אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

מהם הכיסויים הכלולים בפוליסת ביטוח חובה

במאמר זה נסביר מהו ביטוח חובה ומהם הכיסויים הכלולים בפוליסה. פוליסת ביטוח חובה מעניקה כיסוי במקרה של פגיעה פיזית במבטוח, נוסעיו, נהגים אחרים והולכי רגל. למעשה ביטוח זה מעניק כיסוי עבור כל מי שנפגע פיזית בזמן תאונה. בשל חשיבותו הגדולה של ביטוח זה, המדינה מחייבת את כל הנהגים לרכוש פוליסת ביטוח חובה ביחד עם הוצאת וחידוש רישיון נהיגה.

מהם הכיסויים הכלולים בפוליסת ביטוח חובה לרכב?

ביטוח חובה לרכב מעניק כיסוי במקרה של פגיעה פיזית בבני אדם. במקרה שמתרחשת פגיעה פיזית, החברה המבטחת תישא על עצמה את תשלום כל החשבונות הרפואיים ואף תפצה את הנפגע בגין אובדן ימי עבודה. ביטוח חובה אינו כולל כיסוי במקרה של פגיעה ברכב או ברכוש של המבוטח (לשם כך יש לרכוש ביטוח מקיף) ואינו כולל מתן כיסוי במקרה שנגרם נזק לרכב ולרכוש של נהג אחר על ידי הנהג המבוטח (לשם כך יש לרכוש ביטוח צד ג).

קיימים שני ביטוחים משלימים עבור ביטוח חובה, והם ביטוח מקיף וביטוח צד ג. ביטוח צד ג מעניק כיסוי במקרה שנגרם נזק לרכוש ע"י הנהג המבוטח, אך הוא אינו כולל גניבה או פגיעה ברכב המבוטח. ביטוח מקיף מעניק כיסוי עבור הרכב והרכוש המבוטח במקרה של גניבה, תאונה, שריפה וכדומה. בנוסף, ביטוח זה מכיל את כל יתר הכיסויים הכלולים בביטוח צד ג.

לסיכום, ביטוח חובה מעניקה כיסוי במקרה של פגיעה פיזית, וחובה על כל הנהגים בישראל לרכוש אותו לפי חוק. בטרם תחליטו היכן לרכוש פוליסת ביטוח חובה, רצוי לערוך השוואה מקיפה בין חברות וסוכני הביטוח השונים. ענף ביטוח הרכב נחשב תחרותי במיוחד, ולכן מומלץ לערוך השוואה מקיפה ומעמיקה. אתר זה מאפשר לכם לקבל 4 הצעות עבור ביטוח חובה לרכב, בחינם וללא כל התחייבות. מלאו טופס הצעה קצר ופשוט, ונציגי החברות המבטחות ייצרו עמכם קשר עוד היום.

מהם הכיסויים הכלולים בפוליסת ביטוח חובה
 

טופס הצעה עבור ביטוח חובה

 
   
 
פוליסות ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח צד ג
ביטוח חובה
 
מידע נוסף - ביטוח חובה
מאמרי ביטוח חובה
חברות ביטוח
מחשבון תעריפי ביטוח חובה
 
ביטוח חובה
הפוליסה עבור ביטוח חובה לרכב הינה פוליסה אחידה אשר מכילה תנאים וכיסויים זהים אצל כל חברות הביטוח. עם זאת, כל חברה מחשבת באופן שונה את גובה הפרמיה ולכן מומלץ לערוך השוואת מחירים בטרם מחליטים היכן לרכוש את הביטוח.
ביטוח חובה