אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

רכישת ביטוח מקיף וחובה באותה חברה

חברות ביטוח רבות נוהגות להעניק למבוטחיהם הנחה כשאלו רוכשים ביטוח מקיף לרכב וביטוח חובה יחד. אין מניעה חוקית לרכישת פוליסות ביטוח רכב מקיף וחובה לחוד, כל אחת בחברה אחרת או אצל סוכן אחר לצורך העניין, אבל לרוב אין בכל הגיון כלכלי.

בנוסף במקרה של תביעה עדיף שהטיפול היה במקום אחד, מול חברה אחת. חברת הביטוח מעוניינות להגדיל את הקיף הרכישה של לקוח, כמו כל חברה עסקית, ולכן מעניקות הנחה ללקוח אשר רוכש ביטוח חובה ומקיף ביטוח ולמעשה מגדיל את הקיף הפרמיה בחברתם. החברות הישירות החלו בתהליך זה והצטרפו אליהם החברות המסורתיות קיום כמעט כל חברות הביטוח מעודדות רכישת כל הפוליסות הדרושות לכיסוי עבור הרכב.

להלן דוגמאות כלליות של הנחה בעת רכישת ביטוח חובה וביטוח מקיף ביחד אלו נכונות לתחילת ספטמבר 2008, ואשר עשויות להשתנות מעט למעט.

חברת ביטוח ישיר - 15% הנחה עבור ביטוח מקיף בעת רכישה באמצעות אתר האינטרנט.

הראל חברה לביטוח - משווקת פוליסת אפגרייד המיועדת לשלושה נקובים מעל גיל 24 ובעלי אישור העדר תביעות עבור שלוש השנים. סכום הנחה: הנחה בביטוח החובה של 90 ש"ח בממוצע מתעריף הספר.

מנורה מבטחים - פוליסת אוטוטופ (אוטוTOP) של חברת מנורה - מיועדת לשלושה נהגים נקובים בני 24 ומעלה ובלי עד תביעה אחת ב-3 שנים אחרונות. סכום הנחה: 100 ש"ח מהביטוח המקיף.

חברת הביטוח שירביט - מעניקה הנחה קבועה ובלתי תלויה במאפייני הנהגים של 150 ש"ח בביטוח המקיף

הפניקס חברה לביטוח - פוליסת הפניקס זהיר מעניקה 10% הנחה בביטוח מקיף לנהגים ללא הסטוריה של תביעות מעל גיל 24.
 

טופס הצעה עבור ביטוח מקיף

 
   
 
פוליסות ביטוח
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג
 
מידע נוסף
מאמרי ביטוח מקיף
חברות ביטוח
 
טיפ לביטוח מקיף
רוב חברות הביטוח מודעות לתחרות ההולכת וגוברת בשוק הביטוח. כדאי לבחון אפשרות של רכישת חבילה מקיפה לכל המשפחה, או דרך מקום העבודה, ובכך לחסוך בעלויות הפוליסה.
ביטוח מקיף