אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

מאמרי ביטוח מקיף

רשימת מאמרי ביטוח מקיף. פוליסת ביטוח מקיף נדרשת על מנת להגן על ערכו הכלכלי של כלי הרכב. כאן תמצאו את המאמרים אשר מתפרסמים באתר מקיף וכוללים מידע, והסברים בנושא פוליסת ביטוח מקיף לרכב. להצגת המאמר לחץ על כותרתו.

מאמרי ביטוח מקיףמיגונים נדרשים עבור ביטוח רכב מקיף

חברות ביטוח רכב, באופן טבעי אינן מעוניינות שרכב המבוטח על ידן. במקביל קיימים אמצעים טכנולוגים אשר מקשים או מונעים את גניבת הרכב. בעת עריכת פוליסת ביטוח רכב חברות הביטוח דורשות מהתקין מיגונים ברכב בהתאם לשווי הרכב למודל הרכב ולמיגונים אשר הותקנו על ידי היצרן.

ביטוח רכב מקיף ללא ביטוח רכב חובה

האם ניתן לרכוש ביטוח מקיף לרכב בסוכנות ביטוח אחת או בחברת ביטוח אחת ואת פוליסת ביטוח חובה לרכוש באמצעות סוכנות ביטוח אחרת בחברת ביטוח אחרת, או ההפך?

כיצד להוזיל את עלות פוליסת ביטוח רכב מקיף

לאחר קניית רכבינו החדש, ניגשנו לחברת הביטוח לרכוש עבורו ביטוח חובה כמקובל בחוק, ובנוסף אנו מעוניינים לרכוש ביטוח מקיף. תחילה, כדי לסבר את האוזן, ביטוח מקיף הוא ביטוח המכיל כיסוי נרחב של נזקים שנגרמו לרכבינו או שנגרמו לצד שלישי ובכך טומן ביטוח זה בחובו את ביטוח צד ג'.

ביטוח מקיף השוואת פוליסות

בשעה טובה רכשתם רכב חדש מהסוכנות או מאדם פרטי ואתם מעוניינים לרכוש פוליסת ביטוח מקיף עבור הרכב. עבור רכבכם החדש הוצאתם סכום נכבד ואתם מעוניינים להגן על הרכב באמצעות ביטוח מקיף.
 

טופס הצעה עבור ביטוח מקיף

 

רכישת ביטוח מקיף וחובה באותה חברה

חברות הביטוח נוהגות להעניק למבוטחיהן הנחה בעת רכישת ביטוח רכב מסוג מקיף וחובה כשאר אלו נרכשים ביחד. אין מניעה חוקית לרכישת פוליסות ביטוח רכב מקיף וחובה לחוד, כל אחת בחברה אחרת או אצל סוכן אחר לצורך העניין, אבל לרוב אין בכל הגיון כלכלי.

הנחות ברכישת ביטוח מקיף

על מנת לקבל הנחה ממחיר הפרמיה ברכישת ביטוח מקיף לרכב יש לנסות לשייך את המבוטח לאוכלוסיה מסוימת אשר ההשתייכות אליה מקנה הנחה עבור ביטוח מקיף.

פוליסת ביטוח מקיף ונזק לרכוש בפרעות אזרחיות

ביטוח מקיף לרכב אינו מכסה באופן סטנדרטי במקרה של נזק כתוצאה מפרעות בשינוי שנכנס לאחר המאורעות של אוקטובר 2000 החליטו חברות הביטוח לבטל את הכיסוי עבור פרעות ומהומות אזרחיות מהכיסוי הסטנדרטי שניתן עד אז באופן אוטומטי.

מה צריך לבדוק לפני רכישת ביטוח מקיף לרכב

מה צריך לבדוק לפני רכישת פוליסת ביטוח מקיף? פוליסת ביטוח מקיף לרכב הינה הוצעה גדולה, כמובן בהתאם לשווי הרכב, את ההחלטה על בחירת הפוליסה בעל הרכב עושה כל שנה במועד קבוע.

ביטוח רכב מקיף לתקופה מוגבלת

רכשתי רכב חדש מסוג רנו קליאו. הרכב עומד לשמש אותי לתקופה מוגבלת של 4 חודשים בלבד. ולכן במקרה זה אני נדרש לרכוש ביטוח מקיף לרנו לתקופה קצרה וקצובה.

דרכים להוזלת פוליסת ביטוח מקיף

במאמר זה נסביר אלו תנאים וכיסויים מכילה פוליסת ביטוח מקיף וכיצד ניתן להוזיל את עלות הפרמיה (דמי ביטוח). ביטוח מקיף נחשב לביטוח השלם ביותר עבור ביטוח רכב, לצד ביטוח חובה.

