אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים

ביטוח חובה

קבל 4 הצעות עבור ביטוח חובה לרכב בשלושה צעדים קצרים.
השווה הצעות ביטוח חובה. השירות הינו בחינם וללא כל התחייבות.

ביטוח חובה מלא טופס פשוט וקצר
ללא תשלום וללא התחייבות
  ביטוח חובה השירות בחינם וללא כל התחייבות
ביטוח חובה הפרטים יועברו ל-4 חברות ביטוח, אשר יחזרו אליך עם הצעות עבור ביטוח ביטוח חובה מלא טופס פשוט וקצר
ביטוח חובה כל שנותר לך הוא לבחור מבין ההצעות שתקבל את המשתלמת ביותר עבורך. ביטוח חובה השווה עלויות וכיסויים בין סוכני הביטוח השונים
טופס הצעה עבור ביטוח חובה לרכב    
ביטוח חובה הצעות עבור ביטוח חובה
מתקבלות מהחברות:

איחוד ישיר - ביטוח חובה
רוזין - ביטוח חובה
שירביט - ביטוח חובה
מיקא - ביטוח חובה
 
שאלות ותשובות - אודות תהליך קבלת הצעות עבור ביטוח חובה לרכב

האם קבלת הצעה הינה בחינם?

קבלת הצעה עבור ביטוח חובה לרכב הינה בחינם וללא כל התחייבות. הגולש אינו נדרש לתשלום בשום אופן עבור קבלת הצעת ביטוח, ואינו מחויב למי מהצעות שהוא מקבל.

מהו התהליך קבלת הצעה לביטוח חובה?

לאחר בחירת סוג פוליסת הביטוח הרצויה מלא את פרטיך בטופס ההצעה בצורה נכונה פרטיך ישלחו ישירות לחברות וסוכני הביטוח. אלו יצרו עמך קשר טלפוני ויציעו את הצעת ביטוח מותאמת עבורך. בנוסף מומלץ לבדוק את הפרימה החודשית במחשבון המופיע באתר של משרד האוצר
 
מידע ביטוחי אודות ביטוח חובה

מהם הפרמטרים עלפי הם נקבעת פרמית ביטוח חובה לרכב?

  • מאפייני הנהג הצעיר ברכב אשר עושה בו שימוש בדרך קבע: מין הנהג הצעיר גיל הנהג הצעיר
  • ותק נהיגה - מספר השנים בהן היה הנהג הצעיר ביותר המשתמש ברכב בדרך קבע מורשה להשתמש בכלי רכב מאותו הסוג בישראל
  • מאפייני כל המשתמשים ברכב בדרך קבע: היסטוריית תאונות של הנוהגים ברכב - מספר התאונות ב-3 השנים האחרונות אשר הובילו לתביעה של חברת ביטוח בשל פגיעת גוף היסטוריית הרשעות של הנוהגים ברכב - מספר ההרשעות ב-3 השנים האחרונות שהביאו בזכות עצמן לשלילת רישיון
  • מאפייני הרכב נפח מנוע (בסמ"ק)האם ברכב יש לפחות כרית אוויר אחת?

מחשבון תעריפי ביטוח חובה

- באתר זה ניתן לבצע חישוב עבור פרמיית ביטוח חובה לרכב בכל אחת מחברות הביטוח וכך לאתר את החברה הזולה ביותר. כך כל נהג יכול להשוות מחירים ולבחור את הפוליסה בחברת הביטוח המתאימה לו. חשוב לזכור כי בעקבות הרפורמה בענף הביטוח ההפרש בין התעריפים עשוי להגיע למאות שקלים. שים לב התעריפים המחושבים בעזרת המחשבון הם אלה המאושרים לחברות הביטוח לגביה ליום החישוב. אם הפרימה אשר מוצעת לך על ידי חברת הביטוח או סוכני ביטוח גבוהים מן הפרמיה המוצגת באתר, אנא דווח על כך ליחידה לפניות ציבור של הפיקוח על הביטוח.

על פי אילו פרמטרים ניתן לבחור חברת ביטוח?

הכסף - הפרמיה החודשית או השנתית המשולמת לחברת הביטוח. ניסיון - מדד השירות. קצת קשה לכימות מומלץ לשאול חברים אודות נסיון עם חברת ביטוח נבחרת. ובפורומים באתרי אינטרנט בתחום הביטוח ניהול התביעות - האם חברת הביטוח תשלם במקרה של תביעה?

היכן ניתן לרכוש פוליסת ביטוח חובה

במאמר זה נסביר היכן ניתן לרכוש פוליסת ביטוח חובה לרכב, מהי הרפורמה שעברה בתחום זה וכיצד היא השפיעה על ענף הביטוח בארץ.
 
השוואת מחירים לפוליסת ביטוח חובה לרכב

כיצד ניתן לבצע השוואת מחירים עבור ביטוח חובה?

