אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

ביטוח רכב מקיף לתקופה מוגבלת

יכול להתרחש מצב בו אתם רוצים לקנות ביטוח רכב מקיף לתקופה מוגבלת ולא לשנה שלמה כמו שנהוג. במאמר זה נתאר מצבים אפשריים בהם אנו זקוקים לביטוח קצר מועד ונסביר האם ניתן לרכוש ביטוח רכב מקיף לתקופה קצרה.

רכשתי רכב חדש מסוג רנו קליאו. הרכב עומד לשמש אותי לתקופה מוגבלת של 4 חודשים בלבד. ולכן במקרה זה אני נדרש לרכוש ביטוח מקיף לרנו לתקופה קצרה וקצובה. ביטוח מסוג זה מכונה גם ביטוח רכב זמני. פניתי לחברות הביטוח הישירות ונאמר לי כי הם לא מוכרים ביטוח רכב מקיף לתקופה קצרה ומוגדרת. פניתי לסוכן ביטוח שסרב לעזור לי מפני שאמר שכל עבודת הניירת לא מכסה את העמלה שהוא מקבל בתמורה מחברת הביטוח.

האם ניתן לרכוש ביטוח רכב מקיף לתקופה מוגבלת? השורה התחתונה היא שלא, אין אפשרות לרכוש ביטוח רכב מקיף לתקופה קצרה. עם זאת, ישנן מספר אופציות לביטול הפוליסה במהלך התקופה:

סוכן ביטוח

– לאתר סוכן ביטוח שכן מוכן למכור ביטוח לתקופה קצרה. אולי היה קשה לאתר סוכן כזה אבל שווה להתאמץ.

רכישת ביטוח מקיף בחברה ישירה

– ניתן לרכוש ביטוח מקיף לתקופה מלאה של 12 חודשים ולבטלו לאחר התקופה הרצויה. כאן יש בעיה. התשלום הוא מראש או בתשלומים עבור כל השנה כאשר אתם מבטלים את הפוליסה קודם כל יש קנס של 50% דמי ביטול מהפרמיה ששולמה ולאחר מכן הסכום שנותר מחוש/ב שלי הימים שלא נוצלו בביטוח והתשלום מוחזר לבעל הרכב.

רכישת ביטוח מקיף בחברה מסורתית

– כאן התהליך זול יותר. ההתחלה זהה - משלמים עבור כל הפוליסה השנתית, לאחר הודעת הביטול משלמים קנס של 10% ואת היתרה מקבלים לפי חישוב הימים שלא נוצלו. במקרה שנדרש ביטוח רכב מקיף לתקופה מוגבלת חשוב לבדוק את התנאים של חברת ביטוח ישירה, אולי הפוליסה זולה יותר אבל בסופו של תהליך תשלמו יותר כתוצאה מדמי הביטול הגבוהים.

ביטוח רכב מקיף לתקופה מוגבלת
 

טופס הצעה עבור ביטוח מקיף

 
   
 
פוליסות ביטוח
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג
 
מידע נוסף
מאמרי ביטוח מקיף
חברות ביטוח
 
טיפ לביטוח מקיף
השוואת מחירי ביטוח מקיף לרכב היא ללא ספק הדרך המוצלחת ביותר להביא להוזלה בדמי הביטוח. רק באמצעות עריכת השוואה תוכלו למצוא פוליסה שגם תענה על כל הצרכים שלכם וגם תתאים לתקציב הפיננסי.
ביטוח מקיף