אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

מהם הכיסויים הכלולים בפוליסת ביטוח רכב לנשים

במאמר זה נסביר מהו ביטוח רכב לנשים ואלו כיסויים כוללת הפוליסה. ביטוח רכב לנשים פונה כמובן לקהל הנשי, הוא מכיל את אותם הכיסויים הכלולים בביטוח רגיל – כאשר ההבדל היחד בין השניים הוא גובה הפרמיה. ישנן מספר חברות ביטוח המשווקות פוליסות ביטוח רכב לנשים. אם נהגת מבקשת לרכוש ביטוח צד ג או ביטוח מקיף לרכב – ייתכן וכדאי לה לרכוש ביטוח זה עם הנחה והטבות מיוחדות הניתנות במסגרת ביטוח רכב לנשים.

כידוע, הפרמיה עבור ביטוח רכב נקבעת בהתאם למאפייני הרכב ומאפייני הנהג. מאפייני הרכב מורכבים מסוג הרכב, הימצאות כריות אוויר, נפח מנוע, דגם ושנת ייצור. מאפייני הנהג מורכבים מגיל,מין והיסטוריה קודמת של תאונות. ככל שהנהג ותיק יותר וללא היסטוריה קודמת של תאונות – כך גם הפרמיה שלו תיהיה נמוכה יותר מאלו שידרשו לשלם נהגים צעירים עם היסטוריה קודמת של תיבעות.

הפרמיה נקבעת למעשה בהתאם למידת הסיכון הסטטיסטי של הנהג. עם השנים למדנו כי נהגים צעירים וחסרי ניסיון משתתפים ביותר תאונות דרכים מאשר נהגים ותיקים, ולכן הם נחשבים מסוכנים יותר ונדרשים לשלם פרמיה יקרה. בדומה לכך, חברות הביטוח גילו לאחרונה כי נשים משתתפות בפחות תאונות דרכים מאשר גברים, ולכן חברות הביטוח הרכיבו במיוחד פוליסת ביטוח רכב לנשים.

הפרמיה עבור ביטוח רכב לנשים יכולה לעלות עד 35% פחות מהפרמיה שיתבקש לשלם נהג זכר בעל מאפיינים זהים (גיל, ותק ומאפייני רכב). בנוסף להנחה המשמעותית, חלק מהחברות המבטחות מעניקות הטבות דוגמת ביטוח שבר שמשות, מימון גרר, רכב חלופי ושכפול מפתחות שאבדו.

מהם הכיסויים הכלולים בפוליסת ביטוח רכב לנשים
 

טופס הצעה עבור ביטוח רכב

 
אם את מעוניינת לרכוש ביטוח רכב לנשים עליך לענות על דרישות חברת הביטוח, כמו להיות נהגת יחידה או עיקרית ברכב ומעל גיל מסויים. זכרו תמיד לערוך השוואת מחירים בין חברות וסוכני הביטוח השונים. רק באמצעות עריכת השוואה מקיפה תוכלו למצוא את הפוליסה המתאימה והמשתלמת ביותר עבורכם.

להרחבה בנושא זה ראו מאמר ביטוח רכב לנשים.
   
 
פוליסות ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח צד ג
ביטוח חובה
ביטוח נהג חדש
 
מידע נוסף
מידע שימושי לנוהגים ברכב
חדשות ביטוח רכב
 
טיפ ביטוח לרכב
פוליסת ביטוח רכב לנשים מוצעת על ידי מספר חברות ביטוח ומעניקה הנחה ומספר כיסויים יחודיים
ביטוח רכב