אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

מאמרי ביטוח חובה

רשימת מאמרי ביטוח חובה. ביטוח חובה נדרש על פי החוק, ואסור לנהוג ברכב ללא פוליסה זו. דף זה מכיל מאמרים אשר מתפרסמים באתר מקיף וכוללים מידע, והסברים בנושא פוליסת ביטוח חובה. להצגת המאמר לחץ על כותרתו.

מאמרי ביטוח חובה

מחירי ביטוח חובה לרכב צפויים לרדת בעתיד

מתזכיר חוק שפרסם משרד האוצר עולה כי ההשתתפות העצמית הקיימת היום בביטוח מקיף תורחב גם לפוליסת ביטוח חובה שמחיריו מפוקחים על ידי האוצר, הוספת רכיב ההשתתפות העצמית תוזיל את עלות ביטוח הרכב עבור נהגים זהירים.

הוזלת ביטוח חובה לרכב מספטמבר 2007

הוזלת ביטוח חובה לרכב מספטמבר 2007 הוזלה בביטוח החובה לרכב למבוטחים שבמסגרת הפול. וועדת הכספים של הכנסת אישרה ביום 26.7.07 הוזלה של כחמישה אחוזים במחירי ביטוח חובה לרכב. שבמסגרת הפול.

הוזלת מחשבון תעריפי ביטוח חובה

מחשבון תעריפי ביטוח חובה על-פי פקודת ביטוח רכב מנועי לכל רכב חייבת להיות פוליסת ביטוח חובה. מטרת הביטוח הינה להעניק כיסוי נזקי גוף לנוסעים בכלי הרכב והולכי רגל שנפגעו עקב השימוש ברכב.

ביטוח חובה לרכב זמני

רכשתי רכב משומש ממודל ישן מסוג סובארו. אני מעוניין לרכוש עבורו פוליסת ביטוח רכב חובה לתקופה מוגבלת. אני עומד לנסוע לטיול עוד 4 חודשים בלבד ולאחר תקופה זו אין לי צורך להמשיך לשלם עבור ביטוח רכב.
 

טופס הצעה עבור ביטוח חובה

 

ביטוח חובה לרכב עומד להתייקר בדצמבר

החברה המייעצת לחברות הביטוח אודות סיכונים ביטוחיים ומפעילה את מאגר המידע של ביטוח חובה לרכב, ממליצה להעלות את פרמיית ביטוח חובה בכ-7.8% החל מחודש מדצמבר 2009 הקרוב. הסיבה העיקרית להמלצה להעלות את מחירי ביטוח חובה לרכב היא בשל פסיקת בית המשפט העליון העדכנית בגין הלכת "השנים האבודות".

יתרונות וחסרונות בפוליסת ביטוח חובה

מאמר זה סוקר יתרונות וחסרונות בפוליסת ביטוח חובה לרכב. בשל חשיבותו הגדולה, מדינת ישראל מחייבת את כל הנהגים בארץ לרכוש ביטוח חובה במקביל להוצאת או חידוש רישיון נהיגה.

כיצד מחשבים את גובה הפרמיה עבור ביטוח חובה

במאמר זה נסביר ממה מורכבת פוליסת ביטוח חובה וכיצד מחשבים את גובה הפרמיה. ביטוח חובה מעניק כיסוי במקרה שנגרם נזק פיזי לנהג המבוטח, נוסעי הרכב, נהגים אחרים בכביש והולכי רגל.

מהו ביטוח רכב חובה

ביטוח רכב חובה הוא הביטוח החשוב ביותר שיש לרכוש בתחום ביטוחי הרכב כיוון שהוא מעניק כיסוי במקרה ונגרם נזק גופני לנהר הרכב, נוסעיו והולכי רגל בעקבות תאונת דרכים.

למה צריך ביטוח רכב חובה

פוליסת ביטוח רכב הינה חורה על פי תקנות המדינה המאמר זה נסביר את ההגיון
 

היכן ניתן לרכוש פוליסת ביטוח חובה

במאמר זה נסביר היכן ניתן לרכוש פוליסת ביטוח חובה לרכב, מהי הרפורמה שעברה בתחום זה וכיצד היא השפיעה על ענף הביטוח בארץ. ביטוח חובה הוא אחד משלושת הביטוחים האפשריים עבור ביטוח רכב, כאשר השניים האחרים הם ביטוח צד ג וביטוח מקיף.

הכרת הפרמטרים המרכיבים את עלות ביטוח חובה

הכרת הפרמטרים המרכיבים את עלות ביטוח חובה מאמר זה יעסוק בהכרת הפרמטרים המרכיבים את עלות ביטוח חובה והצגתם. היום קיימים שני פרמטרים אשר מהווים את המרכיב שקובע את עלות פוליסת ביטוח חובה.

מהם הכיסויים הכלולים בפוליסת ביטוח חובה

במאמר זה נסביר מהו ביטוח חובה ומהם הכיסויים הכלולים בפוליסה. פוליסת ביטוח חובה מעניקה כיסוי במקרה של פגיעה פיזית במבטוח, נוסעיו, נהגים אחרים והולכי רגל.

מהם הקריטריונים לקביעת הפרמיה של ביטוח חובה

בעבר הונהג תעריף אחיד עבור כל הנהגים בפוליסת ביטוח חובה. כתוצאה מהמחיר האחיד נאלצו הנהגים הותיקים שאמתחתם נטולת תאונות דרכים לשלם אותו סכום כמו הנהגים הצעירים עם היסטוריה קודמת של תביעות.
 
פוליסות ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח צד ג
ביטוח חובה
 
מידע נוסף - ביטוח חובה
מאמרי ביטוח חובה
חברות ביטוח
מחשבון תעריפי ביטוח חובה
 
ביטוח חובה לרכב
בהתאם לנתוני משרד האוצר נכון לחודש ינואר 2005 תעריפי ביטוח חובה לרכב נעים בין 1,367 ש"ח ל- 2,446 ש"ח. על כן מומלץ לערוך השוואת מחירים!
מאמרי ביטוח חובה