אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

מהו ביטוח רכב מקיף

במאמר זה נסביר מהו ביטוח רכב מקיף, אלו תנאים וכיסויים כלולים בפוליסה, כיצד מחשבים את גובה הפרמיה ומדוע חשוב לבצע סקר שוק והשוואת מחירים. ביטוח רכב מקיף נחשב לביטוח השלם והיסודי ביותר עבור כלי רכב והוא משמש כביטוח משלים לפוליסת ביטוח חובה.

אלו כיסויים כלולים בפוליסת ביטוח רכב מקיף

ביטוח רכב מקיף מעניק כיסוי במקרה ונגרם נזק לרכב המבוטח בעקבות שריפה, תאונה, ונדליזם, השחתה, גניבה וכדומה. בנוסף, פוליסה זו כוללת את כל הכיסויים הניתנים במסגרת ביטוח צד ג לרכב – כולל כיסוי נזקים שנגרמו לרכב אחר ולרכוש הסביבה ע"י בעל הפוליסה.

חשוב לזכור כי לא מדובר בפוליסה אחידה וניתן למצוא הבדלים גדולים בין חברות הביטוח השונות – הן מבחנת עלות הפרמיה והן מבחינת הכיסויים והתנאים הכלולים בפוליסת ביטוח רכב מקיף. בטרם תרכשו ביטוח מקיף, חשוב לבדוק שהפוליסה מעניקה כיסוי לכל הצרכים שלכם ובמידת הצורך כדאי לשקול הוספת כיסויים והרחבות לפוליסה במסגרת כתבי שירות.

כיצד מחשבים את גובה הפרמיה

גובה הפרמיה (דמי ביטוח) עבור ביטוח רכב מקיף מחושב בהתאם למאפייני הרכב ומאפייני הנהג. ביטוח זה יקר מביטוחים אחרים כיוון שמדובר בפוליסה רחבה המכילה בתוכה גם ביטוח צד ג. כיוון שמדובר בפוליסה יקרה אשר מעניקה פיצוי כספי יסודי במקרה של נזק או גניבה, החברה המבטחת דורשת את בעל הרכב לרכוש מיגונים שונים לרכב דוגמת אזעקה, איתוראן, קודנית וכדומה.

הפרמטרים לחישוב גובה הפרמיה הם: מאפייני הרכב - שנת ייצור הרכב, שווי הרכב, נפח מנוע, הימצאות כריות אוויר והימצאות מיגונים ברכב. מאפייני הנהג – גיל הנהג הצעיר, מין, היסטוריה קודמת של תביעות ותאונות.

השוואת מחירי ביטוח רכב מקיף

בטרם תבחרו היכן לרכוש ביטוח רכב מקיף, מומלץ לערוך השוואה בין מספר חברות ביטוח וסוכני ביטוח מובילים. זכרו לבדוק לא רק את גובה הפרמיה אלא גם את התנאים והכיסויים הכלולים בפוליסה. אתר מקיף מאפשר לכם לקבל הצעות מחיר מחברות ביטוח מובילות, בחינם וללא התחייבות. מלאו את הטופס המצורף וקבלו הצעות מחיר משתלמות עוד היום.

מהו ביטוח רכב מקיף
 

טופס הצעה עבור ביטוח מקיף

 
 
   
 
פוליסות ביטוח
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג
 
מידע נוסף
מאמרי ביטוח מקיף
חברות ביטוח
 
טיפ ביטוח מקיף
החלטתם שלא לוותר על ביטוח מקיף לרכבכם? עכשיו התפנו לעריכת סקר שוק קצר- כמה יעלה לבטח את הרכב, מה כוללת הפוליסה, אילו הטבות ושירותים מציע סוכן הביטוח, וכו'.
ביטוח מקיף