אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

מכירת פוליסות ביטוח רכב בסניפי הדואר באמצעות סוכנות הביטוח מזרח

חברת דואר ישראל החלה לשווק פוליסות ביטוח רכב בסניפי הדואר באמצעות סוכנות הביטוח מזרח. הלקוח בסניף הדואר יוכל לקבל הצעת מחיר ממספר חברות ביטוח באמצעות עמדת ממוחשבת, ובכל הסניפים הרלוונטים תהיה דיילת אשר תסייע למעוניינים במידת הצורך.

סוכנות הביטוח מזרח המשווקת את פוליסות ביטוח רכב בדואר מאפשרת לבצע השוואת מחיר באמצעות מספר חברות ביטוח שונות. את הטיפול במקרה של תביעה תספק סוכנות הביטוח. במקרה כזה יש לפנות ישירות לנציגי הסוכנות בטלפון ולא לסניף הדואר. סניף הדואר אינו סוכנות ביטוח ואינו מורשה לטפל בתביעות או לתת שירות ומידע ביטוחי.

למרות שזה מאוד מפתה לרכוש ביטוח רכב בדואר, במיוחד אם אתם ניגשים לשם להעברת בעלות על רכב, אנו ממליצים לערוך השוואה מקיפה עבור ביטוח רכב במספר סוכנויות וחברות ביטוח ישירות בטרם תחליטו היכן לרכוש את הפוליסה. זכרו כי פוליסה זולה אינה בהכרח משתלמת, ויש לקרוא היטב את התנאים והכיסויים הכלולים בפוליסת ביטוח רכב.

מכירת פוליסות ביטוח רכב בסניפי הדואר באמצעות סוכנות הביטוח מזרח
 

טופס הצעה עבור ביטוח רכב

 
   
 
פוליסות ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח צד ג
ביטוח חובה
ביטוח נהג חדש
 
מידע נוסף
מידע שימושי לנוהגים ברכב
חדשות ביטוח רכב
 
טיפ ביטוח לרכב
השוואת ביטוח רכב הינה אמצעי לחסוך בעלות הפוליסה, יחד עם זאת תהליך קבלת ההצעות באמצעות הטלפון הינו ארוך ואיטי. חברות הביטוח הישירות מאפשרות לקבל הצעת מחיר באמצעות אתרי האינטרנט שלהן.
ביטוח רכב