אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

ביטוח חובה לרכב עומד להתייקר בדצמבר

החברה המייעצת לחברות הביטוח אודות סיכונים ביטוחיים ומפעילה את מאגר המידע של ביטוח חובה לרכב, ממליצה להעלות את פרמיית ביטוח חובה בכ-7.8% החל מחודש מדצמבר 2009 הקרוב.

הסיבה העיקרית להמלצה להעלות את מחירי ביטוח חובה לרכב היא בשל פסיקת בית המשפט העליון העדכנית בגין הלכת "השנים האבודות".בית המשפט קבע כי יש לפצות נפגעים או את שאריהם בסכומי כסף גדולים, בגין "שנים אבודות".

תקופה בה היה עשוי הנפגע לזכות בהכנסה שלא התגשמה בעקבות הפגיעה וקיצור תוחלת חייו עקב תאונת הדרכים. סיבות נוספות הינן התייקרות הטיפול הרפואי עדכון ריבית ההיוון בה השתמשו במאגר וזאת בעקבות הריבית הנמוכה במשק.

יש לציין כי ההמלצה אינה מחייבת, המחירים בענף ביטוח רכב חובה נתונים כיום בתחרות בין חברות הביטוח, ופרמיית ביטוח רכב נקבעות על ידי חברות הביטוח ובהתאם לתחרות בשוק.

בשל התחרות הגוברת בענף הביטוח בארץ, מומלץ לערוך השוואה בין מספר חברות וסוכנויות ביטוח מוכרות בטרם מחליטים היכן לרכוש ביטוח חובה. בעת עריכת השוואה יש לבדוק לא רק את התעריפים השונים, אלא גם את התנאים הכיסויים, הנחות אפשריות וכדומה. חשוב למצוא פוליסה שבנוסף להיותה משתלמת תיהיה מקיפה ואיכותית.

ביטוח חובה לרכב עומד להתייקר בדצמבר
 

טופס הצעה עבור ביטוח חובה

 
   
 
פוליסות ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח צד ג
ביטוח חובה
 
מידע נוסף - ביטוח חובה
מאמרי ביטוח חובה
חברות ביטוח
מחשבון תעריפי ביטוח חובה
 
ביטוח חובה לרכב
בהתאם לנתוני משרד האוצר נכון לחודש ינואר 2005 תעריפי ביטוח חובה לרכב נעים בין 1,367 ש"ח ל- 2,446 ש"ח. על כן מומלץ לערוך השוואת מחירים!
ביטוח חובה לרכב עומד להתייקר בדצמבר