אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

ביטוח רכב ללא שבת

במאמר זה נסביר מהי פוליסת ביטוח רכב ללא שבת, לאיזה מגזר מתאים ביטוח זה ומדוע הפרמיה עבורו זולה מהפרמיה עבור ביטוחים אחרים. כמו כן, נסביר מדגוע חשוב לערוך השוואה בין מספר פוליסות אצל חברות וסוכני ביטוחש ונים בטרם מחליטים היכן לרכוש ביטוח רכב ללא שבת.

מהו ביטוח רכב ללא שבת?

פוליסת ביטוח רכב ללא שבת וחג הינו כיסוי ביטוחי אשר משווק לציבור הדתי בישראל. ביטוח רכב זה אינו בתוקף בימים בהם אדם דתי אינו נוהג ברכבו ואלו הם שבת ומועדי ישראל. מאחר שהרכב נמצא פחות שעות בנסיעה על הכביש הסיכוי שלו לתאונה נמוך יותר. ולכן חברת הביטוח יכול לתת הנחה בפוליסת ביטוח רכב מסוג זה.

למי מיועד ביטוח רכב ללא שבת?

חברות ביטוח מסוימות מציעות את פוליסת ביטוח רכב מקיף ללא שבת במחיר מופחת בהשוואת למחיר פוליסת ביטוח רכב מקיף מאחר ולמעשה הרכב נמצא פחות זמן על הכביש ולכן הסיכון לתאונה פוחת. יחד עם כן הסיכוי לגנבת הרכב עבור אדם שומר שבת זהה לגנבת כל רכב אחר מאחר כי סביר להניח כי הגנב אינו שומר שבת. לסיכום ביטוח מקיף לרכב ללא שבת נית לרכוש בהנחה מסוימת אצל חלק מחברות הביטוח אך גובה ההנחה אינו גבוה.

השוואת מחירים עבור ביטוח רכב ללא שבת

באמצעות אתר מקיף הציבור הדתי מוזמן לקבל הצעת מחיר לביטוח רכב אשר מתאים לצרכו. מלאו טופס הצעה קצר וקבלו 4 הצעות טלפוניות עבור ביטוח רכב. בחרו את הפוליסה המתאימה לכם. ביטוח רכב השוואת מחירים - זוהי אחת הדרכים המוכרות והיעילות למצוא את הפוליסה שתענה על כל צרכי הביטוח שלכם ובמחיר משתלם. זכרו לבדוק לא רק את העלויות השונות, אלא גם את התנאים והכיויים הכלולים בפוליסת ביטוח רכב ללא שבת.

ביטוח רכב ללא שבת
 

טופס הצעה עבור ביטוח רכב

 
   
 
פוליסות ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח צד ג
ביטוח חובה
ביטוח נהג חדש
 
מידע נוסף
מידע שימושי לנוהגים ברכב
חדשות ביטוח רכב
 
טיפ ביטוח לרכב ישיר
טיפ ביטוח לרכב ישיר חברות הביטוח הישרות מפרסמות כי הן הכי משתלמות, ערוך השוואת מחירי ביטוח רכב לפני בחירת הפוליסה במחירי פוליסת ביטוח לרכב קיימת שונות גבוהה אשר בא לידי ביטוי כתוצאה מדגני רכב שונים ומאפייני הנהג.
ביטוח רכב