יתרונות וחסרונות בפוליסת ביטוח חובה

– ביטוח חובה לרכב מעניק כיסוי במקרה שנגרם נזק פיזי לנהג הרכב, נוסעיו, הולכי רגל ונהגים אלרים בכביש. כל מי שנפגע למשל בתאונת דרכים זכאי לכיסוי כל ההוצאות הרפואיות ואף לקבלת פיצוי בגין הפסד ימי עבודה.

דרכים מומלצות לרכישת ביטוח מקיף

בעבר הונהג מחיר אחיד עבור ביטוח חובה בארץ, וכל הנהגים נאלצו לשלם את אותו המחיר בעבור אותו פוליסה. הבעיה הייתה שכל אותם נהגים ותיקים ללא היסטוריה קודמת של תביעות נאלצו לשלם בדיוק את אותו סכום ששילמו נהגים צעירים ללא ניסיון, ובכך למעשה סיבסדו את אותם נהגים פזיזים.

 

השוואת ביטוח מקיף

השוואת ביטוח מקיף, בכל שנה במועד חידוש הביטוח אנו עומדים לפני ההחלטה האם לחדש את פוליסת הביטוח לרכב מסוג מקיף או לחפש סוכן או חברת ביטוח ישירה זולים יותר.

איפה לרכוש פוליסת ביטוח מקיף

כאשר נהג עומד לרכוש פוליסת ביטוח מקיף לרכב מקיף חשוב שיערוך השוואת מחירים כדי שמירב ההצעות הרלוונטיות יעמוד לנגד עיניו ומכאן יוכל לבחור בהצעה האטרקטיבית עבורו.

מוסכי הסדר בפוליסת ביטוח מקיף

במאמר זה נסביר מהם מוסכי הסדר בפוליסת ביטוח מקיף, מה מטרתם ולמי הם מיועדים. ביטוח מקיף הוא אחד משלושת סוגי הביטוחים הקיימים עבור ביטוח רכב, והוא מעניק את הכיסוי הנרחב ביותר במקרה שנגרם נזק לרכוש או לרכב.

האם כדאי לרכוש ביטוח מקיף

במאמר זה נסביר האם כדאי לרכוש ביטוח מקיף, מה כוללת הפוליסה ולמי היא מתאימה. ביטוח מקיף הוא אחד משלושה מביטוחים אפשריים עבור ביטוח רכב, כאשר השניים האחרים הם ביטוח חובה וביטוח צד ג.

האם כדאי לרכוש פוליסת ביטוח מקיף

במאמר זה נבדוק למי כדאי לרכוש ביטוח מקיף, אלו תנאים וכיסויים מכילה הפוליסה וכיצד מחשבים את גובה הפרמיה. פוליסת ביטוח מקיף לרכב נחשבת לפוליסה שמעניקה הכי הרבה כיסויים לרכב ולרכוש.

האם כדאי לרכוש פוליסת ביטוח מקיף

ביטוח חובה לרכב מעניק כיסוי במקרה של פגיעה פיזית בבני אדם. במקרה שמתרחשת פגיעה פיזית, החברה המבטחת תישא על עצמה את תשלום כל החשבונות הרפואיים ואף תפצה את הנפגע בגין אובדן ימי עבודה.

מהם הקריטריונים לקביעת הפרמיה של ביטוח חובה

במאמר זה נסביר מהם הקריטריונים שלפיהם קובעים את גובה הפרמיה (דמי ביטוח) בפוליסת ביטוח חובה. ביטוח חובה מעניק כיסוי במקרה שנגרם נזק פיזיה לנהג המבטוחיו, נוסעיו, נהגים אחרים והולכי רגל.

מהו ביטוח רכב מקיף

במאמר זה נסביר מהו ביטוח רכב מקיף, אלו תנאים וכיסויים כלולים בפוליסה, כיצד מחשבים את גובה הפרמיה ומדוע חשוב לבצע סקר שוק והשוואת מחירים.
 
פוליסות ביטוח
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג
 
מידע נוסף
מאמרי ביטוח מקיף
חברות ביטוח
 
טיפ ביטוח מקיף לרכב
מעניק כיסוי במקרה שנגרם נזק לרכב או לרכוש המבוטח. בנוסף, הפוליסה מכילה בתוכה את כל הכיסויים הניתנים במסגרת ביטוח צד ג.
מאמרי ביטוח מקיף