אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

ביטוח רכב מעל גיל 60

במאמר זה נסביר מדוע נהגים מעל גיל 60 משלמים פרמיה זולה מנהגים צעירים וכיצד חברות בהיטוח מחשבול את הסיכון הפוטנציאלי של כל נהג. קבוצת הגיל של נהגים ונהגות שעברו על גיל 60 גודלת מידי שנה, כאשר בכל שנה נוספים אלפי נהגים חדשים לאוכלוסיה זו. כיוון שמדובר בפלח אוכלוסייה לא מבוטל, חברות ביטוח רכב רבות מבקשות לשווק לו פוליסות ביטוח רכב.

נהגים מעל גיל 60 מתאפיינים בנהיגה זהירה, מיעוט של תאונות ורכבים בעלי ערך יקר ביחס לממוצע באוכלוסיה. חברות הביטוח מעוניינות לבטח אוכלוסיה זו בפוליסת ביטוח רכב ולכן מציעה לה תנאים אטרקטיביים והטבות משמעותיות.

חברות ביטוח מחשבות את עלות פרמיית פוליסת ביטוח רכב לפי גיל הנהג. על פי הסטטיסטיקה ככול שהנהג צעיר יותר הסיכוי למעורבות בתאונה גבוה יותר. לכם פוליסת ביטוח רכב תהיה זולה יותר עבור נהגים מבוגרים יותר. רוב חברות הביטוח הישירות והמסורתיות מחלקות את גילאי הנהגים לארבע קבוצות: עד גיל 24, גיל 24 עד 30, גיל 30 עד 45 ומעל גיל 45. חברות ביטוח מסיימות אף מעניק הנחה לפוליסת ביטוח רכב מעל גיל 60. על פי ממצאי סטטיסטיקת תביעות הביטוח. נהגים מעל 60

באמצעות אתר מקיף ניתן לבצע השוואת מחירי ביטוח לרכב מעל גיל 60. אתם מוזמנים למלא טופס הצעה קצר לאחר מכן תקבלו 4 הצעות טלפוניות לביטוח רכב ואתם בוחרים את ההצעה המתאימה לכם. שימו לב- השירות ניתן בחינם וללא התחייבות מצדכם. אם לא קיבלתם הצעה מתאימה אינכם מחוייבים בשום אופן לרכוש אותה.

ביטוח רכב מעל גיל 60
 

טופס הצעה עבור ביטוח רכב

 
   
 
פוליסות ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח צד ג
ביטוח חובה
ביטוח נהג חדש
 
מידע נוסף
מידע שימושי לנוהגים ברכב
חדשות ביטוח רכב
 
טיפ ביטוח לרכב ישיר
טיפ ביטוח לרכב ישיר חברות הביטוח הישרות מפרסמות כי הן הכי משתלמות, ערוך השוואת מחירי ביטוח רכב לפני בחירת הפוליסה במחירי פוליסת ביטוח לרכב קיימת שונות גבוהה אשר בא לידי ביטוי כתוצאה מדגני רכב שונים ומאפייני הנהג.
ביטוח רכב