אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

השוואת ביטוח מקיף

השוואת ביטוח מקיף, בכל שנה במועד חידוש הביטוח אנו עומדים לפני ההחלטה האם לחדש את פוליסת הביטוח לרכב מסוג מקיף או לחפש סוכן או חברת ביטוח ישירה זולים יותר. הנהג מוצף במבצעים מפתים בעת הצעת הביטוח כמו, שוברי דלק, אוזניה אלחוטית לרכב וכו, אך כיצד יש לבצע השוואת ביטוח מקיף, הרי כל חברה מציע פוליסה שונה?

ראשית פוליסת ביטוח מקיף הינה פוליסה יקרה וקיימים פערי מחיר משמעותיים בין חברות הביטוח במיוחד כאשר מוסיפים פוליסת ביטוח חובה ורוכשים את שני הכיסויים יחד. על מנת לערוך השוואת מחירים מושכלת חשוב להשוואת את מרכיבי הביטוח הבסיסיים בניטרול כתבי השירות השורים אשר אינם חלק מהפוליסה.

יש לבקש מנציג חברת הביטוח או הסוכן מחיר ללא כתבי השירות ובנוסף פרוט של העלות לכל תוספת בנפרד כמו שירותי גרירה ושבר שממשות. על מנת להמשיך בהשוואה יש לבדוק את גובה ההשתתפות העצמית במקרה של תאונה ולנסות לכל הצעות מחיר עבור אותה השתתפות עצמית.

באמצעות עריכת השוואת מחיר ביטוח רכב מקיף באופן שכזה תדעו להעריך בדיוק מי מהפוליסות הביטוח הינה האטרקטיבית ביותר. בעת ההשוואה התעלמו ממבצעים חד פעמיים ורק לאחר שמצאת את המחיר בניטרול כל אלה, תוכלו להוסיף אותם ואז לבחור בפוליסה המתאימה.

זכרו כי המחיר אינו הגורם היחיד בעריכת השוואת ביטוח מקיף השירות ואופן הטיפול בתביעת ביטוח, בעיקר על סמך ניסיונות העבר גם הם גורם ישי לקחת בחשבון.

תהליך השוואת ביטוח מקיף
 

טופס הצעה עבור ביטוח מקיף

 
   
 
פוליסות ביטוח
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג
 
מידע נוסף
מאמרי ביטוח מקיף
חברות ביטוח
 
טיפ ביטוח מקיף
ביטוח מקיף לרכב מעניק כיסוי במקרה של גניבה, שריפה, ונדליזים, שיטפון, רעידת אדמה, תאונת דרכים ועוד. בשל הכיסוי הנרחב, הפרמיה עבור ביטוח מקיף תמיד תיהיה גבוהה מהפרמיה של ביטוח צד ג.
ביטוח מקיף