השוואת מחירי ביטוח חובה הינה הכרחית. הקיף הכיסוי שווה בכל חברות הביטוח ולכן פרמטר המחיר הינו גורם משווה. עריכת השוואה ניתן לבצע במחשבון פיננסי אשר נוצר ע"י משרד האוצר. המחשבון מאפשר לכם להזין את מאפייני הנהג והרכב וכך לקבל במקום את עלות פוליסת ביטוח חובה של כל חברות הביטוח. באתר זה לא ניתן לרכוש פוליסת ביטוח. לצורך רכישת ביטוח חובה ולביצוע השוואת מחירים נוספת מלאו את הטופס בראשית העמוד וקבלו מספר הצעות טלפוניות עבור ביטוח חובה. ונציגי המבטחים המובילים ייצרו עמכם קשר עוד היום.

חשוב לזכור! קיימים פערי מחירים גדולים מאוד בביטוח חובה, במיוחד כאשר קיים נהג חדש בפוליסה, בין חברות הביטוח השונות. ביטוח חובה לנהג צעיר מומלץ להשוואת. ניתן לקבל הצעות גם מחברות הביטוח הישירות באמצעות אתרי האינטרנט שלהן והמוקד הטלפוני וגם מחברות רגילים באמצעות סוכני ביטוח מורשים. אתר מקיף מאפשר לכן לבצע השוואת מחירים בין 4 חברות וסוכני ביטוח. מלאו טופס הצעה פשוט וקצר וקבלות הצעות מחיר עבור ביטוח חובה לרכב.
 
מאמרים חדשים מתחום ביטוח חובה

מהו ביטוח רכב חובה

ביטוח רכב חובה הוא הביטוח החשוב ביותר שיש לרכוש בתחום ביטוחי הרכב כיוון שהוא מעניק כיסוי במקרה ונגרם נזק גופני לנהר הרכב, נוסעיו והולכי רגל בעקבות תאונת דרכים.

יתרונות וחסרונות בפוליסת ביטוח חובה

מאמר זה סוקר יתרונות וחסרונות בפוליסת ביטוח חובה לרכב. בשל חשיבותו הגדולה, מדינת ישראל מחייבת את כל הנהגים בארץ לרכוש ביטוח חובה במקביל להוצאת או חידוש רישיון נהיגה.

הכרת הפרמטרים המרכיבים את עלות ביטוח חובה

הכרת הפרמטרים המרכיבים את עלות ביטוח חובה מאמר זה יעסוק בהכרת הפרמטרים המרכיבים את עלות ביטוח חובה והצגתם. היום קיימים שני פרמטרים אשר מהווים את המרכיב שקובע את עלות פוליסת ביטוח חובה.

מהם הקריטריונים לקביעת הפרמיה של ביטוח חובה

בעבר הונהג תעריף אחיד עבור כל הנהגים בפוליסת ביטוח חובה. כתוצאה מהמחיר האחיד נאלצו הנהגים הותיקים שאמתחתם נטולת תאונות דרכים לשלם אותו סכום כמו הנהגים הצעירים עם היסטוריה קודמת של תביעות.
 
פוליסות ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח צד ג
ביטוח חובה
 
מידע נוסף - ביטוח חובה
מאמרי ביטוח חובה
חברות ביטוח
מחשבון תעריפי ביטוח חובה
 
שאלות מקצועיות

האם חובה לקנות ביטוח חובה וביטוח מקיף אצל אותו הסוכן?

לא, ביטוח חובה ניתן לקנות בכל סוכנות ביטוח אלמטנרי ואצל חברות ביטוח הישיר ניתן לקנות כל אחד ממרכיבי ביטוח רכב לחוד ואין חובה לרכוש את ביטוח מקיף וביטוח חובה ביחד.

האם חברת ביטוח יכולה לסרב למכור פוליסת ביטוח חובה לנהג צעיר

כן, חברת ביטוח הינה גוף פרטי ואינה מחוייבת לבטח כל נהג בכל גיל או כל סוג רכב. חברות הביטוח פועלים על פי עקרונות כלכליים ונמנעות מלמכור ביטוח חובה לנהג צעיר במקומות בו הסיכון גבוה.

האם יש פיקוח על נוסח פוליסת ביטוח חובה

פוליסת ביטוח חובה הינה חוזה בין המבטח למבוטח. פוליסה זו הינה בעלת נוסח קבוע אצל כל חברות הביטוח והוא נקבע על ידי המפקח על הביטוח ומתעדכן בהתאם על ידו. דומה לפוליסה כזו ניתן למצוא באתרי האינטרנט של החברות המבטחות. או בקישור פוליסת ביטוח רכב של המבטחים השונים
 
מאמרים חדשים
ביטוח רכב חובה ימכר בדואר
משפט וביטוח רכב
ביטוח חובה לרכב עומד להתייקר בדצמבר