אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

דרכים מומלצות לרכישת ביטוח מקיף

במאמר זה נסקור את הדרכים המומלצות לרכישת ביטוח מקיף לרכב. לאחר שרכשנו רכב חדש או רכב יד שנייה, עלינו להצתייד בפוליסת ביטוח רכב מתאימה. הביטוחים הקיימים היום בשוק הם ביטוח חובה, ביטוח צד ג וביטוח מקיף.

ביטוח מקיף נחשב ללא ספק לביטוח השלם ביותר לרכב, ביחד עם ביטוח החובה, כיוון שהוא מכיל בתוכו את כל הכיסויים הניתנים במסגרת פוליסת ביטוח צד ג.

בעוד שפוליסת ביטוח צד ג מעניקה כיסוי רק במקרה שנגרם נזק לרכב ולרכוש צד שלישי ע"י הנהג המבוטח, ביטוח מקיף מעניק כיסוי עבור נזקים שנגרמו לרכב ולרכוש המבטוח בעקבות שריפה, גניבה, תאונה וכדומה. כיוון שפוליסת ביטוח מקיף מכילה יותר כיסויים מביטוחים אחרים המחיר שלה יקר בהתאם.

פעמים רבות אנו שואלים את עצננו מהן הדרכים הטובות ביותר לרכוש ביטוח מקיף לרכב: האם עדיף לפנות לסוכן ביטוח או לרכוש באמצעות חברות ביטוח ישירות? לאחרונה ניתן לערוך השוואת מחירים ואף להזמין פוליסת ביטוח מקיף באמצעות האינטרנט! לפניכם ציון היתרונות והחסרונות בכל אופציה:

חברות ביטוח

– מאפשרות לרכוש פוליסות ביטוח מקיף שונות ומגוונות. ענף הביטוח הינו תחום פורה ותחרותי, במיוחד בתחום ביטוח רכב, ואנו נהנים ממגון רחב של הנחות ומבצעים. היתרון של חברות הביטוח הישירות הוא קיצוץ עמלת הסוכן. כיוון שחברות ביטוח אלו מוכרות לנו את הפוליסה באופן ישיר, אין אנו מתבקשים לשלם עמלת סוכן עבוטר התיווך.

שלוש דרכים לביטוח מקיף
 

טופס הצעה עבור ביטוח מקיף

 

סוכני ביטוח

– מאפשרים לנו לרכוש פוליסות ביטוח מקיף מחברות ביטוח שונות. כדאי לבחור סוכן ביטוח לפי המלצות וניסיון מעשי בתחום. היתרון ברכישת ביטוח מקיף אצל סוכן ביטוח הוא בייעוץ והליווי הצמוד שנזכה להם מצד הסוכן. זכרו לבדוק כי הסוכן אכן רשום באתר המפקח על הביטוח, ושהוא מחזיק ברישיון בר תוקף.

אינטרנט

– מספק לנו גישה ישירה לכל האינפורמציה הרלוונטית לנו מתחום ביטוח מקיף לרכב. באמצעות האינטרנט אנו יכולים לקרוא ולהשוות בין הפוליסות השונות כפי שהן מוצגות באתרי החברות המבטחות. בנוסף, ישנם מספר חברות ביטוח אשר מאפשרות לרכוש ביטוח מקיף ישירות דרך אתר האינטרנט שלהן. היתרון ברכישה מקוונת באינטרנט הוא בהנחות שניתן לקבל עבור שירות זה.

באמצעות השוואת מחירים תוכלו לודא כי אכן תרכשו את הפוליסה הטובה, המתאימה והמשתלמת ביותר עבורכם. זכרו לערוך השוואה לא רק בין המחירים השונים, אלא גם בין תנאי הפוליסה והכיסויים הניתנים במסגרתה.

כיוון שניתן לרכוש פוליסות שונות במחירים מגוונים מומלץ לערוך השוואת מחירים מעמיקה בטרם תחליטו היכן לרכוש פוליסת ביטוח מקיף. האינטרנט מאפשר לנו לערוך השוואה מקיפה ומהירה עבור ביטוח מקיף באמצעות אתרים שונים, דוגמת אתר זה. אנו מאפשרים לכם לקבל 4 הצעות עבור ביטוח מקיף, בחינם וללא התחייבות. כל שעליכם לעשות הוא למלא טופס קצר ונציגי החברות המבטחות ייצרו עמכם קשר עוד היום.
   
 
פוליסות ביטוח
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג
 
מידע נוסף
מאמרי ביטוח מקיף
חברות ביטוח
 
טיפ לביטוח מקיף
הזמן שלכם יקר, במקום לטלפן ולרוץ אחר חברות וסוכני ביטוח, הזינו פרטים באתר, ותנו לחברות הביטוח לרוץ אחריכם.
ביטוח מקיף