אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

דרכים להוזלת פוליסת ביטוח מקיף

במאמר זה נסביר אלו תנאים וכיסויים מכילה פוליסת ביטוח מקיף וכיצד ניתן להוזיל את עלות הפרמיה (דמי ביטוח). ביטוח מקיף נחשב לביטוח השלם ביותר עבור ביטוח רכב, לצד ביטוח חובה.

ביטוח זה מעניק כיסוי במקרה שנגרם נזק לרכב או לרכוש המבטוח בעקבות תאונת דרכים, שיטפון, שריפה, ונדליזם, גניבה וכדומה. בנוסף, ביטוח מקיף מכיל בתוכו את כל הכיסויים הכלולים בפוליסת ביטוח צד ג.

כיוון שפוליסת ביטוח מקיף מעניקה כל כך הרבה כיסויים לרכב, הפרמיה שלה יקרה בהתאם. רוב חברות הביטוח דורשות התקנת מיגונים לרכב בטרם יאשרו את הפוליסה, ודמי ההשתתפות העצמית יקרים יותר מאשר בפוליסות אחרות. אספנו למענכם מספר דרכים להוזלת הפרמיה בפוליסת ביטוח מקיף:

דמי השתתפות עצמית

– נקבעים מראש בעת רכישת הפוליסה. גובה דמי ההשתתפות עצמית קבועים, ואינם ניתנים לשנוי בהתאם לחומרת הנזק. הכוונה היא שגם אם שברתם מראה וגם אם נגנב לכם הרכב – תאלצו לשלם את אותו סכום.

מטרת דמי ההשתתפות העצמית היא סינון ומיפוי תביעות זוטרות. חברת הביטוח מעוניינת למנוע הגשת תביעה על כל נזק קטן ושולי ולכן דורשת חיוב דמי השתתפות עצמית מהנהג המבוטח.

אותו נהג צריך להפעיל שיקול דעת ולהחליט האם הנזק באמת דורש את תביעת חברת הביטוח, או שמה הוא יכול לשלם את עלות הנזק מכיסו.

אם ברצונכם להוזיל את הפרמיה עבור ביטוח מקיף, אתם יכולים להוזיל את דמי הביטוח על חשבון התייקרות דמי

שלוש דרכים לביטוח מקיף
 

טופס הצעה עבור ביטוח מקיף

 
ההשתתפות העצמית. אופציה זו מומלצת בעיקר לנהגים ותיקים וללא היסטוריה של תאונות דרכים.

מוסכי הסדר

– אלו הם מוסכים שעובדים בשיתוף פעולה עם חברות הביטוח. במקרה שנגרם נזק לרכב, חברת הביטוח שלך תפנה אותך לאחד ממוסכי ההסדר. בתמורה להפניית לקוחות, מובכי ההסדר מעניקים הנחה לחברות הביטוח. כיוון שאחד האינטרסים של חברות הביטוח הוא לחסוך בעלויות, חברת הביטוח מדרבנת את המבוטח לפנות לאותם מוסכי הסדר בתמורה להוזלת דמי ההשתתפות העצמית.

כתבי שרות

– הם תוספות והרחבות לפוליסת ביטוח מקיף. תוספות אלו יכולות להיות שירותי גרר, ביטוח שמשות, תשלום עבור מונית כשהרכב נמצא במוסך, הענקת רכב חלופי וכדומה. הרחבות אלו כרוכות בתשלום נוסף, ויש באפשרותכם להוריד אותם מפוליסת הבסיס במטרה לחסוך כסף. זכרו כמובן לבדוק שאין לכם צורך בכיסויים השונים לפני שתחליטו להוריד אותם מהפוליסה.

השוואת מחירים

– אחת הדרכים הטובות לודא שאכן תרכשו את הפוליסה הטובה והמשתלמת ביותר עבורכם היא באמצעות עריכת השוואה. קיימים מספר אתרי אינטרנט, דוגמת אתר זה, המאפשרים לכם לקבל 4 הצעות טלפוניות עבור ביטוח מקיף לרכב, בחינם וללא כל התחייבות. כל שעליכם לעשות הוא למלא טופס קצר ונציגי החברות המובילות ייצרו עמכם קשר עוד היום.
   
 
פוליסות ביטוח
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג
 
מידע נוסף
מאמרי ביטוח מקיף
חברות ביטוח
 
טיפ ביטוח מקיף
במידה ויש נהג אחד בלעדי ברכב וכלו להוזיל משמעותית את מחירי הפוליסה.
ביטוח מקיף