אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

ביטוח רכב לנשים

במאמר זה נסביר מדוע נשים משלמות פרמיה נמוכה מגברים, האם ניתן לרכוש פוליסת ביטוח רכב לנשים אצל כל חברות הביטוח השונות או שיש לפנות לחברות ספציפיות. כמו כן, נסביר כיצד מחשבים את גובה הפרמיה ואת הסיכון הבטיחותי של הנהג ומדוע חברות ביטוח רכב שונות החליטו להתמקד בקהל יעד זה.

חברות הביטוח מתייחסות באופן מיוחד לאוכלוסיית הנשים. החלק היחסי של הנשים באוכלוסיה עולה על קצת יותר מ 51% אבל שיעור הנשים בעלות רישיון נהיגה נמוך ביחסן באוכלוסיה, יחד עם זאת פער זה עומד להצטמצם בשנים הקרובות נשים הינן נהגות זהירות יותר מגברים זו עובדה ולכן מעורבות בפחות תאונות דרכים. חברת ביטוח מתמחרות את פוליסות ביטוח הרכב שלהן לפי מידת הסיכון לתאונה או תביעה זו עובדה.

מאחר והסיכון של נשים לעשות תאונה הינו נמוך יותר, חברות ביטוח מציעות לנשים פוליסות ביטוח רכב זולות יותר. נהגות בעלות סיכון נמוך משלמות פחות עבור ביטוח רכב משתלם לא?. בנוסף חברות הביטוח, ובראשון AIG אשר מתמחה בשינה ביטוחית זו, מעניקות הטבות כמו שירותי דרך, שירותי החלפת תקר.

מדיניות כלכלית זו מתגמלת עם נהגים זהירים יותר ומבוגרים יותר. על מנת ליהנות מהנחה עבור פוליסת ביטוח רכב על האישה להיות הנהגת העיקרית או היחידה ברכב, בהתאם לתנאי חברת הביטוח. חשוב למסור לחברת הביטוח פרטים מדויקים אודות גילאי הנהגים תביעות עם היו ואמצעי מיגון.

בכדי למצוא פוליסת ביטוח רכב לנשים משתלמת במיוחד, עליכם לערוך השוואה בין מספר חברות ושוכני ביטוח. לא כל חברה מציע פוליסת ביטוח רכב לנשים ובשל ההטבות הרבות הכלולות בפוליסה מסוג זה, רצוי לבדוק היכן ניתן להשיג יטוח זה ולא לרכוש ביטוח רכב באופן עיוור רק מתוך הרגל או עצלות.

ביטוח רכב לנשים
 

טופס הצעה עבור ביטוח רכב

 
   
 
פוליסות ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח צד ג
ביטוח חובה
ביטוח נהג חדש
 
מידע נוסף
מידע שימושי לנוהגים ברכב
חדשות ביטוח רכב
 
טיפ ביטוח לרכב
השוואת ביטוח רכב הינה אמצעי לחסוך בעלות הפוליסה, יחד עם זאת תהליך קבלת ההצעות באמצעות הטלפון הינו ארוך ואיטי. חברות הביטוח הישירות מאפשרות לקבל הצעת מחיר באמצעות אתרי האינטרנט שלהן.
ביטוח רכב