אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

מהו ביטוח רכב חובה

ביטוח רכב חובה הוא הביטוח החשוב ביותר שיש לרכוש בתחום ביטוחי הרכב כיוון שהוא מעניק כיסוי במקרה ונגרם נזק גופני לנהר הרכב, נוסעיו והולכי רגל בעקבות תאונת דרכים. ביטוח זה מעניק כיסוי רפואי ובמידת הצורך אף מספק פיצוי כספי בגין הפסד ימי עבודה.

בשל החשיבות הרבה שיש לביטוח זה, המדינה מחייבת את כל הנהגים ובעלי הרכב בארץ לרכוש ביטוח רכב חובה. למעשה, לא ניתן לחדש או להוציא רישיון נהיגה ללא תעודת ביטוח רכב חובה בתוקף. בעבר המדינה הנהיגה מחיר אחיד עבור פוליסות ביטוח רכב חובה, אך לאחרונה עברה רפורמה בתחום וכיום כל חברת ביטוח רשאית לקבוע את תעריף הפרמיה בעצמה.

להבדיל מביטוח צד ג וביטוח מקיף, פוליסת ביטוח חובה מכילה את אותם תנאים וכיסויים אצל כל החברות המבטחות, לכן כאשר עורכים השוואה בין החברות השונות צריך לבדוק בעיקר את גובה הפרמיה כיוון שהכיסוי אמור להיות זהה אצל כולן.

באתר האינטרנט של משרד האוצר ניתן להעזר במחשבון מקוון לעריכת השוואה וחישוב גובה הפרמיה בהתאם לפרמטרים הבאים: נפח מנוע, הימצאות כריות אוויר, גיל הנהג הצעיר, מין והיסטוריה קודמת של תביעות. בנוסף, אתר מקיף מאפשר לכם למלא טופס קצר ולקבל הצעות מחיר עבור ביטוח חובה לרכב, בחינם וללא התחייבות. מלאו את הטופס המצורף ונציגי החברות המבטחות ייצרו עמכם קשר עוד היום עם הצעה אטרקטיבית עבור ביטוח חובה.

מהו ביטוח רכב חובה
 

טופס הצעה עבור ביטוח חובה

 
 
   
 
פוליסות ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח צד ג
ביטוח חובה
 
מידע נוסף - ביטוח חובה
מאמרי ביטוח חובה
חברות ביטוח
מחשבון תעריפי ביטוח חובה
 
ביטוח חובה לרכב
בהתאם לנתוני משרד האוצר נכון לחודש ינואר 2005 תעריפי ביטוח חובה לרכב נעים בין 1,367 ש"ח ל- 2,446 ש"ח. על כן מומלץ לערוך השוואת מחירים!
הכרת הפרמטרים המרכיבים את עלות ביטוח חובה