אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

ביטוח מקיף השוואת פוליסות

בשעה טובה רכשתם רכב חדש במיטב כספכם ואתם לא יכולים לחכות לעלות איתו לכביש. אך רגע לפני שמתחילים לנסוע ברכב עליכן להצטייד באביזר חשוב ביותר - ביטוח מקיף לרכב. לאחר שהוצאתם סכום כסף כה גדול אתם בטח מעוניינים להגן על ההשקעה שעליכם. ביטוח מקיף הוא הפיתרון לבעלי רכב חדש כיוון שהוא מעניק כיסוי במקרה שנגרם נזק לרכב ולרכוש והוא גם מכיל בתוכו את כל הכיסויים הכלולים בפוליסת ביטוח צד ג.

עליכם לבחור בפוליסה טובה ומשתלמת ובכדי לעשות זאת יש לערוך השוואה מקיפה. במאמר זה, ביטוח מקיף השוואת פוליסות, נסביר כיצד לערוך השוואה מהירה אך יעילה. ראשית צריך לזכור את משרד האוצר הגדיר תקנות ברורות מה פוליסת ביטוח מקיף צריכה לכלול.

תקנות אלו מאוגדות בתוך פוליסת ביטוח רכב תקנית של משרד האוצר. כך שחברות הביטוח חייבות לתת לכם לפחות מה שכתובת בפוליסה מבחינת הקיף ותנאי הביטוי. לא ניתן לגרוע מהכתוב שם או להרע את התנאים למבוטח.

במידה ואתם יודעים מעט אודות פוליסת ביטוח רכב וזו הפוליסה הראשונה שאתם רוכשים כדאי להתייעץ עם סוכן ביטוח מוסמך. במידה ואתם מכירים סוכן ביטוח באמצעות מכרים או משפחה השתמשו בו, אחרת תמיד ניתן לאתר סוכן קרוב לאחזור המגורים באמצעות דפי זהב.

אספו את המידע שקבלתם מסוכן הביטוח והתחילו בביצוע השוואה בעל מנת שתוכלו לבצע השוואה אמיתית יש צורך להסיר, ולו אר לצורך ההשוואה את כל הכיסויים הנלווים לפוליסת ביטוח מקיף לרכב, כמו גרירה שמשות ושירותי דרך נוספים.

ביטוח מקיף השוואת פוליסות
 

טופס הצעה עבור ביטוח מקיף

 
   
 
פוליסות ביטוח
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג
 
מידע נוסף
מאמרי ביטוח מקיף
חברות ביטוח
 
טיפ ביטוח מקיף
ביטוח מקיף לרכב מעניק את הכיסוי הנרחב ביותר עבור נזקי רכב ורכוש. הפוליסה מכילה בנוסף לכל הכיסויים של ביטוח צד ג, גם כיסוי בפני גניבה ופגיעה ברכב הנהג המבוטח.
ביטוח מקיף