אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

חדשות ביטוח רכב

להלן ריכוז חדשות, מידע שיווקי, מבצעים ועדכוני חקיקתי מתחום ביטוח רכב. אתר מקיף מציג ידיעות רלוונטיות והודעת לעיתונות כשירות לגולשים. כאן תמצאו הצעות חוק, שינויי חקיקה, תקנות חדשות סיכומי פסקי דין ומבצעים שונים של חברות הביטוח. בדף זה מופיע אינקס הכתבות הכוללות תקציר. להצגת הכתבה המלאה לחץ על כותרתה.

חדשות ביטוח רכב

תביעה יצוגית כנגד כלל ביטוח

על פי טענת התובעים כלל חברה לביטוח גבתה סכומי כסף שלא כדין ממבוטחים בביטוח רכב אשר הפעילו את פוליסת ביטוח הרכב, בהתאם להחלטת בית המשפט לתביעה היצוגית יוכלו להצטרף כל בעלי ביטוח מקיף לרכב בשבע השנים לפני אפריל 2004.

פיצוי עבור ביטוח רכב לרכב ללא טסט בתוקף

על פי פסיקת שופט בית משפט השלום בבאר-שבע חויבה חברת כלל ביטוח לשלם פיצוי למבוטח שנהג ברכב ללא מבחן רישוי שנתי בתוקף, טסט. חברת כלל ביטוח סירבה לשלם לתובע בגין הנזק שנגרם משום שזמן בתאונה לרכבו של המבוטח, לא היה רישיון שנתי תוקף. המשך...

ביטוח רכב לשומרי שבת

נהגים שומרי שבת נוהגים לרכוש פוליסת ביטוח רכב המכסה אותם עבור נהיגה בעת ימי חול בלבד. עבור בשבתות וחגים בהם הם נמנעים משימוש הם אינם רוכשים ביטוח. מכאן עולה שאלת מועדי כניסת ויציאת השבת?
 

טופס הצעה עבור ביטוח רכב

 

ניו קופל קבלה אישור עקרוני למכור ביטוח

ניו קופל SIXT הינה מבין החברות הישראליות העוסקות בהחכרת רכב תפעולית והיחידה העוסקת רק בכך. עם צי של יותר מ-40,000 כלי רכב היא נותנת שירותים לגופים מסחריים גדולים ובינוניים במגזרים שונים.

ביטוח רכב חובה ימכר בדואר

מתחילת שנת 2008 ביטוח חובה לרכב ימכר בסניפי הדואר באמצעות סוכנות הביטוח "מזרח". חברת דואר ישראל פרסמה במרץ 2007 מכרז לאספקת שירותי מכירה של ביטוח בסניפי הדואר השונים.

חברת ביטוח ישיר תיתן חסות לשידורי ליגת העל בכדורגל

חסות קבועה למשחקי ליגת העל בכדורגל אשר משודרים בערוץ 10, תינתן על ידי חברת הביטוח, ביטוח ישיר. החסות תלווה בקמפיין תומך בהיקף 500 אלף דולר.

ביטוח רכב מנקה רכב

מותג ביטוח לרכב 9 מיליון של חברת ביטוח ישיר יוצא במבצע מיוחד במהלך חודש אוקטובר תחת הסיסמא: "הכי פשוט לנקות את הרכב". במסגרת מבצע זה, כל הרוכש ביטוח מקיף חדש לרכב, יקבל מנוי לשטיפת הרכב במתנה.

ניו קופל ביטוח מתחילה לפעול

חברת ניו קופל ביטוח, מקבוצת שלמה השכרת רכב, החלה את דרכה החדשה עם כניסת השנה האזרחית 2008. החברה תתמקד בעיקר בתחום ביטוח רכב. כבר בתחילת דרכה החברה מבטחת את את 60,000 כלי הרכב בצי הרכב של קבוצת שלמה.

תקציב הפרסום באינטרנט של חברת הביטוח מגדל

הפעילות במגדל מחולקת בין שני משרדי הפרסום באופן שבו מכירת ביטוח רכב תטופל על ידי אידיאולוג'יק וחסכון פנסיוני על די TBWA.

