אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים

ביטוח רכב בדואר

מחפש ביטוח רכב בדואר? יש לנו הצעות נוספות!
קבל הצעות עבור ביטוח רכב בשלושה צעדים קצרים באמצעות אתר מקיף
והשווה הצעות ביטוח רכב - ביטוח מקיף, ביטוח צד ג' וביטוח חובה

ביטוח רכב בדואר מלא טופס פשוט וקצר
ללא תשלום וללא התחייבות
  ביטוח רכב בדואר השירות בחינם וללא כל התחייבות
ביטוח רכב בדואר הפרטים יועברו ל-4 חברות ביטוח, אשר יחזרו אליך עם הצעות עבור ביטוח רכב ביטוח רכב בדואר מלא טופס פשוט וקצר תוך דקות
ביטוח רכב בדואר כל שנותר לך הוא לבחור מבין ההצעות שתקבל, את זו המשתלמת לך ביותר. ביטוח רכב בדואר השווה עלויות וכיסויים בין סוכני הביטוח השונים
טופס הצעה עבור ביטוח רכב    
ביטוח רכב בדואר הצעות עבור ביטוח רכב באתר מקיף מתקבלות מהחברות שלהלן:

איחוד ישיר - ביטוח רכב בדואר
רוזין - ביטוח רכב בדואר
שירביט - ביטוח רכב בדואר
מיקא - ביטוח רכב בדואר
 
שאלות ותשובות - אודות תהליך קבלת הצעות עבור ביטוח רכב

האם השירות בחינם? האם אני מחויב באופן כלשהו?

קבלת הצעה עבור ביטוח רכב הינה בחינם וללא כל התחייבות מצד הגולש.

מהו התהליך קבלת הצעת מחיר לביטוח רכב באמצעות אתר מקיף וכיצד הוא נבדל מקבלת הצעות מחיר ביטוח רכב בדואר?

באמצעות אתר מקיף כל שעליך לעשות הוא לבחור את הביטוח הרצוי: ביטוח מקיף, ביטוח צד ג' או ביטוח חובה ולמלא את פרטיך בטופס ההצעה. פרטיך ישלחו ישירות לחברות וסוכני הביטוח. אלו יצרו עמך קשר טלפוני ויציעו את הצעת ביטוח מותאמת עבורך. קבלת הצעת ביטוח רכב בדואר כרוכה בהגעה לסניף דואר בו מסופק שירות זה.

 
מידע ביטוחי אודות ביטוח רכב

תנאי תשלום לפוליסת ביטוח רכב

אחרי שבחרתם איזו פוליסת ביטוח רכב לרכוש ואצל איזו חברת ביטוח או סוכן ביטוח נשאר לכם לבחור את תנאי התשלום לפוליסה. פוליסת ביטוח רכב נרכשת לשנה שלמה ולכן הגיוני לפרוס את התשלומים לפי התקופה.

מעורבות בתאונת דרכים ללא נפגעים - מידע מאתר משטרת ישראל

תאונת דרכים ללא נפגעים הינה תאונה בה נגרם נזק לרכוש, מבלי שנגרמה חבלת גוף למי מהמעורבים, נקראת תאונת נזק בלבד. חשוב לדעת, כי לעתים קרובות אדם חש כאב רק זמן מה לאחר התאונה, כאשר בזמן האירוע אמר מפורשות שלא נחבל.

מהם הכיסויים הכלולים בפוליסת ביטוח רכב לנשים

במאמר זה נסביר מהו ביטוח רכב לנשים ואלו כיסויים כוללת הפוליסה. ביטוח רכב לנשים פונה כמובן לקהל הנשי, הוא מכיל את אותם הכיסויים הכלולים בביטוח רגיל – כאשר ההבדל היחד בין השניים הוא גובה הפרמיה.

תפקידו של סוכן ביטוח

סוכן ביטוח הינו איש מכירות אשר משווק ומוכר את המוצרים הביטוחיים של חברות הביטוח השונות. סוכן ביטוח מקבל עמלה מסכום הפרמיה אותה משלם המבוטח בהתאם להסכם שיש לו עם חברת הביטוח.

על פי אילו פרמטרים ניתן לבחור חברת ביטוח?

העלות - הפרמיה החודשית או השנתית המשולמת לחברת הביטוח. ניסיון - מדד השירות. קצת קשה לכימות מומלץ לשאול חברים אודות נסיון עם חברת ביטוח נבחרת. ובפורומים באתרי אינטרנט בתחום הביטוח וניהול תביעות - בדקו האם חברת הביטוח תשלם במקרה של תביעה.

 
טיפ - השוואת מחירים ביטוח רכב
חשוב לזכור! השוואת מחירי פוליסת ביטוח רכב בדואר הינו שירות אשר מציע סוכנות ביטוח אחת. לטובת עריכת השוואה מקיפה מומלץ לפנות לסוכן ביטוח נוסף ולחברות הביטוח הישירות: שירביט, ביטוח ישיר, AIG. אחת הדרכים המהירות והקלות לביטוח השוואה כזו הינה שימוש בטופס ההשוואה באתר מקיף. מלאו את הטופס המופיע למעלה וקבל 4 הצעות מחיר לביטוח רכב מחברות וסוכנים מובלים בהתאם למאפיינים האישיים שלכם.
 
פוליסות ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח צד ג
ביטוח חובה
ביטוח נהג חדש
 
מידע נוסף
מידע שימושי לנוהגים ברכב
חדשות ביטוח רכב
 
שאלות מקצועיות

האם רכישת ביטוח מקיף וביטוח חובה אצל אותו הסוכן מקנה הנחה?

חלק מחברות הביטוח מעניקות הנחה עבור קניה של ביטוח מקיף וחובה ביחד צורך כך לא מספיק שהקניה הינה אצל אותו סוכן ויש לוודא כי היא מבוצעת באותה החברה.

באלו סניפים מופעל השירות של השוואת מחירי ביטוח רכב בדואר?

רשימת הסניפים וכתובתם מופיע באתר באינטרנט של רשות הדואר. הרשימה עשוי להשתנות ולכן מומלץ להתעדכן באתר המציג גם את שעות הפעילות. על פי רוב השירות של ביטוח רכב בדואר מופעל בסניפים המרכזיים.
 
מאמרים חדשים
משפט וביטוח רכב
רשימת יצרני רכב
חברות ביטוח