אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

מגדל תשווק ביטוחי רכב באינטרנט לצד הסוכנים

מגדל חברה לביטוח פרסמה כי מבוטחי חברה יוכלו מעתה להפיק פוליסות ביטוח רכב, חובה ורכוש, באמצעות האינטרנט של החברה ומבלי להזדקק לשירותיו של סוכן הביטוח.

לרשות המבוטח יעמדו שתי חבילות ביטוח: 1.ביטוח חובה, ביוח צד ג', שבר שמשות ושירותי גרירה. 2. ביטוח חובה, מקיף, שבר שמשות, רדיו ורכב חילופיים ושירותי דרך.

עלות הפוליסה למבוטח תיקבע על-פי קני המידה המקובלים עד היום: סוג הרכב, גילו, גיל הנהג, תאונות, היסטוריה ביטוחית כדומה. המבוטח יוכל לשלם את הפרמיה ב-8 תשלומים, באמצעות כרטיס אשראי, ויהיה עליו לשלם ריבית חודשית כמקובל לחברת האשראי.

לגבי השיטה, כאן יש שיתוף של הסוכנים, אלה יתנו את השירות למבוטח. כל מבוטח יציין בעת הרכישה באינטרנט מיהו הסוכן שממנו הוא מבקש לקבל שירות בכל אירוע ביטוחי.

ביטוח רכב השוואת מחירים - באמצעות עריכת השוואה תוכלו למצוא את הפוליסה הטובה ביותר עבורכם. מבוטחים רבים לא טורחים לערוך השוואת ביטוח רכב בטרם יחדשו א הפוליסה שלהם, ולכן אינם יכולים לדעת האם הפוליסה שלהם הינה המשתלמת והמתאימה ביותר. כדאי להשוות מחירים בין מספר חברות ביטוח וסוכנויות ביטוח בטרם תחליטו היכן לרכוש ביטוח רכב - בידקו תנאים וכיסויים ואל תתפשרו על איכות.

מגדל תשווק ביטוחי רכב באינטרנט לצד הסוכנים
 

טופס הצעה עבור ביטוח רכב

 
   
 
פוליסות ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח צד ג
ביטוח חובה
ביטוח נהג חדש
 
מידע נוסף
מידע שימושי לנוהגים ברכב
חדשות ביטוח רכב
 
טיפ ביטוח לרכב ישיר
חברות הביטוח הישרות מפרסמות כי הן הכי משתלמות, ערוך השוואת מחירי ביטוח רכב לפני בחירת הפוליסה במחירי פוליסת ביטוח לרכב קיימת שונות גבוהה אשר בא לידי ביטוי כתוצאה מדגני רכב שונים ומאפייני הנהג.
ביטוח רכב