ביטוח מקיף ועין אחורית

כל הרוכש ביטוח מקיף, בינואר 2008, יקבל גלאי רוורס לרכב מבית אופיס דיפו מתנה. זהו המבצע החדש של חברת ביטוח ישיר, ביטוח ישיר, המבצע יסתיים ב- 1 לפברואר 2008.

המפקח קנס ביטוח ישיר בעקבות מבצע נופש

מפרסם ענתבי שורה של קנסות שהטיל באחרונה על חברות ביטוח בשל ליקויים שונים. הקנס הכולל לחברות הגיע ל-430 אלף שקל.

ליקויים בבחירת שמאים בחברות הביטוח

בביקורות שביצע המפקח על הביטוח בחברות הביטוח, נמצאו הפרות של הוראות חוזר המפקח בנוגע לטיפול החברות בתביעת ביטוח רכב ורכוש. חברות ביטוח אלו לא קיימו את חובתן למסור דו"ח שמאי סופי והצעת תיקון למבוטח

גביה עבור ביטוח רדיו כחלק מביטוח רכב

לבית משפט המחוזי בתל אביב הוגשה היום, ה-20 לפברואר 2008, תביעה ובקשה לאישורה כייצוגית נגד תשע חברות ביטוח - הפניקס, מנורה מבטחים, כלל, מגדל, איילון הכשרת הישוב, הראל, ישיר אי.די.אי ושומרה.

הכשרה ביטוח מציעה 20 אחוז הנחה בביטוח מקיף לרכב השני

הכשרה ביטוח, מקבוצת אלעזרא, יוצאת במבצע חסר תקדים וראשון מסוגו בענף - קוראת למשפחות בכל בתי ישראל, שיש ברשותם שני רכבים ואחד מהם רכב ליסינג - לזכות בהנחה של 20% בביטוח מקיף, על הרכב השני.

חברת הביטוח ניוקופל תשלום לסוכניה עמלה מהפרמיה ברוטו

חברות הביטוח משלמות עמלה לסוכניהם עבור מכירת פוליסת ביטוח רכב מהפרמיה נטו ולא מהפרמיה ברוטו אותה משלם המבוטח

סוכני ביטוח יקבלו עמלה מהפרמיה ברוטו

חברת הביטוח ניו-קופל אשר החלה לשווק פוליסות ביטוח רכב באמצעות סוכני ביטוח בתחילת שנת 2008. משנה את כללי התגמול סוכני ביטוח.

אי איי ג'י במבצע קיץ לרוכשים פוליסת ביטוח רכב

חברת לביטוח AIG ישראל יוצאת במבצע קיץ עבור רכישת פוליסת ביטוח רכב . במסגרת המבצע אי.איי.ג'י ישראל תיתן את ההזדמנות לרכוש חופשה משפחתית לאנטליה בקלאב 5 כוכבים (הכל כלול) רק ב-369$ לאדם, לכל הרוכש ביטוח רכב מקיף במהלך חודש יוני.

חברת הביטוח הפניקס מוכרת ביטוח רכב באינטרנט

חברת הביטוח פניקס מצטרפת לחברות הביטוח הישירת AIG וביטוח ישיר ולחברת הביטוח המסורתית מגדל אשר מציעות ללקוחותיהם לרכוש פוליסת ביטוח רכב.

אושרה הצעת חוק טרומית בנושא הנחה עבור ביטוח רכב

מטרת החוק הינה לתת ביטוי כלכלי לנהגים זהירים באמצעות הנחה עבור פוליסת ביטוח רכב ובאמצעות תגמול זה לתרום למניעת תאונות. שיטה כזו לפיה ניתנת הנחה על העדר תביעות עבור ביטוח רכב.

חגיגות לילה לבן בביטוח ישיר

חברת ביטוח ישיר יוצאת במבצע אשר במהלכו תינתן הנחה של 25% על ביטוח רכב מקיף ברכישת ביטוח מקיף וביטוח חובה עבור רכישת שתתבצע באמצעות אתר האינטרנט של החברה.

