אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

השוואת מחירים בפוליסת ביטוח מקיף

קיימים שלושה סוגי ביטוח רכב: ביטוח חובה, ביטוח מקיף וביטוח צד ג. במאמר זה נסביר כיצד לערוך השוואת מחירים בפוליסת ביטוח מקיף, אלו תנאים וכיסויים כלולים בפוליסה וכיצד מחשבים את עלות הפרמיה (דמי ביטוח).

ביטוח מקיף נחשב לביטוח השלם ביותר לרכב, כיוון שהוא מעניק כיסוי במקרה שנגרם נזק לרכב או לרכוש המבוטח בנוסף לכל הכיויים הכלולים בפוליסת ביטוח צד ג. הביטוח מכסה נזקים שנגרמו בעקבות שריפה, תאונה, ונדליזם, שיטפון, רעידת אדמה, גניבה וכדומה.

הפרמיה עבור פוליסת ביטוח מקיף לרכב מחושבת בהתאם למנאפייני הרכב (נפח מנוע, הימצאות כריות אוויר, דגם, שנת ייצור ויצרן) ומאפייני הנהג (גיל, מין והיסטוריה קודמת של תביעות). גובה הפרמיה מותאם למידת הסיכון הפוטנציאלי של המבןוטח – כך שנהגים המשתייכים לקבוצות סיכון גבוהות יותר יאלצו לשלם פרמיה יקרה יותר.

ענף הביטוח הוא תחום תחרותי מאוד המורכב מעשרות חברות ביטוח ידירות וסוכני ביטוח, אשר מציעים פוליסות שונות ומגוונת עבור ביטוח מקיף. כל פוליסה יכולה להכיל תנאים וכיסויים שונים ובעלויות משתנות, ולכם כדאי לערוך השוואה מקיפה בטרם תחליטו היכן לרכוש את הפוליסה.

השוואת מחירים בפוליסת ביטוח רכב מקיף היא הדרך הטובה ביותר להבטיח לעצמכם כי אכן תרכשו את הפוליסה הטובה והמשתלמת ביותר עבורכם. בעבר נאלצנו לכתת רגלינו מסוכן ביטוח אחד לשני במטרה לערוך השוואה מעמיקה בין הפוליסות השונות – אך לא עוד. כיום ניתן לבצע השוואת מחירים מהירה ויעילה באמצעות האינטרנט.

השוואת מחירים בפוליסת ביטוח מקיף
 

טופס הצעה עבור ביטוח מקיף

 
האינטרנט מעניק לנו גישה נוחה לכל האינפורמציה הרצויה לנו. אנו יכולים לקרוא פוליסות שונות באתרים של חברות הביטוח הישירות וסוכני הביטוח, ולהשוות בינהם מבלי לצאת מהבית. בנוסף, ישנן מספר חברות ביטוח ישירות אשר מאפשרות רכישה מקוונת של פוליסות ביטוח מקיף לרכב. אם ברצונכם לבצע השוואת מחירים בפוליסת ביטוח מקיף מומלץ להתחיל באינטרנט. ישנם אתרים רבים, דוגמת אתר זה, אשר מאפשרים לכם לקבל הצעות עבור ביטוח מקיף לרכב מסוכני וחברות ביטוח. כל שעליכם לעשות הוא למלא טופס קצר ונציגי החברות המובילות ייצרו עמכם קשר טלפוני עוד היום, בחינם וללא כל התחייבות.
   
 
פוליסות ביטוח
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג
 
מידע נוסף
מאמרי ביטוח מקיף
חברות ביטוח
 
טיפ עבור ביטוח מקיף
השוואת מחירים והצעות מחיר בין מספר רב מדי של חברות תבלבל ותקשה לבחור מבין ההצעות את ההצעה הטובה ביותר, די לקבל עד הצעות על מנת לערוך השוואה מקיפה.
ביטוח מקיף