה של תאונות או שלילת רשיון עשויים למצוא את עצמם מופנים לפול - ביטוח קולקטיבי למסורתי ביטוח באמצעות חברות ביטוח.

ביטוח מקיף לנהג צעיר

ראשית ביטוח לנהג צעיר יקר יתר גם בפרמיה וגם בהשתתפות העצית במקרה של תביעה, ברוב חברות הביטוח נהג צעיר ישלם כ - 50% יותר השתתפות עצמית מאשר נהג רגיל.

החלפת פוליסת ביטוח רכב לנהג חדש

פוליסת ביטוח רכב לנהג חדש מיקרת באופן משמעותי את פרמיית הביטוח החודשית וזאת מאחר שלנהג חדש סיכוי גבוה יותר להיות מעורב בתאונות דרכים. נהג חדש הינו נהג אשר מחזיק רישיון נהיגה תקופה שאינה עולה על 24 חודשים ובחלקה הראשון חייב לנהוג בנוכחות נהג מלווה. הורים רבים עורכים פוליסת ביטוח לרכבם עבור נהג חדש כך שגם ילדיהם יוכלו לנהוג ברכב לרוב סופי השבוע.

חידוש ביטוח רכב לנהג צעיר באמצע תקופה

ביטוח רכב לנהג צעיר בנוסף מיקר את ההשתתפות העצמית במקרה של תאונה ומכן לקצר את התקופה הביטוחים עבור נהג צעיר. עבור מקרים מיוחדים אלו מומלץ להיעזר בסוכן ביטוח. נתחיל בהגדרת החוק, נהג צעיר הוא נהג אשר טרם מלאו לו 24 שנים. פוליסת ביטוח רכב לנהג צעיר יקרה משמעותית מהפרמיה לנהג שמלאו לו 24.

מהו ההבדל בין נהג צעיר לנהג חדש

נהג חדש הינו נהג שמוגדר בחוק כבעל רשיון רכב פחות מ- 24 חודשים ונהג צעיר מוגדר לצורך לפוליסת הביטוח כמי שטרם מלאו לו 24 שנים. עבור נהג חדש קיימת הגדרה בחוק. נהג שוותק הנהיגה שלו הוא פחות משנתיים ללא התניה לגבי גיל הנפקת רשיון הנהיגה. על פי התקנות נהג חדש מחוייב בנהיגה עם מלווה למשך תקופה של שלושה חודשים

ביטוח רכב ונהג צעיר

לפי דיווחים של סוכני ביטוח חלק מהמבוטחים בפוליסת ביטוח רכב אינם מוסיפים לפוליסה את הנהג הצעיר הנוסף שנכנס למשפחה מאחר ואינם רוצים לשלם את העלות המיידית ואינם לוקחים בחשבון מקרה של תביעת ביטוח.

כיצד מחושבת הפרמיה עבור ביטוח נהג צעיר

חברות הביטוח עוסקות בחישוב סיכונים ולכן הן מחשבות את הפרמיה עבור פוליסת ביטוח רכב בהתאם להשתייכות הנהג לקבוצת סיכון אליה הוא משויך. הפרמיה מתייקרת עם העלייה במידת הסיכון. נהג צעיר אין היסטוריה ביטוחים יחד עם זאת הוא יחשב לבעל ערך סיכון גבוה, וזאת כתוצאה מריבוי תאונות בחתך גיל זה.

הוספת נהג צעיר לפוליסת ביטוח רכב קיימת

הוספת נהג צעיר לפוליסת ביטוח רכב קיימת מייקרת באופן משמעותי את הפרמיה השנתית ולכן במקרה כזה רצוי לערוך שוב השוואת מחירים לפוליסה זו. ניתן לפנות לסוכן המטפל בפוליסה ולבקש להוסיף כיסוי לנהג צעיר חשוב ולהעביר את הבקשה בכתב ולקבל אישור להוספת הכיסוי בחברת הביטוח בכתב.
 
השוואת מחירים לנהג חדש / נהג צעיר
חשוב לזכור! קיימים פערי מחירים גדולים מאוד בביטוח מקיף לרכב בין חברות הביטוח השונות. ביטוח מקיף לנהג צעיר מומלץ להשוואת. ניתן לקבל הצעות גם מחברות הביטוח הישירות באמצעות אתרי האינטרנט שלהן והמוקד הטלפוני וגם מחברות רגילים באמצעות סוכני ביטוח מורשים. אתר מקיף מאפשר לכן לבצע השוואת מחירים בין 4 חברות וסוכני ביטוח. מלאו טופס הצעה פשוט וקצר וקבלות הצעות מחיר עבור ביטוח נהג צעיר.
 
פוליסות ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח צד ג
ביטוח חובה
ביטוח נהג חדש
 
מידע נוסף
מידע שימושי לנוהגים ברכב
חדשות ביטוח רכב
 
שאלות מקצועיות

האם במסגרת ביטוח נהג חדש יש לקנות ביטוח מקיף וביטוח חובה אצל אותו הסוכן?

לא, ביטוח נהג חדש ניתן לקנות בכל סוכנות ביטוח אלמטנרי ואצל חברות ביטוח הישיר ניתן לקנות כל אחד ממרכיבי ביטוח רכב לחוד ואין חובה לרכוש את ביטוח מקיף וביטוח חובה ביחד.

האם חברת ביטוח יכולה לסרב לבטח נהג צעיר מדרום הארץ.

כן, חברת ביטוח הינה גוף פרטי ואינה מחוייבת לבטח כל נהג בכל גיל או כל סוג רכב. חברות הביטוח פועלים על פי עקרונות כלכליים ונמנעות מלמכור ביטוח רכב לנהג צעיר במקומות בו הסיכון גבוה.

האם יש פיקוח על נוסח פוליסת ביטוח רכב עבור נהג חדש?

פוליסת ביטוח נהג חדש או לנהג צעיר אינו שונה במהותה מפוליסת ביטוח רכב רגילה למעט פכרים בתעריפים כתוצאה מעליית הסיכון אצל חברת הביטוח.

המפקח על הביטוח קבע תנאים הכרחיים לכל פוליסות ביטוח רכב ולמעשה הגדיר פוליסה סטנדרטית ממנה לחמבטחות אסור לסטות אלה אם הסטיה הינה לטובת המבוטח. פוליסת ביטוח רכב תקנית ניתן למצוא באתר משרד האוצר.
 
מאמרים חדשים
זכויות המבוטח בבחירת שמאי רכב
משפט וביטוח רכב
האם תמיד משתלם לבטח את הרכב

ביטוח נהג צעיר