שומרה זכתה במכרז ביטוח רכב של גמלאי מבטחים

חברת הביטוח "שומרה" זכתה במכרז לביטוח כלי הרכב של גמלאי קרן הפנסיה הוותיקה מבטחים. בקרן 70 אלף גימלאים, ועל-פי ההערכה בבעלותם כ-20 אלף כלי רכב.

חברת הביטוח AIG ישראל יוצאת במהלך חודש אוגוסט

חברת הביטוח AIG ישראל יוצאת במהלך חודש אוגוסט בפעילות בשלושה מבצעים חדשים עבור מוצרים שונים. קמפיין פרסומי עבור ביטוח רכב הכולל הטבה של חודש חינם עבור ביטוח מקיף והנחה בתדלוק בתחנות סונול למשך שנה לכל הרוכש ביטוח מקיף לרכב.

חברת שלמה Sixt מכירת רכב מיד ראשונה יוצאת במבצע חדש

חברת שלמה Sixt מכירת רכב מיד ראשונה יוצאת במבצע חדש - שנתיים מתנה במסגרת המבצ בקניית רכב משנת דגם אחת ומשלמים מחיר מחירון של השנתיים הקודמות.

אמפא ליס רכשה את תיק הלקוחות של יורופקאר

חברת מימון לרכב, אמפא ליס, מקבוצת אמפא, הודיעה ב- 2 לספטמבר 2008 על רכישת פעילות הליסינג של חברת מטיס קפיטל ליסינג בעלת הזיכיון של יורופקאר בארץ.

האוצר משנה את הפוליסה התקנית לביטוח מקיף לרכב

שינוי נוסף הינו הצגת פירוט בפוליסה כיצד מחושב ערכו של רכב חדש במקום רכב הישן שנגנב (ערך כינון) ביחד עם פירוט סכומי ההשתתפות העצמית וזאת לצורך הגברת השקיפות של חברות ביטוח כלפי המבוטח.

Quickie AIG - מערכת חדשה עבור ביטוח רכב

חברת ביטוח AIG השיקה מערכת אינטרנטית חדשה המאפשרת לקבל הצעות מחיר עבור ביטוח רכב, ביטוח רכב מקיף או ביטוח צד ג, ב-60 שניות.

יוני בלוך יפרסם את ביטוח ישיר

בלוך ישיר את שירו 'אחריות' מאלבומו הרגלים רעים שיצא בשנת 2007. מטרת הפרסומת היא לעודד רכישת ביטוח רכב ופוליסת ביטוח מקיף באמצעות אתר האינטרנט של ביטוח ישיר, פעולה המעניקה לרוכש 20% הנחה.


 

חברת הביטוח שלמה תחל תמכור ביטוח דירה

מנכ"ל חברת הביטוח שלמה, הודיעה ביום 09/09/08 כי ב-2 באוקטובר תתחיל החברה למכור ביטוח דירה הדברים נמסרו בכנס סוכני ביטוח באילת.

פוליסת ביטוח רכב מקיף ללא דרישות מיגון

חברת הכשרה ביטוח הודיע על מבצע אשר מציע לבעלי רכבים בשווי עד 170 אלף שקל לרכוש פוליסת ביטוח רכב מקיף לא צורף בהתקנת מערכת מיגון.

הראל ושירביט יבטחו בביטוח רכב את עובדי המדינה

הראל חברה לביטוח ושירביט חברה לביטוח זכו במכרז החשב הכללי באוצר לשיווק פוליסת ביטוח רכב בשנת 2009 לרכבים הפרטיים של עובדי המדינה. מספר הרכבים עומד על כ - 34 אלף.

מבצע סוף שנה בביטוח ישיר - שטיפת רכב

חברת ביטוח ישיר יצאה במבצע לקראת סוף השנה אשר מעניק הטבה של 6 שטיפות רכב פנימי וחיצונוי ללקוחות חדשים בחברה אשר רוכשים פוליסת ביטוח רכב מסוג מקיף עבור רכב משנתון 2007-2008.

חברת דואר ישראל תתחיל לשווק ביטוח רכב בסניפיה

חברת דואר ישראל תתחיל לשווק פוליסות ביטוח רכב בדואר. ברוב בסניפי הדואר תוצב עמדת ביטוח ממוחשבת אשר באמצעותה יוכלו המבקשים פוליסת ביטוח לקבל שש הצעות מחיר מחברות ביטוח שונות.

