אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

ביטוח רכב מקיף ללא ביטוח רכב חובה

במאמר זה נסביר אלו תנאים וכיסויים כלולים בפוליסת ביטוח מקיף לרכב והאם ניתן לרכוש ביטוח זה בנפרד מביטוח חובה או שיש לרכוש את שני הביטוחים ביחד?

ביטוח חובה מענקי כיסוי במקרה של פגיעות פיזיות בעוד ביטוח מקיף מעניק כיסוי במקרה שנגרם נזק לרכב או לרכוש. למעשה מדובר בשתי פוליסות שונות ולכן אין שום בעיה לרכוש כל אחת בנפרד. עם זאת, פעמים רבות חברות הביטוח והסוכנויות השונות מעניקות הנחה משמעותית לרוכשים פוליסה משולבת (ביטוח חובה וביטוח מקיף או ביטוח חובה וביטוח צד ג).

האם זה משתלם? זה כבר לא בטוח. ראשית במקרה של תאונה חלילה במידה והביטוחים הופרדו יהיה צורך להתנהל באמצעות שני סוכני ביטוח דבר שיצור עבודה כפולה ומסורבלת. באשר לעלות הביטוח חלק מחברות הביטוח נותנות הנחה בביטוח המקיף במידה וביטוח החובה לרכב נרכש בנוסף.

לרוב עושות זאת חברות הביטוח הישירות לכן יכול להיות שבמקרה כזה המבוטח יכול להנות גם ממחיר טוב יותר וגם מתהליך פחות מסורבל בעת הגשת תביעת ביטוח רכב.

לאחרונה פרסמה המשטרה את 10 כלי הרכב הכי גניבים במדינת ישראל ניתן למצוא בהתאם כי גם פוליסת הביטוח עבורכם הכי יקרה. אם אתה רוצים לחסוך בביטוח מקיף רכב הימנעו מרכישת כלי רכב אשר מופיע ברשימה זו בכל מקרה בין אם רכשת רכב גניב או לא הקפידו להתקין את המיגונים אשר מוגדרים בפוליסת ביטוח לרכב שרכשתם ולהפעילם בכל עת.

הצעות לביטוח רכב
 

טופס הצעה עבור ביטוח מקיף

 
   
 
פוליסות ביטוח
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג
 
מידע נוסף
מאמרי ביטוח מקיף
חברות ביטוח
 
טים לביטוח מקיף לרכב
מעניק כיסוי במקרה שנגרם נזק לרכב או לרכוש המבוטח. בנוסף, הפוליסה מכילה בתוכה את כל הכיסויים הניתנים במסגרת ביטוח צד ג.
ביטוח מקיף