מכירת פוליסות ביטוח רכב בסניפי הדואר באמצעות סוכנות הביטוח מזרח

סוכנות הביטוח מזרח המשווקת את פוליסות ביטוח רכב בדואר מאפשרת לבצע השוואת מחיר באמצעות שש חברות ביטוח שונות. את הטיפול במקרה של תביעה תספק סוכנות הביטוח. במקרה כזה יש לפנות ישירות לנציגי הסוכנות בטלפון ולא לסניף הדואר.

הצעת מחיר לביטוח רכב באתר הכשרת הביטוח

מערכת אינטרנטית חדשה לחברת הכשרה ביטוח אשר תאפשר לסוכני הביטוח של המבטחת להפיק הצעת מחיר עבור ביטוח רכב למעוניינים תוך 10 שניות בלבד.

ביטוח ישיר בקמפיין חדש לביטוח רכב

חברת ביטוח ישיר יצאה בקמפיין חדש תחת הסיסמה "בגלל המחיר, בזכות השירות". במסגרת תשדירי הפרסומות של המבטחת יציגו אירועים ביטוחיים משעשעים מהחיים.

הכשרה-ביטוח תוזיל פרמיות לביטוח רכב

חברת הביטוח מקבות אלעזרא, הכשרה ביטוח, עומד להוזיל החל מתחיל חודש מאי, את פרמיות ביטוח לרכב של-400 דגמים בשיעורים של 7% עד 12%.

ביטוח הרכב של עובדי הדסה חברה הראל

ועד העובדים של בתי החולים הדסה מחדש בשנה נוספת את פוליסת ביטוח רכב קולקטיבית בחברת הביטוח

חברת ביטוח ישיר ואתר החדשות ynet משיקים אתר חדש

באתר ביטוחYNET ימכרו פוליסות ביטוח רכב (ביטוח חובה, ביטוח מקיף, ביטוח צד ג) רכישה באמצעות האתר מזכה ב 25% הנחה עבור נהגים בעלי וותק של 10 שנים וללא תביעות בשלוש השנים האחרונות.

פוליסת ביטוח רכב וחלפים חדשים

מתיקון שמשרד האוצר מתכוון להכניס לפוליסת ביטוח רכב התקנית אשר מוגדרת על ידיו עולה כי חברות הביטוח יהיה רשאיות לתקן רכב בחלקים לא מקוריים, על עוד הם חדשים.

מגדל תשווק ביטוחי רכב באינטרנט לצד הסוכנים

מגדל חברה לביטוח פרסמה כי מבוטחי חברה יוכלו מעתה להפיק פוליסות ביטוח רכב, חובה ורכוש, באמצעות האינטרנט של החברה ומבלי להזדקק לשירותיו של סוכן הביטוח.

חברת שלמה במבצע הנחות וביטוח רכב

החברה מציעה ללקוחותיה מגוון רכים למכירה כמו: שברולט אופטרה מור; פורד פוקוס; פיאט פונטו לקוחות אשר ירכשו רכב תוענק שנת אחריות מלאה על הרכב, ובנוסף, לקוחות שירכשו ביטוח מקיף לרכב מחברת שלמה חברה לביטוח יקבלו ביטוח חובה ללא עלות נוספת.

ביטוח רכב חינם לשלושה ימים חינם בדואר ישראל

דואר ישראל מעניקה 3 ימים של ביטוח רכב חינם ללא התניה ולכל מבקש. גם מקיף וגם חובה. חברת דואר ישראל באמצעות סוכנות הביטוח "מזרח" המספקת שירותי ביטוח רכב בסניפי הדואר לאחר זכיה במכרז.

חבילה מנצחת של ביטוח חובה ומקיף בהכשרת ביטוח

חבילה מנצחת - זהו במבצע חדש בתחום ביטוח לרכב של חברת הכשרה ביטוח. בחבילה כוללת הכוללת ביטוח חובה ומקיף לרכב במחיר קבוע של 3,500 שקלים לשנת ביטוח.

דחיה ברפורמת דיווח בביטוח חובה

בתחילת נובמבר 2009 אמורה הייתה להכנס לתוקף הוראה כי יד להצליב מידע הנמסר ממבוטחים בזמן רכישת ביטוח חובה אל מול מאגר נתונים שמקים המפקח.

סוכנות ביטוח מאיר רמות

סוכנות ביטוח מאיר רמות סוכנות ביטוח רכב חדשה בשם "מאיר רמות" הוקמה על ידי בעל השליטה בחברת מאיר ליבוא רכב. הסוכנות תציע פוליסות ביטוח מקיף, חובה וצד ג לרוכשים רכב חדש מהחברה אשר מייבאת את רכבי היצרנים הונדה, וולוו ויגואר.

קמפיין ביטוח רכב עתידני

חברת ביטוח ישיר יצאה בקמפיין אינטרנט חדש המדמה גלישה באתרי אינטרנט בעלי מראה עתידי. באמצעות קמפיין זה לתחום ביטוח רכב מדגישה החברה את ערכיה כמובילה טכנולוגית וכחברת הביטוח הראשונה אשר החלה למכור פוליסות ביטוח רכב באינטרנט.

הרחבת מסלול ביטוח רכב מסוג הפניקס זהיר

יתרונות פוליסת ביטוח רכב במסלול פניקס זהיר הם: פטור מלא מהתקנת מערכות מיגון ואיתור לרכבים ששוויים עד 200,000 שקלים אפשרות לבטח נהגים בעלי העדר תביעות של שנתיים בלבד.

הכשרה ביטוח תבטח את רכבי עובדי בזק

חברת הביטוח הכשרה ביטוח זכתה במכרז לשיווק פוליסת ביטוח רכב לרכבים הפרטיים של עובדי חברת התקשורת בזק. החברה גברה במכרז על כלל ביטוח והראל.

אבנר גדסי בפרסומת לביטוח רכב

אבנר גדסי בפרסומת לביטוח רכב הזמר אבנר גדסי יככב בפרסומת ביטוח רכב עבור חברת ביטוח ביטוח ישיר. בפרסומת רכבו של הזמן נגנב. הזמר יוצא בריצה עם נעלי בית ופיגמה אחר רכבו אשר הוא מתין שאינו יכול להשיג את הרכב וריצה, והרכב נעלם אל האופק.

הגשת תביעת ביטוח באתר חברת הביטוח מגדל

מגדל חברה לביטוח השיקה כלי חדש באתר האינטרנט שלה המאפשר הגשת תביעת ביטוח. באמצעות כלי זה ניתן להגיש תביעות מהמחשב באופן ישיר, בכל שעה ובתהליך מהיר וקל.

ביטוח רכב משופר

שינוי מהותי נוסף הוא החזר הפרמיה במקרה של ביטול פוליסת ביטוח רכב. עד היום, אדם אשר ביקש לבטל את הפוליסה שלו בחברת ביטוח מסויימת, נאלץ להודיע על הביטול 21 ימים מראש ולשם פיצוי בגובה 10 אחוז מדמי הביטוח השנתיים.

ביטוח רכב רמי לוי

חברת רמי לוי - שיווק השקמה מתרחבת ונכנסת כעת לענף הביטוח האלמנטרי. בשבוע שעבר החל רמי לוי לשווק פוליסות ביטוח רכב וביטוח דירה בסניפי הסופרמרקט שבבעלותו. מדובר בשיתוף פעולה ראשון מסוגו בענף הביטוח, בין שלמה שמלצר בעלי שלמה חברה לביטוח ורמי לוי בעלי רמי לוי – שיווק השקה. 
פוליסות ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח צד ג
ביטוח חובה
ביטוח נהג חדש
 
מידע נוסף
מידע שימושי לנוהגים ברכב
חדשות ביטוח רכב
 
טיפ לנהג
מדי יום מתעדכן מידע חדש לנהגים, בנושא חברות הביטוח, מצלמות מהירות וחוקים חדשים. כדאי מאוד להתעדכן בכל מה שחדש, במיוחד בתחום הביטוח לרכב.
חדשות ביטוח רכב